Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 wstyd by膰 zalogowanym

Ewa 33 lubiana czy zdesperowana baba z kafeterii??

Polecane posty

Go艣膰 franca i ewa 33
Zawsze mo偶esz sama z sob膮 prowadzi膰 rozmow臋. Nudna jeste艣!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sama ze soba to ja mam na codzien. na kafejce chce z kims innym :D a ze nudna jestem to widac, bo nikt nie chce sie ze mna bawic 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bede sie musiala tej ewy zapytac, co una robi, ze taka slawna :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 franca i ewa 33
zapro艣 koty i u艣i膮d藕cie w k贸艂ku. We藕 giatr臋 do r臋ki i za艣piewaj im co艣...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kiedy ja nadal dogorywam w pracy :( a w domu? gitare mam, kotow na szczescie nie, ale nie umiem grac :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no przeciez
ewka mowila chyba wczoraj ze idzie na odwyk wiec moze slowa dotrzymala?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella
Ewka -franca Piszesz ze franca to twoj pierwszy czarny nick od 10 lat . To dlaczego masz tylko 18 postow. No tak bo zawsze piszesz z ewa33 . Pozatym sama sie wygadalas ze jestes 10 lat na kafe zupelnie jak Ewa . Skoro piszesz zawsze z innego czarnego nicka to moze nam go zdradzisz po 10 latach powinnas miec bardzo duzo postow,no chyba ze cos ukrywasz ? Nikt tyle nie wie o ewce co ty . Jestes bezczelna nawet nie masz odwagi sie przyznac bylo tyle antytematow o ewie nikt jej tak nie bronil jak TY , bo Ty to ewa. Nikt nie siedzi przy kompie i nie odpoawiada raz za razem na posty w obronie jakies glupiej Ewy chyba ze sama ona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella
Jesli chodzi adres IP to jeseli piszesz np. Z darmowego internetu z karty Aero to cie moga w dupe cmoknac bo cie nie namierza. Myslisz ze jestem taka madra? Nie -TY jestes przemadrzala glupio- madra nienawidze takich ludzi trzeba je tepic jak roboctwo . Pani wszechwiedzaca kurwa nie mozna byc madrym we wszystkich dziedzinach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kokietka 31
Ewka o艣mieszasz sama siebie. Udajesz m膮dr膮 ale kiepsko wychodzi. Tak samo jak robisz z siebie pani膮 domu, kt贸r膮 defakto nie jeste艣. 呕eby by膰 sprytn膮 trzeba mie膰 troch臋 oleju w g艂owie a nie trociny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ooooooooooooii
ja nic do niej nie mam. jest ok. dojrzali ludzie nie musza sie ze soba wkolo zgadzac, zeby sie dogadywac i prowadzic dyskusje, dlatego smiesza mnie takie tematy o jakichs uzytkownikach. wyobrazam sobie jak rozwinieta osobowosc musza posiadac ludzie zakladajacy tego typu tematy. :D przeciez to cofanie sie do przedszkola doslownie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 le偶臋 i kwicz臋/
dajcie spok贸j,dziewczyny:) to taki typ cz艂owieka,kt贸remu sie pluje w twarz,a on my艣li,偶e deszcz pada :D x oto przed nami franca,kt贸ra brzydzi si臋 kafeteryjnymi 艣mieciorobami...heheheheheee x gdyby艣 mia艂a cho膰 troch臋 ambicji,napisa艂aby膰 to co mia艂as do przekazania i nie pokazywa艂aby艣 si臋 wi臋cej w tym temacie:D ale nie! Ty jeste艣 takim samym kafeteryjnym 艣mieciorobem jak znaczna wi臋kszo艣c tutaj :D nie wy艂膮czaj膮c mnie oczywi艣cie:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do le偶e i kwicz臋
Masz kochana absolutn膮 racj臋. Ewka nie ma honoru. Mo偶na jej naplu膰 w twarz a ona powie 偶e deszcz pada. Patrz膮c na wiek Ewki to dziwie si臋 偶e kobieta w jej wieku zachowuje si臋 jak zwyk艂y pustak. My艣li, 偶e jest na tyle m膮dra i sprytna 偶e mo偶a z nas frajer贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ttdfiqf
