Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisiszzzka

Klub fitness - ktoś z Białegostoku?

Polecane posty

Gość sisiszzzka

Cześć dziewczyny! :) Jest tu ktoś z Białegostoku, kto chodzi na fitness? Szukam fitness klubu dobrego z basenem na miejscu najlepiej, myślałam o maniac gym na warszawskiej, czy ktoś może chodzi tam na fitness? Jakie zajęcia polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
hej, na mieście chyba tylko w maniacu jest fitness i basen na miejscu, nie kojarzę by inny klub fitness miał basen na miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
własnie ja też szukałam i tylko maniaca znalazłam ale czytałam na forum że ma dobre opinie i dlatego nad nimi się od razu zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze do Maniaca juz x czasu i jestem zadowolona...Polecam step u Asi R.(wymiata) i zajęcia u Zosi.Jak masz pytania bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Cześć :) superowo, dzięki za podpowiedź, a możesz mi powiedzieć jak z zajęciami z zumby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Super, dziękuję Ci bardzo :)) Podejdę do Maniaca dzisiaj po pracy i postaram się zapisać na zajęcia do tej trenerki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Dziękuję Ci za odpowiedź :) może uda się spotkać! Wczoraj nie dotarłam do klubu ale dzisiaj do Maniaca będę i kupuję karnet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
Na jakie zajęcia fitness chcesz iść do Maniaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Generalnie chciałam do maniaca iść na zumbę, aczkolwiek może zobaczę ten step który monteblack polecała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
A jak z siłownią i innymi rzeczami na miejscu, bo mi znajoma podpowiadała żeby iść do Maniaca m.in. ze względu na to, że przy zapisie można skorzystać z badania składu ciała, są też porady dietetyczne w cenie karnetu etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
monteblack - dziękuję bardzo :) dzisiaj po pracy od razu skoczę na warszawską i się zapiszę i wezmę karnet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
To ja następnym razem się dziewczyny na te zajęcia do Maniaca wybiorę skoro polecacie :) Pau_LLA jak ocenisz to też napisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
OK, byłam wczoraj z maniacu i zapisałam się na zajęcia, także jak pochodzę parę razy to ocenię i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
Cześć, dawno nie zaglądałam, zabiegana byłam dziewczyny, chodze i jestem z klubu bardzo zadowolona, a szczególnie fajnie, że można się konsultować z dietetyczką oraz skorzystać od czasu do czasu z tego badania składu ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Hej no ja zaglądam, ale właśnie jakoś tak cicho było :) no to fajnie, ja też ćwiczę u nich i mam teraz karnet 3 miesięczny, także do wakacji będę ćwiczyć :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
No to fajnie :) ja w maniacu dodatkowo chodzę na basen, muszę trochę dać odpocząć kręgosłupowi a basen wtedy wkazany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
A chodziłyście może kiedyś dziewczyny na trening personalny w Maniacu? Jest w ofercie a ja sie zastanawiam czy prócz fitnessu na zacząc intensywniej na siłowni cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau__LA
Moja znajoma z pracy trenuje z trenerem personalnym, no ona jest mega zadowolona, na pewno efekty są znacznie lepsze itd, a jak cenowo to w maniacu wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Musze właśnie sie dopytac bezpośrednio w klubie, może od razu któregoś z trenerów w maniacu, bo na stronie nie znalazłam cennika trenignów, ale jak sie dowiem to napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Cześć dziewczyny :) Czy możecie podpowiedziec mi ile płacicie za fitness w maniacu i na co warto sie wybrac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
super:) dziękuję Ci bardzo za cennik, a na jakie zajęcia warto do Maniaca się wybrać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
W Maniacu na step i zumbę na pewno, fajni trenerzy prowadzą zajęcia więc co wybierzesz to powinnaś być zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzis jest megapromocja,wejdz na stronke i polukaj:) generalnie ostatnio za sama silownie placilam 115 zl,karnet open na silke i aerobik chyba 135 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Dzięki dziewczyny za info, zaraz zaglądam w takim razie na stronę maniaca i może uda mi się załapać na promocję od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Hej i jak poszlaś wczoraj do maniaca? Ja mam karnet ważny więc nie załapałabym się na promocję, ale może następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×