Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd być zalogowanym

Ewa 33 lubiana czy zdesperowana baba z kafeterii??

Polecane posty

a jesli gramy o cos, to napiszcie, to sie chociaz troche ogarne i postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Ewka wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalnie dla francy:D
memorandum- nie podpisane, nieformalne pismo dypl., będące konspektem, streszczeniem, krótkim wyłuszczeniem jakiejś sprawy lub zestawieniem faktów a. zagadnień x gdybyś nie miałą klapek na oczach, wszystkowiedząca ,być może zauważyłabyś pewien mały szczegół jakim było użycie cudzysłowu w tej wypowiedzi:) x ale Ewcia specjalizuje się w wytykaniu błedów,więc dlaczego ty byś nie miała:D:D:D to wspaniała metoda na odwrócenie uwagi od sedna sprawy:D pozdrawiam cie franco i też cię lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sedno sprawy to jedynie przywiodlam pod uwage ;) nie, wiec, zebym miala jakikolwiek interes ja od niego odwracac. a jesli chodzi o jezyk - zawsze postuluje o jego poprawne uzywanie. nie wytykam bledow, bo jako takie bledy (np. literowki, gramatyczne) uwazam za sprawe calkowicie drugorzedna. jak widze, ze ktos takich spraw sie czepia, to mysle sobie - ot, pedant. nieszkodliwy, ale kto tam wie, czy nie ma jakis nieprzyjaznych intencji na sumieniu ;) natomiast precyzyjne uzywanie slow w zgodzie z ich znaczeniem - to moja zyciowa pasja :D mysle, ze dopingowanie moich wspolbraci i wspolsiostr w tej ziemskiej wedrowce do poprawnego uzywania daru ludzkiej mowy jest jedynie na miejscu :) osobiscie zawsze z wdziekiem odnosze sie do osob, ktore mnie o informuja o jakis dotychczas nieznanych mi faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Franca i ewa33 to ta sama osoba!!!!!!!!!!! Ewka jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D no, tylko czekalam kiedy padnie TEN genialny, wszystko wyjasciajacy a niesmiertelny komentarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak no takKKKKKKKKK
ewy nie ma za to jest franca z 18 postami na koncie :-D doprawdy zastanawiające....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Ewka - jestes zalosna zeby pisac pod innym nickiem ? Od razu widac ze to ty bo franca ma taki sam sposob pisania jak TY. Nikogo nie nabierzesz , zdeperowana idiotko. Nie ma tu takiej drugiej przemadrzalej jak TY wiec zmiana nicku nic nie da styl pisania cie zdemaskowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wypraszam sobie, mam zupelnie inny styl pisania od ewy (nie wposminajac o calkiem innym guscie kulinarnym). a "franca" .... mam sentyment do tego nicka. byl to moj pierwszy czarny kafe, prawie 10 lat temu. na tym forum wystepowalam regularnie pod innym czarnym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Ewka 42 lata na dupie i zachowujesz się jak nastolatka Graj kobieto fer. Nagle znalazła się osoba z 18 postami która idealnie zna ewę!!Ewka tu ludzie nie są robieni palcem. Jesteś żałosna kobieto. Ogranij się bo twój styl pisania i twoje wspaniałe posty nie wnoszą nic nowego Obrosłaś w piórka ale kurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
w tym momencie wychodzi twoja twarz. Masz identyczne posty jak ewka. No cóż ewo chcesz być sprytna ale są sprytniejsi. Chociaż raz mniej godność i przyjmnij słowa krytyki i prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze nie :D mam zupelnie inny styl, PISOWNIE i ton. ale niech wam bedzie, jestem ewa. tyle, ze ja sie nie znam na hodowli roslin i zwierzat, takze nie bardzo bede mogla sie podszywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam dla ciebie propozycje: sprawdz moje i.p. i zobaczysz, ze nadaje w ogole z innego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkijuygtvv
nie wysilajcie sie tak! zaraz ewa skonczy piec te swoje karkowki, usiadzie do kompa i temat skasuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa wielonikowaa
Franca to Ewa 33, juz od kilku godz to wyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Kobieto przynajmniej nie bądź śmieszna. Ewo żeby oszukiwać i być trochę sprytym trzeba też umieć odpowiednio słowa dobierać. Ty tego cennego mechanizmu nie osiągnęłaś. Później dziwisz się że ktoś pisze o tobie to i owo. Żal jeszcze raz żal. Ciekawe czy drogi M.... faktycznie istnieje czy to wytwór twojej wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca to kacia
nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia tez nie, ale lepiej juz zaczne sie bac, bo jeszcze faktycznie zgadniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Dalej udawaj bystrą tak samo jak udajesz gospodynię w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak no takKKKKKKKKK
co do kaci to ona nadaje pod swoim nikiem tyle ze na innych działach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca to kacia
kacia się obraziła bo nikt nie chciał jeść jej polędwiczek w gorgonzoli i ktoś wypuścił jej rewelacyjny przepis na panierkę z kfc ona odkryła jak ją zrobic kacia sie obraziła i sobie poszła ale pisze tu ciągle tyle że ostrożnie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie udaje bystrej, tylko naiwna, ale widac niezbyt mi to wychodzi :D ewa pewnie dawno spi, jak dogorywam ostatnimi godzinami w pracy, a oni mysla, ze sa sprytni i bija na leb szelroka holmsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, to dopiero dziewiata, to penie telewirzon oglada poslka gawiedz. kacia to mila dziwczynka byla ale naiwnie sie zwierzala i potem ja wysmiewali. to samo w sprawie ewy - wygarniaja jej jakis tam sprawy rodzinne. ummmm ..... nie ma to byc tajemniczym, tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca to kacia
tv ogląda i karkówke zajada ze swat jej zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca to kacia
tv ogląda i karkówke zajada ze swiat jej zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Franca
Franca ty masz syna i corke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Ewka nie umiesz nawet wybrnąć z sytuacji szkoda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×