Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość CoWyWiecie?

PALENIE MARIHUANY W CIĄŻY - TYLKO DO TYCH CO PALILY

Polecane posty

Gość youBeatifuul
wszyscy tu macie jakieś problemy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palenie medycznej marihuany na pewno jest mniej szkodliwe, niż palenie papierosów. Okazjonalnie albo w uzasadnionych względami medycznymi przypadkach jestem jak najbardziej za. Natomiast nie byłbym taki chętny do polecania marihuany od dilera, bo tak naprawdę nikt nie wie, co w sumie w niej jest. Tak czy inaczej paląc papierosy wciągasz do płuc dym i substancje rakotwórcze. Efektem jest niedotlenienie organizmu i niedotlenienie dziecka. O ile w przypadku osoby dorosłej takie chwilowe niedotlenienie nie jest wielkim problemem, o tyle w przypadku płody może skutkować większym prawdopodobieństwem np. astmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Tu znajdziecie mnóstwo infromacji na ten temat medycznyolej.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie troche na ten temat, zanim niektorzy z was zaczna się wypowiadac. Marihuana jezeli jest sama, bez zadnego tytoniu, i jest ona ze sprawdzonone i bezpiecznego zrodla(bez zadnych dodatkow) to nie zagraża dziecku (czasem nawet moze pomoc kobiecie w ciązy) http://hightimes.com/medicinal/whats-really-to-blame-in-those-studies-that-link-marijuana-to-pregnancy-problems/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiiiiiiiiiiwawa
Taaa cpunki. Kobiety wyluzujcie i zajarajcie bo niektórym to aż żyły wychodzą. Moja matka ma raka dzieki ziołu normalnie prosperujewreszcie i o wiele lepiej sie czuje, ja w ciąży paliłam i moje znajome tez i nikomu nic nie jest. Znam Jedna co chuchala dmuchała mówiła ze marihuana to ciężkie narkotyki olaboga i dziecko ma z ADHD....ale chyba po mamusi. Dawno juz udowodniono lecznicze właściwości marihuany a koncerny farmaceutyczne i szara masa powiela ze to ZŁO. Ja nie namawiam jak chcecie to palcie NIe znam ANI jednej osoby której zioło wyrządziło krzywdę a znam ich ponad ponad 100 i więcej. Pozdrawiam ciemnouki i mówcie ze jestem ćpunka....pomimo ze jestem lekarzem i mam sie dobrze i moje dzieciątko tez :p peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie slyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego ze jesteś lekarzem? Pelno lejarzy alkoholików i jak widac ćpunów tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZa
Poszukaj w internecie, sa badania, ktore potwierdzaja, ze marihuana nie ma negatywnego wplywu na dziecko, a do tego lagodzi mdlosci. Nie kazda kobieta tak ciezko przechodzi ciaze, niektore maja tylko poranne mdlosci. Ja np. Rzygalam po wszystkim co zjadlam I tak przez 4 miesiace, zamiast tyc chudlam. Lekarz wypisywal mi elektrolity, ktorymi I tak wymiotowalam. Gdybym byla teraz w ciazy to napewno bym palila, albo zarzywala w jakis zdrowszy sposob np. Waporyzator albo w formie jedzenia. Moja kolezanka tez wymiotowala, pali I jest dobrze, z dzieckiem tez wszystko wporzadku wrecz ksiazkowo, usg 3d, badania wszystko dobrze, niedlugo rodzi. Uwazam, ze bardziej szkodliwe dla dziecka jest brak odpowiednich witamin I mineralow w ciele matki, ale kiedys ktos dla wlasnego interesu zrobil z konopii zlo, na szczescie coraz wiecej osob jest swiadomych ich dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau Lin
Ja uwazam ze wszystko w wyjatkowych okolicznosciach, czyli np raz na dwa tygodnie lufka przy silnych bolach glowy czy czegokolwiek innego, bardziej pomoze niz zaszkodzi w ciazy. Rozmawialam z dziewczyna ktora urodzila w Anglii i sam lekarz jej tak powiedzial, ze jesli wczesniej palila a ma silne bole czegos, moze zapalic, z tym ze nie wiecej niz jedna lufke by zlagodzic bol. Jej dziecko jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhexa
Utodzilam troje dzieci - zaraz rodze czwarte Pierwsza ciaza - zadnych uzywek , strsu, szalenstw - jak matka Teresa - po bozemu - corka urodzona o czasie z zoltaczka fizjologiczna - wyjscie do domu po 13 dniach. Ciaze II - palenie ziola do 7 msca - porod - dziecko zdrowe 10/10 apgar urodzone na 2 dni przed terminem. III - palenie ziola do konca + blant na porodowce - syn zdrowy 100% 10/10 apgar zero powiklan (oczywiscie wszystkie porody naturalne) obecnie 37 tc (minelo 4 lata od ost. porodu) - brak marihuany - ulozenie plodu miednicowe, skurcze od 31 tc , co rusz szpital - (mieszkamy teraz w DE) - lekarz wypisal recepte na lecznicza marichuane ... ...wiec matoly piszace "wy cpunki" itp - podszkolcie sie troche, poczytajcie, zainteresujcie sie czyms poza garami i moda na sukces ;) Pozdrawiam autorke postu - pomozmy jej otworzyc ludziom oczy !!! ;) Mochery precz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova1986
Przeczytalam wszystkie wasze wypowiedzi I poszukuje porady w tym temacie. Bardzo chcę zajsc w ciaze, ale cierpie na silna nerwice z napadami paniki w zwiazku z czym zazywam psychotropy. Poniewaz bedac w ciazy nie mozna zazywac tego typu srodkow, zastanawiam sie czy w razie napadu paniki nie zaczac przyjmowac marihuany. Ktos z was byl moze w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marihuana jest bardzo zlym pomyslem na ataki paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Pe
