Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd być zalogowanym

Ewa 33 lubiana czy zdesperowana baba z kafeterii??

Polecane posty

Gość Może czepiam się
Poprawia wszystkich na każdy temat ma swoje wywody. Często prawi chamskie uwagi i prowokuje do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, przepraszam
A czego my mamy jej zazdrościć? Nic mnie tak nie rozwala, jak głupota ludzi, którzy w każdej krytyce doszukuja się zazdrości. Ewy nikt nie lubi, bo każdemu musi dogadać, chamsko poprawia innych (często źle), gdy juz nie ma nic do powiedzenia. Gospodyni z niej jak z koziej dupy trabka, a kreuje się na wielką panią domu, krytykująca innych. A z niej po prostu leniwa baba. Gotować nie, prasować nie, zmywać nie. Co co ona robi całymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera z tym usuwaniem postow to prawda ja wczoraj napisalam cos o ewie i ta franca zglosila mnie do usuniecia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami jak sie dobrze
a mnie denerwuje jej styl pisania sądzi, że jak napisze wszystko w oddzielnych linijkach to bedzie bardziej poetycko poza tym wie wszystko najlepiej, żadne argumenty nie mogą jej przekonać. Kiedyś się z nią sperałam o jakieś kwestie finansowo-domowe i chociaż rpzedstawiałam setki przykłądów, co ile średnio kosztuje, ona upierała się, że jest inaczej, bo ONA kupuje gdzieś tam taniej i koniec (chyba o jajka od gospodarza chodzilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia!..wracaj.....
tęsknimy za docinkami Twoimi.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa to baba rodem
z prlu , rejestruje chorych do lekarza na NFZ i tak tez zachowuje się , wredna suka drąca szpetny pysk na kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa_b
Przeze mnie lubiana:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trararar
PRL do niej pasuje. Paprotki, futro z lisa i chamski charakter. Jagoda masz super opis w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pani wyzej, dziekuje ale to tylko 1/3 tego opisu caly sie nie zmiescil :( ALE TO JEST CALOSC: 1 1 Polacy : nie myślcie że kupując w markecie płacicie mniej. Po pierwsze płacicie obcemu - który nie ponosi kosztu naszych świadczeń społecznych ( ZUS , podatki), i równo kroi naszych producentów zaniżając im ceny do max , a co za tym idzie zarobki - Wasze zarobki Po drugie brak wpływu podatków skutkuje ich wzrostem - więcej płacicie za paliwo (już nie 3,50 zł a 5,60 zł), więcej za wodę , prąd, i gaz (także wzrosły od 40% do nawet 100%). Podwyżka VAT (wkrótce do 25%) też podniesie ceny na wszystko , w markecie również. Po trzecie należy się dobrze przyjrzeć towarom w marketach ale tak naprawdę dobrze może to Was oświeci Kupując u obcych przejadamy swój kraj i majątek podobnie jak robi to nałogowy pijak wyprzedający sprzęty domowe aż do kompletnej ruiny. Brak w sprzedaży towarów wytworzonych w Polsce powoduje zamykanie Polskich zakładów pracy , bezrobocie i ogólne ubóstwo , a brak ich eksportu - dalsze ubożenie kraju. Zastanówcie się nad tym i pomyślcie co zostawicie swoim dzieciom. Czy chcecie żeby byli niewolnikami w zakładach pracy u obcych i pracować 30 dni w miesiącu za miskę zupy . Zastanówcie się też o co tu naprawdę chodzi , bo jest się nad czym zastanawiać i co zrobić by temu zapobiec. Chyba nie chcecie żeby w Waszym domu rządził sąsiad. 1 POZDRAWIAM I ZYCZE MADRYCH ZAKUPOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
JAK ZWYKLE PRZESADZACIE Z KRYTYKĄ !!!!!! A MOŻE SAMI NAPISZECIE COŚ POZYTYWNEGO I ŚMIESZNEGO , ZAMIAST DRZEĆ JAPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja totalnaaaa
nie lubie jej, ktoś założy temat i podobnie jak regres, wypisuje od razu, zgryźliwie o czymś o czym nie ma zupełnie pojęcia, czasem nawet nie doczyta dokładnie o co biega w temacie, ale już sie produkuje i najeżdża kąśliwe uwagi, mają niby być pełne sarkazmu a wypada naprawdę słabo a cenzura na kafe była, jest i będzie, prawie jak wizaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej....
jedyną pindą,która drze tutaj japę jesteś ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak...
