Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IzabelaPolanka

Gdzie jechac w podróż poślubną? Sri Lanka

Polecane posty

Gość IzabelaPolanka

Witam wszystkich. Poczytałam komentarze i się zdziwiłam, że mnóstwo jest kłopotów z podróżami. Mój mąż jest ze Sri Lanki, i właśnie tam mieliśmy podróż poślubną, oraz kilka dni na Malediwach. Było niesamowicie! Kilka tylko lat póżniej postanowiliśmy otworzyć biuro podróży do tych 2 miejsc, Sri Lanka i Malediwy, ponieważ jesteśmy oczarowani ich pięknem. Tylko, że my nie robimy tak jak inne biura podróży, nie oszukujemy, nie wymyślamy niestworzonuch historyjek, i na pewno nie zbankrutujemy! My organizujemy wycieczki szyte na miarę, a nie jak inni wycieczki churtowe, gdzie nie dba sie o klienta indywidualnie, tylko jako członka grupy, jednedo z 1000 tys. Oprócz tego, jako, że mieszkamy we Wielkiej Brytani, która jest jednym z najbardziej regulowany państw, jest niemożliwe aby można było oszukiwać klientów. Ok, te dwa kraje nie są najtańsze, ale za to bardzo egzotyczne. Możemy zorganizować wycieczkę objazdowa przez kilka dni a resztę na plaży. Albo tylko na plaży. Znamy tam większość hoteli i we większości sami bylismy. Więc nie sprzedajamy kota w worku Zobacz więcej informacji na http://www.polankatravel.com A to taka krótka reklama : Podróże poślubne Urok Sri Lanki oraz Malediwów sprawią, że tu doznasz nizapomnianych wrażeń oraz przeżyjesz cudowne chiwile z Twoja ukochaną osobą. Na Sri Lance możesz doznać wiele ciekawych przeżyć, gdyż jest tu niezliczona ilość atrakcji. Mogą państwo przylecieć sie balonem, lub przejechać na słoniu przy zachodzie słońca. Lekcje nurkowania, serfowania oraz nauka gotowania przepysznych curry to tylko kilka z propozycji, które Polanka Travel zorganizuje dle pary młodej. Jeśli szukają państwo przygód to oferujemy luksusowe chatki hotelowe znajdujące sie w sercu dżungli! Możemy również zorganizowac pokoje na drzewie, nad oceanem, lub w górach. Z nami wszyskie opcje są możliwe. Polecamy również masaże oraz spa dla nowożeńców. Malediwy są z kolei miejscem na 100% odpoczynek. Idealna opcja na podróż poślubną. Luksus, białe piaski, słońce i Ocean Indyjsk i Wy. Możemy bez jakichkolwiek problemów zorganizować Waszą podróż poślubną w obu krajach. Polanka travel oferuje podróże poślubne ktore zaprojektuhemy wyłącznie dla Was. Wejdź na naszą stronę, Polanki Travel , aby zobaczyc jedna z naszych propzycji. Mozemy zmienic I dopasowac wszystko do Panstwa zainteresowan. Współpracujemy z wieloma hotelami od super luksusowych I ekskluzywnymi do małych chatek. Prosimy pytać i sugerować czym państwo są zainteresowani a my doradzimy wam najlepszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecki555
polskie miasteczka zwidzać kurde aa nie wmyślać .... http://turystyka.wp.pl/gid,11238628,title,polska--najpiekniejsze-miasteczka,galeria_zdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korektorkakumającabazę
"sprawią, że tu doznasz nizapomnianych wrażeń oraz przeżyjesz cudowne chiwile z Twoja ukochaną osobą. Na Sri Lance możesz doznać wiele ciekawych przeżyć" MASŁO MAŚLANE I SAME OCZYWSITOŚCI... jak nie umiesz pisać, a nie umiesz, to wynajmij kogoś kto ci to napisze, taka dobra rada, bo tekstu nie idzie czytać. Wątpie czy kogoś zachęcisz pisząc w ten sposób. "Luksus, bałe piaski..." sorry, ale to brzmi tak plebejsko. Zwłaszcza te białe piaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korektorkakumającabazę
