Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_z_6kg

jakie koszty wizyty domowej pediatry?

Polecane posty

Gość mama_z_6kg

z jakimi kosztami mozna sie liczyc w takim wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka oka
100zł to chyba przeciętna cena, u mnie lekarz był ostatnio na domowej wizycie rok temu, wziął 80zł, za dwoje dzieci. miasto wojewódzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kontakt z lekarzem,
który bierze 150 zł za wizytę domową (Kraków). Plusem tego lekarza jest to, że jest dobry, zawsze udziela porad telefonicznych, mogę dzwonić o kazdej porze, przyjedzie również w niedzielę i święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kontakt z lekarzem,
Mam dwoje dzieci i 150 jest za jedno lub dwoje. Stawka się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
50 zł ale nie przyjdzie do domu tylko do swojego gabinetu o każdej porze można dzwonic , jestem z sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa waha się miedzy 50 a 250 z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze wizyty domowe prowadzi www.internista-wroclaw.pl we Wrocławiu. Nie wiem jednak, czy leczy również dzieci, musisz sama się upewnić. Przyjeżdża do naszych dziadków, zawsze są zadowoleni, mają dobrze dobrane lekarstwa, lubią z nim rozmawiać i chętnie uczestniczą w wizytach, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej miejscowości?? Bo jak z Wrocławia, to faktycznie lekarz internista godny polecenia to www.internista-wroclaw.pl . jednak przyjeżdżał do naszych schorowanych rodziców, musisz zapytać się w czy w tym wypadku również mógłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś u mnie tez za darmo, chyba, ze dziecko musi byc przewiezione do szpitala, wtedy placi sie 10€ za Transport (na Cale szczescie jeszcze nie musialam z tego korzystac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzerek99
W sumie to nie wiem jakie są koszta takiej wizyty dokłądnie, ale możecie sie tego dowiedzieć kontaktjąc się z kliniką Medikar Home Care. Znajomy mówił mi niedawno, że to na prawdę profesjonalna klinika ze świetnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zl szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180-250 Wawa. Mialam tez takiego ktory bral 150 za dwojke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kochana ja już jakiś czas temu zamawiałam lekarza z lekarzobok, teraz nie gonię na pomoc nocną 40 min drogi tylko zamawiam. Lekarz bada tyle ile trzeba i wszytko mi wytłumaczył " jak krowie na miedzy" ze spokojem i wyrozumiałością, nie są to wizyty na czas jak to bywa w innych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakoal
ile zapłaciłaś za tego lekarza z aplikacji lekarzobok? u nas każdy grosz sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Ze strony lekarzobok- od poniedziałku do soboty 185 zł /wizyta w godzinach 8-21; W niedziele i święta 245 zł /wizyta w godzinach 8-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaolkaoLka877
No powiem tak, korzystałam z LekarzObok bo na wizytę do lekarza były straszne kolejny i nie ważne czy prywatnie czy nie, a tak bez wychodzenia z domu z chorym dzieckiem, wizyta profesjonalna i szybko dotarł lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zadzwoń do Pani Teresy Spakowskiej pod numer 508 570  983. Pediatra, lekarz rodzinny, który pracuje przy Sieradzkiej 3 w poradni dziecięcej. Ale popołudniami ma także praktykę prywatną i pojawia się na wizytach domowych więć myślę, że możesz tam bez problemu na taką wizytę się umówić. Warto z propozycji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×