Widzia艂am jej sukienk臋 i buty. Kiedy takie rzeczy by艂y noszone hmmm??? Ona ma co艣 z g艂ow膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 le偶臋 i kwicz臋/
ja naprawd臋 mam g艂臋boko gdzie艣 to, w czym ona posz艂a na sylwestra...o gustach si臋 nie dyskutuje:D chodzi bardziej o jej "profil charakterologiczny" :)....jest wkurwia.......j膮cy jak ma艂o kt贸ry:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale bzdurzycie
przecie偶 te 艂aszki na sylwestra wstawi艂 podszyw ewki :-D a wszyscy 艂ykneli jak pelikany :-D ona jest po prosu specyficzna i tyle :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewka 艂ykasz
Kolejny post ewki. Ju偶 nie powiem co 艂ykasz ty ewniu!!!! Co ubranek wstydzisz si臋 teraz. Futerka z lisa nosi艂o si臋 20 lat temu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale bzdurzycie
ale o co kaman? czy ja j膮 broni臋? nie! widzia艂am ten topik z sukienk膮 i nie by艂 autorstwa ewki :-O za艂ozony by艂 przez pomarancze, a ewka zawsze pisa艂a na czarno masz jakis problem ze w ka偶dym posciej doszukujesz sie ewki? czy偶by obsesja?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jasne jak s艂o艅ce, 偶e
franca to pani ewa..... jak偶e nam mi艂o go艣ci膰 znowu. posz艂a na odwyk.... ale od nicka.... przyszed艂 weekend i co tu robi膰? to dawaj na kafe znowu si臋 wybiela膰, popiera膰 i poucza膰 innych... 偶al.lbn.pl :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewka 艂ykasz
kiecki by艂y pod czarnym nikiem wklejane i nie jestem zdziwiona tym, 偶e zrobi艂a to ewka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to i ja zabior臋 g艂os
w tej jak偶e wa偶nej sprawie ;-) owszem-by艂o to pod czarnym nickiem, ale stopka by艂a innej tre艣ci ni偶 ma orygina艂(pami臋tam, bo sama zwr贸ci艂am uwag臋 na ten topik), wi臋c by艂 to podszyw ewy33 z przecinkiem albo innym znakiem w innym miejscu kto jak kto, ale ona na pewno tutaj by sie nie radzi艂a w co ma sie ubrac, bo jak wiadomo ma zawsze swoje zdanie i ze zdaniem innych si臋 nie liczy wi臋c niby po co mia艂aby to robic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella
Ze co przepraszam ze zdaniem innych sie liczy? Nie badz smieszna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to i ja zabior臋 g艂os
campunella...naucz si臋 czyta膰 ze zrozumieniem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zn贸w ewka broni sam膮 siebie
Tak ona ma zawsze swoje zdanie i nie liczy si臋 z zdaniem innych. Wi臋c to by艂a pewnie jej szafa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella
Czytam ze zrozumieniem przeparaszam ale przeoczylam tak istotnie NIE :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella masz racj臋!
Campunella masz racj臋, ale niekt贸rym nie przet艂umaczysz. Ewka zachowanie twoje m贸wi samo za siebie. Ubra艅 r贸wniez nie masz co si臋 wstydzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Za jedno trzeba ewce da膰 punkt
ten drugi czarny nick,kt贸ry tu sobie nada艂a jest bardzo trafiony - bo franca z niej to do kwadratu - ha,ha,ha:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 franca i ewa 33
Oj tak franca w futrze z srenego lisa:-))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomek 01
jeste艣cie chore z zazdro艣ci Ewa, to normalna kobieta, robi dobr膮 szynk臋, uprawia dzia艂k臋... sam pieke wg jej przepisu rewelacja a wy zazdro艣nice na bezrobociu, trole zawiste won stond!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Campunella
I co z tego ze uprawia dzialke,piecze szynke i gotujesz z jej przepisow. Ja rowniez mam dom i i 400 metrowy ogrod ,o ktory sama dbam , rowniez dobrze gotuje ale nie widze potrzeby sie tym wszytkich chwalic . Wychodzi na to ze tez jestem fajna babka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×