Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deminika dzika

dj na wesele- warszawa

Polecane posty

Gość gość
Z takim nastawieniem do ludzi szybko bedziesz organizowac kolejne wesele, na szczescie z innym DJem w roli glownej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratm4n
Chwileczkę, to niszczycie sprzęt warty kilkanaście tysięcy, sprzęt, który jest narzędziem pracy dla tego człowieka i się jeszcze dziwicie? Andrzej jakby chciał (a na pewno chciał) to i tak nie miał na czym kontynuować pracy. Przecież jak zalejesz komórkę czy laptopa to oczywiste jest, że wyłączasz/wyjmujesz baterię i zostawiasz na kilka dni by wyschło (jeśli masz możliwość to rozbierasz na części). Nie czekasz aż płyn dokona nieodwracalnych zmian. Przykro się stało, ale się stało i to z Waszej winy. Andrzej grał na moim weselu 3 lata temu i cały czas uważam, ze to profesjonalista w każdym calu, świetnie wyczuwał nasze zapotrzebowanie. My z żoną daliśmy ogólne wytyczne jak: absolutny brak disco polo i oczepiny bez żenady i udało się w 102%. Nawet rodzina składająca się z seniorów (dodam też, że jesteśmy z i mieszkamy na Podlasiu) nie domagała się disco polo i wszyscy świetnie się bawili (opinia kilku osób w rożnym wieku). A robienie samemu playlisty jest jakąś porażką, jak chcesz puścić kawałki to postaw sobie laptopa, włącz shuffle i udawaj, że jesteś DJem. Andrzej zawsze puszczał piosenki, o które się go prosiło, jeśli pasowały do ogólnego schematu. Zamiast czepiać się człowieka, miałbym pretensje do swoich pijanych gości, którzy nie umieją się zachować. Argument o tym,że nie stawia się wody obok sprzętu jest nietrafiony, spróbuj postać za konsolą przez parę godzin w wysokiej temperaturze bez napitku. Prawda, może woda nie powinna tam stać, ale kto by pomyślał, ze człowiek zostanie obrzucony bananami? Andrzej nie przejmuj się opiniami paru niezadowolonych, zrobiłeś setki wesel/studniówek, itp i wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AggieUK
Andrzej Czekay - POLECAM 1000% ! Szukaliśmy razem z mężem usługi nietradycyjnej i wesele w jego wykonaniu było ponadprzeciętne, trwało do 7 rano i nikt z gości nie spodziewał się, że można doświadczyć tak różnych i nietypowych dla wesela brzmień muzycznych i bawić się przednio. Andrzej i jego pasja, energia oraz charyzma dają się odczuć od pierwszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Patryk
Szczerze polecamy naprawdę świetny duet DJ W GARNITURZE !! Mieliśmy nasze wesele 6.czerwca w Villi Vinci za Łomiankami i tam właśnie zaprosiliśmy Artura i Jarka, żeby pokazać im miejsce i pogadać o programie zabawy. dLA NAS BARDZO WAŻNE BYŁO żeby dogadać się i rozumieć w kwestii programu, stylu muzyki etc. Chłopaki przygotowali nam fantastyczne oświetlenie sali i iluminacje na zewnątrz Villi- goście i właściciele obiektu bardzo chwalili efekt - poza tym była oczywiście doskonała muza! Jarek gra muzykę z winyli - na początek zrobił rewelacyjną kompilację jako przedsmak tego, co będzie na całej imprezie- goście szaleli na parkiecie!! Cały program był bardzo dobrze dopasowany do zabawy - kiedy trzeba trochę podkręcenia, trochę romantyki- dużo mocy na parkiecie non stop! Muza była świetnie zgrana- goście mieli też swoje ukochane kawałki - my jako Młodzi dostaliśmy czadowy pakiet naszej ulubionej muzy od lat 80tych po ..dobrego rocka - Po prostu odlot! Mieliśmy też świetny ciekawy i co najważniejsze - lekki program zabaw - Konferansjer Artur po prostu " czuje nastawienie gości" - nie było głupich zabaw czy prymitywnych konkursów- nie było nachalnych " gorzkich gorzkich" i " a teraz idziemy na jednego" - bardzo nam się to podobało! Polecamy każdej parze- która stawia na nowoczesne, dynamiczne wesele !