Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisiszzzka

Klub fitness - ktoś z Białegostoku?

Polecane posty

Gość Aplauzzka
Cześć, byłam i kupiłam karnet :)) Będę chodzić na zumbę, zaczynam od przyszłego tygodnia bo w tym jestem poza miastem ale już od następnego chodzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Super :) pamiętaj, że w maniacu możesz skorzystać w ramach tego karnetu z badania składu ciała raz na miesiąc no i masz dietetyczkę na miejscu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
A tak, na recepcji mi powiedziano, bardzo chętnie skorzystam, szczególnie, że jest to wliczone niejako w opłatę karnetową więc jak nie trzeba dopłacać to warto korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Hej dziewczyny, na co w maniacu chodzicie w kwietniu? Macie już karnety ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
hej, no teraz to już mam na maj :)) basen+step :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
też mam w maniacu step, basen wezmę od czerwca teraz sobie mam przerwę, ale chodzę na siłownię na cardio dodatkowo, o której masz step ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Stek mam w Maniacu o 19-tej w poniedziałki :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
Ja mam step w maniacu w środy wieczorem :)) w poniedziałki niestety nie miałabym jak, a chodzisz dodatkowo na siłownię lub basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Mam do karnety na fitness w maniac gym jeszcze basen, siłowni w tym miesiącu nie mam, wzięłam sobie za to basen no i sauny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiszzzka
A no to fajnie, jak ten basen w maniacu oceniasz? Ja chcę teraz karnet na basen od czerwca wziąć jak już będzie cieplutko całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Bardzo dobrze, basen jest całkiem spory a do tego dbają o porządek, w szatni czyściutko, prysznice też, także tutaj spory plus bo nie wsżędzie tak jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrelka
cześć dziewczyny jaka jest cena w maniac gym siłowni i basenu ? jest jakiś wspólny karnet do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrelka
extra dziękuję bardzo :) sprawdziłam sobie ceny i chyba na próbę teraz wezmę miesięczny a potem pewnie kwartalny jak będzie OK :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzzka
Cześć, i jak tam, chodzisz na fitness do Maniaca? Zdecydowałaś się na ten karnet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrelka
Cześć, tak tak, nawet więcej, bo mam teraz fitness + chodzę na cardio i jeszcze basen w maniacu :) wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolbinka
Cześć dziewczyny, podpowiedzcie ile kosztuje karnet na fitness i ewentualnie basen w Maniacu na Warszawskiej /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrelka
Hej, no to ja mogę podrzucić taki jak mam teraz - 190zł miesięcznie płace i mam w tym aerobik, basen, siłownię, cardio, sauny itd. Czyli w sumie praktycznie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolbinka
O no to fajnie całkiem, cena wydaje sie być naprawdę OK jeśli masz w nią tyle rzeczy wliczonych, a te porady dietetyczki też w cenie karnetu są w Maniacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolicza
jak sobie znajdziecie na fejsie taką apke Fit miejsca Figury, to tam jest mapa polski z zaznaczonymi zdrowymi miejscówami, siłowniami też, a jak jakieś nie ma, to możecie dodać. może akurat coś wygracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×