Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnyAlbert

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WPADLIŚMY POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość autorze przykro mi
z tym meldunkiem to też tak moi drodzy nie jest , da się wymeldować i to łatwiutko ,wiem bo pracuję w UM co prawda nie ten wydział ale znam tematy i dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyrabiam z moim kompem
to jak niby jest ? to może cię w każdej chwili wyj... i kropka ? a eksmisja ? a lokal zastępczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest jak
Sie oszczedza na prezerwatywach ;) nie stac was bylo na tabletki antykoncepcyjne itp.? Nie trzeba bylo sie ruchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest jak
Kolejne dziecko bez przyszlosci kurwa. Oddajcie je do adopcji. Nawet nie macie gdzie mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech
pytanie co prawda do nicka powyżej ale ja odpowiem jak było u mojej znajomej matka poszła i złożyła wniosek o wymeldowanie że nie mieszka i nie wiadome jest jej miejsce pobytu ,a dziewczyna cały czas mieszkała !! Urzędas przyszedł sprawdzić czy istotnie nie mieszka ,no nie ma jej to i nie mieszka , stuk pieczątka do widzenia , dziewczyna wróciła z pracy i nawet nie wiedziała co zaszło .Pisma ? haha ,no przychodziły ale na dane matki bo przecież miejsce pobytu córki było "nieznane" więc matka została ustanowiona jej kuratorem ( nie mylcie z małoletnimi bo ta znajoma ma 27 l) i pisma szły do niej . Lska dowiedziała się że nie ma meldunku 8 mc od wymeldowania gdy jechała autem i dostała mandat - nie miała gotówki ,chciała kredytowy ,funkcjonariusze sprawdzają wtedy meldunek z dowodu no i sie dowiedziała , przykra to była historia bo tego dnia spieszyła się o ironio do tej matki ,spieszyła bo ta miała imieniny ,chciała zabrać ją do teatru zrobić niespodziankę ....mamusia ją ubiegła 8 mc wstecz.Tak wyglądają tematy meldunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie wymeldować można
bez zgody i wiedzy drugiej osoby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba rogi :(
ile tutaj nieprzyjemnych wpisów , co się z wami młodymi dzieje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech
no to jest polska nasza ojczyzna państwo prawa i sprawiedliwości , kto nie miał do czynienia z urzędami prawem ten jeszcze nie wie ,nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba rogi :(
ożesz koorwa to po 8 mc się nie miała nawet jak odwołać , masz racje to jest polska nasza ojczyzna ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szkoda
jego laski i tego dzidziusia , jacyś walnięci ci jej starzy mur beton gdybyś się i ty wystawił laska się truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak meldunku nie jest
problemem. W waszym przypadku problemem jest brak srodkow na nowy lokal. I jeszcze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
hej strasznie mi przykro jesli to prawda , brak wsparcia a wręcz gnojenie dziewczyny w ciąży to coś wstrętnego ,niestety zapewne przyszli teściowie co niedziele do kościółka ,wrzuciłam ci marne grosze bo też tak do końca nie wierze...Mam nadzieję że szybko staniecie na nogi ,bądz przy swojej kobiecie i wspieraj ją , ona ma teraz tylko ciebie jak ktoś wyżej napisał gdyby była z tym sama pewno byłoby już po niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość peelu
no ładnie napisane tylko czy prawdziwe hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna czarnulka 70 kg
no pięknie ładnie tylko czemu się nie zabezpieczyliście ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
czarnulka a ty się chyba ze świątecznej choinki urwałaś gumki pękają ,tabletki też nie dają 100 % dobrze że nie poszli na łatwiznę i nie usuneli czy nie kupili tych durnych tabletek na poronienie nie wiem jak się nazywają ale czytałam tu na kafe puste blachary kupowały i roniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
i autor się zmył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli można pytanko
jeśli to nie prowo to autor raczej nie będzie siedział na necie non stop bo poszedł do pracy ,a swoją drogą to co to za rodzice ,patologia jakaś patologia po KATOLICKU i niestety mamy w polsce kupe takich pseudokatolików co to własne dziecko zwyzywają i wystawią za drzwi bo ludzie będą plotkować nie do wiary błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiś jak but albert
to nie to forum ,tutaj trzeba napisać że zbierasz na wizyte w burdelu a nie jakieś historyjki o ciąży i walniętych starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na rozum
Albercie, fajny z Ciebie być może chłop, jeśli piszesz szczerze..bo zależy Ci na Twojej dziewczynie i dziecku, ale jedną rzecz musisz wyelimować - to proszenie o kasę...niczego fajnego w życiu nie zrobisz, jeśli w razie problemów będziesz żebrał o kasę..tak, to nic innego jak żebranie. Sprzedaj coś, idź zarobić ekstra kasę przez weekend, zakombinuj coś...ale na litosć boska nie żebraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wy pierwsi jestescie w takiej sytuacji i nie ostatni, jak dziadkowie zobacza wnuka to zmienia nastawienie,kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli można pytanko
mnie też się zdaje że to spoko gość moze nie miał wyboru ? moze juz sprzedał co miał niewiem nie mnie oceniać jak widzę to pierwszy raz więc moze faktycznie w potrzebie ,a co do teściów to też daję sobie głowę uciać że jak zobaczą maluszka i że autor stanął na wysokosci zadania to zmienią zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callcenter
a może twoja dziewczyna pójdzie pracować do callcenter ? przyjmują wszystkich praca siedząca więc maleństwu nie zaszkodzi ,poszukaj w necie w swoim mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez żartów
I co? Gdzie ten nasz Czarny bohater topiku....? Czyżby jednak naciągacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie naciągacz ,zgubiłem ten temat w gąszczu innych :) nie bardzo mam czas i siłę siedzieć przed monitorem po prostu. Grypa ! czy was też dopadło ? tzn ja zdrowy ,moja zagrypiona ,lekarz nie dał antybiotyku ,nawet gripexu nie bardzo , syrop ,wick do smarowania i acatar do nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz skad jestes
moze pomoge ale napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieduże miasto między wawą a poznaniem :) pytaj ale przepraszam na pytania bardziej osobiste nie chcę odpowiadać publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz skad jestes
nie chodzi o sprawy osobiste - czy interesuje sie pomoc tylko materialna czy moze to byc jakas inna forma typu ciuszki po dziecku, jesli jestes naprawde szczery to chetnie pomoge moze podaj swojego maila to wtedy porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakros
skąd jesteś?Mam sporo ciuszków po swoim do oddania.Maluch szybko wyrasta więc dobre są,nie znoszone.Chętnie pomoge.Kasy nie wyśle bo nie mam pewności czy to nie ściema i bez urazy ale równie dobrze możesz szukać kasy na działke narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×