Jestem matką sześciolatka. Paliłam marihuane przez całą ciążę. Szczerze to praktycznie codziennie przynajmniej po maszku... Ograniczylam jednak papierosy i wszystkie inne uzywki które przed ciaza zdarzały mi sie co jakis czas. Mój syn urodzil sie zdrowy dostał 10 pkt na 10 mozliwych. Dodam że mialam cesarskie cięcie gdyz dziecko wazylo 5250 g i miało 66cm. Nie wierze wiec w to że matki palace marihuane rodzą dzieci z mniejsza wagą. Teraz jestem w drugiej ciazy. Rowniez pale marihuane. Pomaga mi na poranne mdłosci a takze poprawia apetyt. Dodam jeszcze tylko że moj syn po urodzeniu nie mial zadnych symptomow uzaleznienia i do tej pory rośnie jak na drozdzach. Jest zdrowym radosnym chłopcem. Nie ma problemow z kontaktem z rowiesnikami ani z nauką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marihuana jest używka/narkotykiem i nie jest obojętna dla stanu umysłu; moze rowniez ciężko uzależnić i palacze rowniez mogą zapaśc na ciężkie skutki uboczne...takze pochwalanie i mówienie, ze to nic jest co najmniej głupie...tym bardziej dziwi mnie, ze ciężarne bez żenady sie przyznają, ze pała cały czas:/ moze inaczej jest z całkowicie naturalna i medyczna, nieskażona i nieulepszana, ale i tak bym polemizowała... Myśle, ze moze miec i ma następstwa w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są bardziej rozwinięci od niejednego równieśnika......moze za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalamanaPoziomemPolek
Czytam te "wypowiedzi"... A raczej WYPOCINY i nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy, że "dziecko urodziło się zdrowe"? Bo uszy, oczy i ręce ma na swoim miejscu? To czy będzie zdrowe, to wypowiecie się gdy już będą dorosłe i jak będziecie na tyle szczere wobec siebie, by się przyznać czy nie było problemów w przedszkolu, szkole z nauką czy zachowaniem. Ile z Was na innych forach płacze, bo dziecko jest niegrzeczne, nie dajecie sobie rady z jego zachowaniem, bo ma problemy w szkole z nauką, bo ma problemy z innymi dziećmi, bo latacie po poradniach i dostajecie orzeczenia? Tak wiem Wasze dzieci to geniusze :)ale tylko na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZalamanaPoziomemPolek dziś Czytam te "wypowiedzi"... A raczej WYPOCINY i nie wierze x Ja też. Chociaż to stary temat, rozwaliło mnie powoływanie się na marihuanę medyczną. Paliły maryhę, aby mieć haj prawda? A medyczna nie posiada substancji odurzających, więc po co? Żeby puskować jakie to dobre? Palenie maryhy uspokaja? Weź jedna z drugą taki sztach samym powietrzem, przytrzymaj i powoli wypuść, zobaczysz, że sztachanie sie maryhą, guzik ma do uspokajania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i zastanawiam się czy którakolwiek co krytykuje palenie marihuany w ciąży kiedykolwiek w życiu zapaliła? Jeśli nie to nie ma pojęcia o temacie więc nie wiem po co się w ogóle wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Czy muszę pić by wiedzieć, że ktoś jest piany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka paliła przez całą ciążę dziecko jest zdrowe ładne i bardzo dobrze się uczy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham maryche <3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19824
Witam. Obecnie 9 tydz ciazy i pale. W ciagu roku 3 straty- ciaze wydmychane, wypieszczone. Serduszka nie podejmowaly pracy. Teraz wszystko ok, lekarz na USG w 7 tyg. powiedzial, ze Dzidzia ma 9mm - czyli wieksza niz powinna :) Czuje sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wstrętne, patoligczne "matki" powinny dostawać wyrok a za bycie pod wpływem narkotyków/alkoholu w ciąży dziecko powinno być zabierane natychmiast po porodzie a pseudo matka powinna dostać tego samego dnia zakaz zbliżania się do tego dziecka. I to dożywotni. Okropne ćpunki... I tak marnie skończycie. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie swoją żółć wsadź w dupę co cię obchodzi co inni ludzie robią lepiej włącz radio Maryja żeby się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dla was dobry patent. Jak chcesz się pozbyć sąsiadów ćpunów bo np palą to na balkonie. Dzwonisz na policję i mówisz, że to czujesz ale też że co chwilę do tego mieszkania przychodzą nowe osoby i zaraz odchodzą. Policja zaraz u nich będzie i przeszuka im cały dom. Jedna patola dostała tak wyrok i po porodzie odebrali jej dziecko bo była w zk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytoń też niby maturalny, rośnie na matce ziemi i to roślina...Pod wpływem obróbki i zapalenia jest szkodliwy, o dziecku w łonie nie wspominając. Marihuana w ciąży brzmi dziwnie, nikt nie zrobił żadnych badań że to nie szkodzi, a wy tu jeszcze o leczeniu piszecie...Na chłopski rozum marihuana ma substancje zmieniająca rzeczywistość, tak już pisze w uproszczeniu, działa na psychikę, jest dym, substancja odurzającą i uzależniająca. Czy to dla was dobrze brzmi??? Znalam sporo osób jarajacych ot tak marychę. Zwolnione tempo, przymulenie, tumiwisizm, taka wkurzam..aspołeczność , nieprzydatność. Takiemu komuś się nie ufa, nie nadaje się do odpowiedzialnej pracy itp.itd. A wy jaracie w ciąży i próbujecie tu pisać że to luz, cool, spoko... No coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×