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem zawodowym muzykiem i chętnie obsłużę waszą uroczystość na sali a w przypadku ślubu kościelnego także na wasze życzenie w kościele grą na trąbce solo już w cenie obsługi dj-skiej (z wykształcenia jestem trębaczem). Prowadzę wesela na poziomie w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym również tzw. tematyczne. Mam duże doświadczenie w branży i jestem otwarty na wszelkie propozycje. W skrócie moja oferta przedstawia się następująco: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia. *prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do państwa oczekiwań oraz gości. (Możliwa opcja bez zabaw/konkursów) *Dysponuje własnym sprzętem oraz oświetleniem. * Dojazd w cenie - posiadam własny transport * Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka. Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy.www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;feature=youtu.be Szczegółowych informacji na temat ceny i usługi udzielę drogą telefoniczną 508-501-542 bądź mailową: dawid.slaga@wp.pl ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dj to tylko Maciek Wilkanowski, serio. Byłam na kilku imprezach prowadzonych przez niego, profesjonalizm w każdym calu :) Idealnie dopasował muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz i Aga
Polecam DJ-ów w Garniturze, zdecydowaliśmy się na nich i od 3 dni mamy zakwasy od szaleństw na parkiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J i G
DJ w garniturze naprawdę dają radę! Świetnie się uzupełniają, "czują" nastroje gości, dostosowują się do gustu pary młodej. Profesjonaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_
Serdecznie polecam DJ w garniturze (http://www.djwgarniturze.pl/). W naszym przypadku przyjęcie było bardzo kameralne (jedynie 20 gości), a mimo to goście świetnie się bawili i chwalili muzykę. W naszym przypadku zrezygnowaliśmy z zabaw, oraz tradycyjnych elementów weselnych (np. oczepiny) więc nasze przyjęcie obsługiwał tylko Jarek. Świetnie wyczuł jakiej muzyki oczekują goście i dopasował się do tego, wciąż biorąc pod uwagę nasze oczekiwania i wcześniejsze ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueBlood
DJ Adam z Flesh Agency! :) Tak rozkręcił wesele siostry, że goście nad ranem wyjść nie chcieli! :) Nie znoszę wesel, tych zboczonych konkursów, ale widać jak wiele zależy właśnie od zespołu, czy DJ-a który prowadzi. Tutaj wszystko było przemyślane, dostosowane do gości- muzyka, konkursy, cała oprawa, oświetlenie- naprawdę polecam :) Tutaj jest kontakt- http://www.djnaimpreze.info/. Ten DJ, o którym mówię, na pewno miał na imię Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaSas
Na wesele w lipcu tego roku wzięliśmy z polecenia Stylowe Wesela i trzeba powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni. Nazwa w pełni odzwierciedla to, co prezentują na zabawie. Muzyka była świetnie dobrana do każdej sytuacji na parkiecie i miksowana (nie znam się na tym:) rewelacyjnie. Mega udane zabawy-konkursy np. JAKA TO MELODIA !! Jeśli jeszcze nie wiecie komu powierzyć najważniejszą imprezę życia, to już wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BD_nowożeńcy
Witam, Na naszym weselu grał dj w garniturze - Jarek i Artur, których w 100% polecamy. Po weselu doszliśmy do wniosku, że gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować taką imprezę to chcielibyśmy aby to właśnie Oni ją prowadzili. W pełni profesjonalny duet. Świetnie dobrana muzyka, tak że bawili się dosłownie wszyscy od najmłodszych, przez rodziców po babcie i dziadków. Polecamy Jarka i Artura - przekonajcie się sami :) to świetny wybór. Diana i Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i Ł