Poza tym nie "doznać wiele ciekawych przeżyć", a doznać wielu ciekawych przeżyć. x JEŚLI TO MA BYĆ REKLAMA, TO NIECH BĘDZIE REKLAMA, A NIE ANTYREKLAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojnieznaszdniaigodziny
Skąd wiesz, że na pewno nie zbankrutjecie???? Skoro musicie się reklamować na forach to znaczy, że już jest cienko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaK34
Jak nie ma się zbyt dużo pieniędzy, a niestety wiele osób teraz ma problem z funduszami to można pojechać w polskie góry. Można tam naprawdę dobrze wypocząć, w górach jest wiele bardzo dobrych uzdrowisk. Noclegi też nie są jakieś super drogie na http://relaximo.pl/ można już znaleźć od 30 zł za dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbkalala
Ja tam byłam w swojej podróży poślubnej w zeszłym roku na Sri Lance z biurem Rainbow Tours i nie żałuję :) Wycieczka była też uszyta na miarę, bo spośród wielu wielu wycieczek wybraliśmy akurat tą :) I nie rozczarowaliśmy się ani trochę. Poza tym było mnóstwo fakultetów z których też korzystaliśmy (m.in. lot balonem, wspominam do dziś z wypiekami na twarzy :)) Moim zdaniem nie ma co psioczyć na duże biura, bo mają mnóstwo ofert i nawet największy malkontent znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak sie dzieje ze te polki w uk z tymi brudasami sie grzmoca...jak nie SrIiLanka tak Papakistan Bangladesz itd...ehhhh to jest w uk juz chyba nawet jakis kult - piala i brudas...... Maz pochodzi ze Sri Lanki - super pojechaliscie w podroz poslubna na Sri Lanke - bo pewnie twoj facet jako twoj maz pierwszy raz od wielu lat mogl pojechac do swoich rodzico bo inaczej nei wjechal by spowrotem do uk...... Malediwy sa cudowne - bylam pare razy - fakt jest to drogi interes - ja lecialam z angielskiego biura podrozy - ale meilismy okazje za 2 tygodnie zaplacilismy 1000 funtow od osoby....Malediwy pikekne ale to przej***** muzylmanski kraj....za posiadanie bibli lub krzyzyka na szyj sa nieprzyjemnosci....zreszta na Malediwy mozna tanio poleciec z Indii tez A Sri Lanka tez fajna - tez bylam.....ale wole inne miejsca - bardzo tam komercyjnie......ludzie wystarczy posiedziec****oczytac i samemu zorganizowac sobie super wakacje .....co prawda czasem bardziej oplaca sie z biurem leciec ale tylko takim duzym... ehhh te polki w uk wala sie z tymi brudasami a potem wielkie firmy zakladaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ciekawe podpowiedzi na tańsze podróżowanie masz gotowe wraz z konkretami na portalu www.pintrip.pl . Ja tutaj znalazłem za kilka stówek wyjazd na Cypr w sezonie (lot plus hotel). Znajomi płacili grubą kasę biurom podróży, a ja sobie z rodzinką poleciałem samodzielnie i tę kasę co bym musiał wydać na biuro to roztrwoniłem na atrakcje już na miejscu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penkder

To dla mnie jeden z wymarzonych kierunków, szczególnie w takim połączeniu, jak pokazują tutaj - logostour.pl/kraje/sri-lanka

Zamierzamy zrobić tę wycieczkę w połączeniu z Indiami. Opcja na Malediwy również super, ale to jednak nie ta ilość atrakcji co Indie. Bo jednak Indie są miejscem wybitnym, z ogromną ilością zabytków i ciekawych miejsc.

Dlatego właśnie planujemy wybrać się właśnie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka

my tydzien po slubie pojechaliśmy na weekend do Sarbinowa do Domu przy plaży- pełen relaks, zabiegi spa i widoki na morze <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×