Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd być zalogowanym

Ewa 33 lubiana czy zdesperowana baba z kafeterii??

Polecane posty

Gość franca i ewa 33
Zawsze możesz sama z sobą prowadzić rozmowę. Nudna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ze soba to ja mam na codzien. na kafejce chce z kims innym :D a ze nudna jestem to widac, bo nikt nie chce sie ze mna bawic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie musiala tej ewy zapytac, co una robi, ze taka slawna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
zaproś koty i uśiądźcie w kółku. Weź giatrę do ręki i zaśpiewaj im coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja nadal dogorywam w pracy :( a w domu? gitare mam, kotow na szczescie nie, ale nie umiem grac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez
ewka mowila chyba wczoraj ze idzie na odwyk wiec moze slowa dotrzymala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Ewka -franca Piszesz ze franca to twoj pierwszy czarny nick od 10 lat . To dlaczego masz tylko 18 postow. No tak bo zawsze piszesz z ewa33 . Pozatym sama sie wygadalas ze jestes 10 lat na kafe zupelnie jak Ewa . Skoro piszesz zawsze z innego czarnego nicka to moze nam go zdradzisz po 10 latach powinnas miec bardzo duzo postow,no chyba ze cos ukrywasz ? Nikt tyle nie wie o ewce co ty . Jestes bezczelna nawet nie masz odwagi sie przyznac bylo tyle antytematow o ewie nikt jej tak nie bronil jak TY , bo Ty to ewa. Nikt nie siedzi przy kompie i nie odpoawiada raz za razem na posty w obronie jakies glupiej Ewy chyba ze sama ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Jesli chodzi adres IP to jeseli piszesz np. Z darmowego internetu z karty Aero to cie moga w dupe cmoknac bo cie nie namierza. Myslisz ze jestem taka madra? Nie -TY jestes przemadrzala glupio- madra nienawidze takich ludzi trzeba je tepic jak roboctwo . Pani wszechwiedzaca kurwa nie mozna byc madrym we wszystkich dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka 31
Ewka ośmieszasz sama siebie. Udajesz mądrą ale kiepsko wychodzi. Tak samo jak robisz z siebie panią domu, którą defakto nie jesteś. Żeby być sprytną trzeba mieć trochę oleju w głowie a nie trociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooii
ja nic do niej nie mam. jest ok. dojrzali ludzie nie musza sie ze soba wkolo zgadzac, zeby sie dogadywac i prowadzic dyskusje, dlatego smiesza mnie takie tematy o jakichs uzytkownikach. wyobrazam sobie jak rozwinieta osobowosc musza posiadac ludzie zakladajacy tego typu tematy. :D przeciez to cofanie sie do przedszkola doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżę i kwiczę/
dajcie spokój,dziewczyny:) to taki typ człowieka,któremu sie pluje w twarz,a on myśli,że deszcz pada :D x oto przed nami franca,która brzydzi się kafeteryjnymi śmieciorobami...heheheheheee x gdybyś miała choć trochę ambicji,napisałabyć to co miałas do przekazania i nie pokazywałabyś się więcej w tym temacie:D ale nie! Ty jesteś takim samym kafeteryjnym śmieciorobem jak znaczna większośc tutaj :D nie wyłączając mnie oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leże i kwiczę
Masz kochana absolutną rację. Ewka nie ma honoru. Można jej napluć w twarz a ona powie że deszcz pada. Patrząc na wiek Ewki to dziwie się że kobieta w jej wieku zachowuje się jak zwykły pustak. Myśli, że jest na tyle mądra i sprytna że moża z nas frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttdfiqf
Widziałam jej sukienkę i buty. Kiedy takie rzeczy były noszone hmmm??? Ona ma coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżę i kwiczę/
ja naprawdę mam głęboko gdzieś to, w czym ona poszła na sylwestra...o gustach się nie dyskutuje:D chodzi bardziej o jej "profil charakterologiczny" :)....jest wkurwia.......jący jak mało który:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdurzycie
przecież te łaszki na sylwestra wstawił podszyw ewki :-D a wszyscy łykneli jak pelikany :-D ona jest po prosu specyficzna i tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka łykasz
Kolejny post ewki. Już nie powiem co łykasz ty ewniu!!!! Co ubranek wstydzisz się teraz. Futerka z lisa nosiło się 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdurzycie
ale o co kaman? czy ja ją bronię? nie! widziałam ten topik z sukienką i nie był autorstwa ewki :-O załozony był przez pomarancze, a ewka zawsze pisała na czarno masz jakis problem ze w każdym posciej doszukujesz sie ewki? czyżby obsesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jak słońce, że
franca to pani ewa..... jakże nam miło gościć znowu. poszła na odwyk.... ale od nicka.... przyszedł weekend i co tu robić? to dawaj na kafe znowu się wybielać, popierać i pouczać innych... żal.lbn.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka łykasz
kiecki były pod czarnym nikiem wklejane i nie jestem zdziwiona tym, że zrobiła to ewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zabiorę głos
w tej jakże ważnej sprawie ;-) owszem-było to pod czarnym nickiem, ale stopka była innej treści niż ma oryginał(pamiętam, bo sama zwróciłam uwagę na ten topik), więc był to podszyw ewy33 z przecinkiem albo innym znakiem w innym miejscu kto jak kto, ale ona na pewno tutaj by sie nie radziła w co ma sie ubrac, bo jak wiadomo ma zawsze swoje zdanie i ze zdaniem innych się nie liczy więc niby po co miałaby to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Ze co przepraszam ze zdaniem innych sie liczy? Nie badz smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zabiorę głos
campunella...naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów ewka broni samą siebie
Tak ona ma zawsze swoje zdanie i nie liczy się z zdaniem innych. Więc to była pewnie jej szafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Czytam ze zrozumieniem przeparaszam ale przeoczylam tak istotnie NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella masz rację!
Campunella masz rację, ale niektórym nie przetłumaczysz. Ewka zachowanie twoje mówi samo za siebie. Ubrań równiez nie masz co się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za jedno trzeba ewce dać punkt
ten drugi czarny nick,który tu sobie nadała jest bardzo trafiony - bo franca z niej to do kwadratu - ha,ha,ha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca i ewa 33
Oj tak franca w futrze z srenego lisa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
jesteście chore z zazdrości Ewa, to normalna kobieta, robi dobrą szynkę, uprawia działkę... sam pieke wg jej przepisu rewelacja a wy zazdrośnice na bezrobociu, trole zawiste won stond!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
I co z tego ze uprawia dzialke,piecze szynke i gotujesz z jej przepisow. Ja rowniez mam dom i i 400 metrowy ogrod ,o ktory sama dbam , rowniez dobrze gotuje ale nie widze potrzeby sie tym wszytkich chwalic . Wychodzi na to ze tez jestem fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×