Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniamus

mam chłopaka,ale podoba mi się inny

Polecane posty

Gość mniamus

Cześć. Wiem, że na pewno zostanę skrytykowana za moje zachowanie, ale zacznijmy od początku. Z moim chłopakiem jestem już 2 lata, jest on moim pierwszym chłopakiem, wczesniej przed nim z nikim innym nawet nie pisałam, więc szybko zakochałam sie w x. na początku było cudownie. ale teraz coś jest nie tak i to chyba ze mną. strsznie kocham x, uwielbiam spędzać z nim czas, fajnie nam się rozmawia, ale bardzo czesto się kłócimy. w tym roku poznałam kolege X, nazwijmy go Y. Chodzi o to, że on strsznie mi się podoba, jak chodziłam na imprezy z moim chłopakiem, to czesto tańczyliśmy i rozmawiało nam sie świetnie, czasami prawił mi komplementy. Kika dni temu była własnie taka impreza, i Y pocałował mnie w policzek, czym mnie totalnie zaskoczył. Zrozumcie jak się poczułam, poza X nie miałam z nikim innym takiego kontaktu. Natępne dni cały czas o nim myślałam a na sylwestrze byłam trochę pijana i do niego napisałam i można powiedzieć, że trochę do niego zarywałam. Wiem, że mój chłopak jest w teraz okropnej sytuacji, ale co ja mam robić. Chciałabym tez móc skorzystać z życia, boje się, że się nie wyszaleje, ale jednak nie chce się rozstawać z X. To takie trudne. Proszę doradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjgfft
Chlopak y cie puknie.x sie dowie i zostaniesz sama.cieniutko cie widze.bo swieze mieso inaczej smakuje i to ci bedzie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dno
Tak na moje oko to ty zwykła dziwka jesteś i na dodatek niewyżyta. Ale rób sobie co chcesz, nawet zmieniaj w łóżku facetów co pół godziny. I tak dziwką będziesz do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×