Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bilajda////

Chciałam zamieścić

Polecane posty

Gość Bilajda////

wypowiedź na ''Samosi'', w odpowiedzi na temat 20 letniej dziewicy pytającej, czy jej dziewictwo jest powodem do wstydu, czy dumy? Konia z rzędem dla tego, kto doszuka się w tym tekście słowa 'kupa'- ,,nieodpowiedniej treści'', przez którą nie zamieszczono mojego komentarza. Ja próbowałam ze 4 razy i się poddaję...:O -Ja byłam dziewicą do 24 roku życia. Teraz mam 28 i już kilku partnerów za sobą. Czytam tę dyskusję i troche śmieszna mi się wydaje. Z tych na plus wypowiedzi (dementujmy) 1. Dziewictwo NICZEGO Ci nie gwarantuje. Nie gwarantuje też twojemu mężowi- wiele długowytrwałych dziewic, póżniej zdradza ,,tego jedynego'' z ciekawosci. 2. Dumna też nie masz za bardzo z czego być, bo to tak jakby być dumną, ze się nigdy w zyciu nie jadło banana np. 3. Facet, który poślubia dziewice często później zali się po forach na oziębłość żony i szukają kochanki na boku, bo wychodzi niezgodnosć temperamentów. Takze przypadki są różne- takie sielankowe i w 100% udane też. Z tych na minus(też dementujmy) 20 letnia dziewica, to najzupełniej NORMALNA sprawa. Jeszcze do niedawna sredni wiek utraty dziewictwa, to 18-19 lat. Teraz bodajze 17-18lat. Więc szczerze nie masz się czym przejmować.:) Gdybyśbyła 30 letnią dziewicą już by to było kontrowersyjne... Także uszy do góry i nie wierz w żadne stereotypy- ani te gloryfikujące dziewictwo, ani te wyśmiewające dziewice po 20- jako te brzydkie, lub dziwne. To bzdury, bo kazdy przypadek jest inny i ogólniki nie istnieją. Wszystko z Tobą jak najbardziej w porzadku i nie daj sobie nic innego wmówić. Miej własny rozum. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×