Czesc wszystkim :) Jesli chodzi o chlopakow w graniturach to i my mozemy ich polecic. Co bylo fajne i jak sie dopiero okazalo po naszym weselu, chyba najbardziej w pamieci zostaly konkursy np taniec z gwiazdami :) No a Jaroslaw Artur i Lukasz zwineli sie chyba o 7 rano jak juz ledwo siedzialem na krzesle... Podsumowujac: polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wodzireja dj talara jest dobry jego stronka www.talar-bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór takiego DJ to w sumie determinuje całą zabawę na weselu. Jak bedzie naprawdę dobrze prowadził to i zabawa będzie przednia. Bo wydaje mi sie, że puszczanie samej muzyki to nie jest jakaś wielka sztuka, tylko chodzi o charyzmę takiego prowadzącego. Zawsze mozna skorzystać z pomocy agencji artystycznej (np. http://www.artmargot.pl/), która zrzesza takich muzyków i djów, bo tam raczej będą już tacy sprawdzeni i znający się na swoje pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania__W
Polecam duet, który gał na moim weselu: DJ-ka i DJ-wodzirej. Świetnie poprowadzili całą imprezę. Repertuar uzgodniliśmy wcześniej - na imprezie zagrali moje ulubione utwory (pomimo, że nie nie jest to repertuar weselny :-)) i obyło się bez D-P za co jestem im dozgonnie wdzięczna. Generalnie bardzo miło wspominamy do dzisiaj współpracę z Three J Music - goście też nieraz zagadują jak to wspaniale się bawili na naszym weselu. Ich strona: http://dj-wodzirej.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazizozu
Ja polecam DJ Czekay, miałam okazję bawić się na dwóch weselach, na których dawał czadu i było nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMela77
Nie wiem czy się nie powtórzy, ale jeśli chodzi o Warszawę to najlepiej wybrać Macieja Wilkanowskiego http://www.djmw.pl/ Człowiek z pasją, widać, że lubi ludzi, lubi swoją pracę, ma świetne pomysły zarówno jeśli chodzi o muzykę i prowadzenie całej imprezy. Informacje z pierwszej ręki bo prowadził moje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na swój ślub cywilny w plenerze zamowilismy dj Adamusa z Wawy można sobie sprawdzić. Musielismy z panem ustalić jego bazę na podeście bo imprezkę robiliśmy wtunelu namiotowym. Bardzo polecam takie rozwiązanie. Zamawialismy taki tunel w Mościskach koło Izalebina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grał dj piotrek. Przesłuchaj sobie jego demo djpiotrek.com. Super koleś, świetna muzyka, jesteśmy bardzo zadowoleni z jego grania. Nie żałujemy wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśleliliśmy o zespole, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na dj http://dmcstudio.pl i nie żałujemy tego wyboru. Zabawa była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaza23
zamiast dj polecam zespół - Travelling Band sami sprawdźcie w piątki grają w Podzamczu w Górze Kalwaria :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2JS
Serdecznie polecamy DJ w garniturze (http://www.djwgarniturze.pl/ ) -świetnie grają, parkiet nie był pusty, mieliśmy ustaloną playlistę i utwory zabronione -trzymali się ustaleń, ale co najważniejsze goście świetnie się bawili. Opcja z saksofonem -strzał w dziesiątkę... Bardzo na poziomie i profesjonalnie... Aż miło powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Brz
Polecam serdecznie Bogdana Pietrzaka i jego firme Event Active. Grał u nas z konferansjerem z VOX FM. Naprawdę świetny duet, grają i prowadzą imprezy na wysokim poziomie :) Idealny kontakt, dziękujemy Ania i Piotr! Polecamy www.eventactive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odradzam DJ Czekaya, byłam ostatnio na weselu przez niego prowadzonym, choć to ze imprezę "prowadził" to dużą nadinterpretacja. Puszczał muzykę sam sobie, nie zapraszał gości na parkiet, więcej czasu niż za konsolą spędził na szlugu i kawce a w tym czasie piosenki leciały z playlisty. Dobór muzyki tez mocno kontrowersyjny, w zasadzie o jaki numer się nie poprosiło to go nie miał, jedną piosenkę puścił z you tuba. 3 razy goście weselbi musieli go prosić o powrót za konsolę lub zmianę muzyki. Generalnie nie było ani show ani performance. Dobrze ze goście umieli sie bawić mimo to i wesele się udało, ale chyba nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę, to ja miałam dwa razy przyjemność bawić się z dj Błażejem Biurkowskim, nie dość że dobry dj, to jeszcze super wodzirej. Dla zainteresowanych: http://djblazej.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×