Ewki nawet nie znałam bo nie interesowały mnie jej wypowiedzi aż tak. Jednak jakiś czas temu przeczytałam temat w którym kobiety bez ogódek jechały po niej jak po łysej krowie. Mniejsza z tym ja osobiście miałam to w czterach literach. Udzielając się w tematach zauważyłam posty Ewy nie były wulgarne ale chamskie i zwyczajne czepianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
glupi temat, ale skoro jest, to trzeba cos napisac ;) zgodze sie co do tego, ze ewa czesto odnosi sie do innych w brzydki sposob. sama padlam kilka razy jej ofiara ;) co tu duzo mowic - mamy inne od siebie poglady na wiele spraw. ale nawet przez mysl by mi nie przeszlo brac takie cos do siebie i sie tak strasznie smucic i buntowac, jak wy! czemu was to tak boli, a jednoczesnie pokazujecie ewie, ze tak - udalo jej sie trafic w czuly punkt. mysle, ze warto sie nad tym zastanowic :) (tylko teraz nie napiszcie czasem, ze jestem sama ewa, co robicie za kazdym razem, gdy ktos nie naskakuje na nia, a wam stara sie zwrocic uwage na to i owo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Masz inny styl pisania niz ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
:D :D no pewnie, ze mam inny styl pisania, ale i juz kilka razy mnie posadzano, i stylem sie jakos nikt nie przejmowal (bo to takie typy, ze jak sobie juz cos ubzduraja, to logika nie przemowisz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
.... np. kilka stron temu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
dodam jeszcze, że tak jak ewa też nie karmię troli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
trole karmie codziennie, ale jak juz chcesz sie podszywac, to nie uzywaj polskiej czcionki, bo ja tego niegdy nie robie ;) ps. to moj ostatni wpis (pod tym nickiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
no i jak szybko łyknęłaś :DDDD leć leć do swojego interesującego życia, tak jak ewa. ale gdzie tam. zmień nicka i dalej snój swoje intrygi.... żałosna kobieta, która międziy wierszami nie potrafi czytać i nie rozumie tego co człowiek podszywający się chce przekazać..... właśnie karmisz trole i lykasz wszystko jak pelikan. właśnie to zrobiłaś..... ale trzeba coś sobą reprezentować, żeby zauważyć..... a tobie tylko pierdu pierdu na kafe zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debile :P ewka glupia gada z debilami. tu nastepna naiwna mysli, ze przegada debilom do rozumu. dajcie se siana i zostawcie ten ludzki chlam samym sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
a ty tu w charakterze chłamu, czy skarbnicy mądrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uu
uu ty jakoś udzielasz się więc wcale lepsza od nasz nie jesteś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
zachowujecie sie jak stare , bezrobotne cioty nie macie własnych problemów? a co was obchodzi jakiś nik z kafeterii, najdurniejszego portalu dla zboków, caritasu, gangreny,nierobów..gimgówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej no i co?
Obchodzi, obchodzi 😠 Zazdroscimy tej babie jej niezaleznosci, tupetu. A co? Nie mozna? Dlatego lubimy zakladac o niej topiki i sie na niej wyzywac, jaka to ona zla i niedobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce jeszcze 2 grosze ....
to co ty tu robisz? lubisz mieszać się do szamba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej no i co?
No, i jeszcze posadzamy kazdego, kto nie jest po naszej stronie, ze to ona sama pisze pod innym nikiem. Jestesmy na tyle sprytni, ze wpadlismy na to, ze tak mozna. No i na wszelki wypadek posadzamy kazdego, zeby sobie nie pomyslala, ze damy sie nabrac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, to teraz juz wiemy!
a kto posadza? ten, kto sam tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestaly pomarancznik
uwielbiam marnowac czas na kafeterii. gapic sie, jak inni glupio gadaja. wpadlam w naug :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna od 7 sióstr
jeśli komuś nie pasuje nie musi pisać. To temat dla tych co są zainteresowani tematem!!!!!! reszta niech bawi się szambem u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×