Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaabbbbbbbbbbb

auto do ślubu KIELCE

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaabbbbbbbbbbb

Szukam auta do ślubu na sierpień 2013. Nie interesują mnie samochody retro i limuzyny. Czy ktoś mógłby mi jakiś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklaków na ulicach jest
pełno,można nawet poprosić sąsiada ,który ma jako taki samochód jeśli was nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka do ślubu
Co prawda jestem z woj. Śląskiego ale może się spodoba Piękny zabytkowy Citroen 11BL 100% oryginał, samochód produkowany od 1937roku , w latach powojennych był używany przez służby SB. Autko to zostało pięknie odrestaurowane w 2008 roku. Samochód w 2009 roku brał udział w paradzie z okazji 90 lat citroena w Warszawie. W 2011 roku zajął 1 -miejsce w kategorii elegancja w paradzie samochodów zabytkowych. Oferuję Państwu usługę w formie wynajmuj tak ślicznego cacka, wraz z odpowiednio przygotowanym i ubranym szoferem na wszelkiego rodzaju imprezy. Obsługuję: - śluby - studniówki - komunie - i inne imprezy okolicznościowe Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje (zdjecia, film itp..) Spraw by ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem..www.cytrynkadoslubu.pl tel. 602-185-367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka26
z mężusiem jechaliśmy czarnym, przepięknym chlysler300c z szerokimi, srebrnymi felgami. Pan kierowca jest co prawda aż z Radomia, ale obsługuje województwo świętokrzyskie, za 5 godzin zapłaciliśmy 900zł. Warto, naprawde robi wrażenie, jeśli będziesz zainteresowana to wyślę jakieś zdjątko na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIE CZARNY!!!!!!!!!!!
trumną do ślubu!!! masakra-fatalnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIE CZARNY!!!!!!!!!!!
cóż może się i podoba dopóki nie zobaczy się jak naprawdę może wyglądać piękne białe auto przedwojenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, akurat stare mi sie nie podobają, a z marszu nie wybierałam auta do ślubu. Oglądałam różne(stare też) i różych kolorów. Akurat czarny mi się spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×