Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa:(

31 dzień cyklu, 14 dni od owulacji, 3 testy innch firm-negatywne.

Polecane posty

Gość niecierpliwa:(

Seks co drugi dzień, bez stresów, i pudło??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <Zdziwiona>
I tak się zdarza, może zbyt "intensywnie" do tego podchodzicie. Dajcie sobie odpocząć, na siłę nigdy nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory cykl staran
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błąd 007
jacóś tu nie rozumiem... nawpierdalałeś sie lukrowanych ciasteczek czy jak? ciekawe co za hooy podał ci to gówno juz ja se z nim porozmawiam po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa:(
dopiero 2 miesiąc staran... no wlasnie nie stwierdzilismy ze jesli bedzie to super, jeśli nie, staramy sie dalje... seks bez zadnych stresów... raczej nie wpadam w jakąś paranoje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być cierpliwa:) Czasami to nie takie proste jak się wydaje:/My jesteśmy zdrowi,wszystko z nami ok i w ciążę zaszłam w 25 cyklu starań...-bez żadnego leczenia.Lekarze mówią,że tak się zdarza:/ Tobie życzę abyś jak najszybciej zaszła w ciążę:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa:(
jestem 9 miesiący po poronienu, wtedy strzał 3 dni przed owulacją i udało się, może teraz będę miała problemy żeby zajść w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda a nie chcesz poczekać przynajmniej 2 miesiące żeby oczyścić organizm?:) Ponoć nie jest wskazane żeby od razu po tabletkach zachodzić w ciążę.Moja koleżanka tak zaszła i płód obumarł:(Lekarz mówił,że to przez tabletki.Teraz znowu brała i powiedział żeby po odstawieniu poczekali 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przykro mi :( sama poronienia nie miałam i proszę Boga żeby mnie to ominęło a życie przyniesie co ma przynieść. wierzę że się uda :) a tobie cierpliwosci i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa:(
cieszę się, żę jeszcze są tu ludzie którzy potrafią podnieść człowieka na duchu, a nie same podszywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że masz rację :) dobrze że zdecydowałam się na poradę. chcielismy cały czas dziecko ale doszlismy do wniosku ze do wesela poczekamy no ale ja popadam teraz w jakąś paranoję... zagladam do wózków szwagierka ma dziecko 10 miesięczne i cały czas bym je bawiła, jak widzę kobietę w ciąży to nie umiem wzroku oderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa... jak wrocę do nl i bede miala wiecej czasu na pisanie to bede sprawdzac co i jak u ciebie :) teraz mam straszna gonitwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa:(
poczekam jeszcze do poniedzialku, jeśli @ nie nadejdzie to zrobię kolejny test... i dam znać co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa:(
niestety @ przyszła wczoraj wieczorem... jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czym Ty jestes
załamana?Do dopiero 2 miesiąc starań:/Spójrz wyżej na tą Kruszynkę.Dziewczyna młoda a 2 lata się starała.Co zrobisz jak Tobie przyjdzie tyle czekać?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w całe nie jest desperacji, zakladasz nawet temat czy jestes w ciazy, a mówisz ze bez stresu działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×