Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deminika dzika

dj na wesele- warszawa

Polecane posty

Opowiem wam moją historię w poszukiwaniu DJ. Ja na swoim weselu znalazłam firmę poprzez Olx. Mieliśmy mało czasu więc tam najszybciej można było coś znaleźć, obdzwoniłam chyba z 8 Panów i zaczęły się problemy albo ceny jak z kosmosu albo brak sprzętu albo brak czasu na spotkanie. Udało Nam się trafić na całe szczęście na Pana Radka, zwany jako Dj Under coś tam - nie pamiętam nazwy . W każdym bądź razie z firmy platiniumevents.pl Mogę go szczerze polecić, miło, profesjonalnie i za uczciwe pieniądze. Muzyka ekstra a do tego piekne oświetlenie. Jeżeli ktoś chciałby zapytać o jakieś inne rzeczy dotyczące wesela to zapraszam. (obcykana już w temacie jestem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukujecie dobrego dja na wesele - szczerze polecam DJ w Garniturze, 17 Września chłopaki zorganizowali nam zabawę na weselu niedaleko zalewu Zegrzyńskiego, Impreza do białego rana przy świetnej muzyce, Jarek z Arturem robią świetną robotę a ich impreza była nowoczesna i ze smakiem, nie zdarzyły się żadne niesmaczne sytuacje które są na każdym wiejskim weselu. Mają bardzo profesjonalny sprzęt oraz świetne oświetlenie, w zasadzie nie było się do czego przyczepić, szczerze polecam ten duet jeśli chcecie mieć, nowoczesne wesele z muzyką lat 70,80,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selektiv
ja tym razem polecam: DJ Złoty Środek z Selektiv DJ z ogromnym doświadczeniem i bardzo wysoką kulturą osobistą Płynnie język angielski Przyjęcia międzynarodowe i o wysokiej randze wiecej info na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animatoras
ja polecam DJa Złotego Środka z selektiv: Selektiv to: - Kreatywny DJ na imprezę prywatną - Kreatywny DJ na imprezę firmową - Kreatywny Dj na wesele z klasą i pomysłem Dodatkowo zapewniamy: profesjonalne nagłośnienie o czystym i ciepłym brzmieniu firm Mackie i JBL o mocy 1600 Watt oraz konsole dla DJa firmy Pioneer z możliwością podlączenia telefonu komórkowego, jak również oświetlenie LED w tym dekoracje światłem za pomocą lamp typu PAR. Ponad 20 lat doświadczenia w organizowaniu imprez: od przyjęć prywatnych i firmowych dla fanów dobrych brzmień po duże wydarzenia na Zamku Królewskim w Warszawie. 7 lat doświadczenia w prowadzeniu przyjęć wesele z klasą i z pomysłem – w tym wesela międzynarodowe - nagradzane podziękowaniami Młodych Par i rodziców. Referencje możemy przesłać na maila. Mamy wszystko co jest potrzebne aby zrealizować imprezę Waszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Dj w garniturze" - elegancko i muzyka w dobrym tonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrB
Serdecznie i z całego serca mogę Wam polecić "DJ w Garniturze" (http://www.djwgarniturze.pl/). Jeżeli szukacie profesjonalnej oprawy wesela, a nie dopowiada Wam wiejski klimat czy wszechobecna muzyka disco-polo to jest to wybór dla Was! Jarek doskonale dobiera utwory do gustów gości i świetnie reaguje na ich aktualne preferencje. Co bardzo nam się podobało, nie dawał się namówić pojedynczym gościom na puszczanie disco-polo, chyba, że któreś z Państwa Młodych osobiście wyraziło swoją aprobatę. Profesjonalizmu dopełnia ilość przywiezionego sprzętu audio oraz fakt, że wszystkie utwory puszczane były z płyt winylowych w mega jakości dźwiękowej. Ogromne słowa uznania należą się również Arturowi, który mistrzowsko poprowadził uroczystość na 200 osób! Wspólnie zaplanowany scenariusz imprezy został zrealizowany w 100% i to głównie dzięki Arturowi, który nie tylko trzymał się naszych zaleceń i wytycznych do ostatniej godziny imprezy, ale również dynamicznie reagował na wszelkiego rodzaju "zachcianki" takie jak dedykacje, podziękowania, informacje dla gości czy nawet przedłużenie imprezy o godzinę! Jak dla nas ten duet to po prostu bezproblemowi goście, którzy znają się na swojej robocie i wiedzą jak z wesela zrobić mega imprezę! Możecie im zaufać bo jak wesele to tylko z Nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden,nawet najlepszy dj nie wytworzy klimatu takiego jak kapela,dlatego odradzam dj do obsługi wesel...dyskoteki dla małolatów w klubikach osiedlowych tak,ale nie uroczystość taka jak wesele... We wrzesniu byliśmy goścmi na weselu w Lordzie w W-wie,na jednej sali był zespół,u nas niestety młodzi wzięli dj :/ masakra,za glośno,sztywno,nie ten repertuar etc wszystkim dj-m stanowcze NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecamy Dj w garniturze! Prowadzili nasze wesele we wrześniu tego roku (2016). Wszystko dopasowane do naszych gustów muzycznych, prowadzenie subtelne, dyskretne, a muzyka porywała do tańca do białego rana. Absolutnie chłopaki ze swoją klasą i poziomem zasługują na najwyższą notę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1112
Ja polecam http://djflow.pl/ był u przyjaciółki na weselu niedawno i muszę przyznać, że na tak udanym weselu byłam pierwszy raz. Bawił się każdy, dosłownie każdy niezależnie od wieku! To nie było kolejne polskie wesele z disco polo i ganianiem wokół krzesła tylko prawdziwa świetna impreza :) Polecam wszystkim, którzy nie chcą mieć tradycyjnego „weseliska dla ciotek i wujków” tylko woleliby się jednak faktycznie pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele3212
Ja polecam http://djflow.pl/ który grał ostatnio na weselu znajomych, a potem trafiliśmy na niego drugi raz na 18 chrześniaka. W obu przypadkach pan się spisał na medal, bo i towarzystwo weselne tak wziął w obroty, że po północy to już wszyscy bez butów szaleli na parkiecie i młodych na urodzinach też zabawił (co wyjątkowo trzeba pochwalić, bo wiadomo jak tą młodzież ciężko teraz zainteresować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaP_L
Czy DJ czy kapela to już kwestia preferencji indywidualnych :) Ważne, żeby z ekipą się po prostu dogadać i mieć to, czego się chce. Nam się to udało bez najmniejszego problemu osiągnąć z ekipą DJ w Garniturze. Profesjonalne podejście do pary młodej od samego początku przygotować do wesela, aż do końca zabawy. Zawsze gotowi podpowiedzieć czy zaopiniować, ale zawsze też pamiętają, kto ma ostatni głos :) Nam się bardzo podobało, gościom też - więc z czystym sumieniem mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 2016
Hej, Na moim weselu grali "Dj'e w garniturze" Jarek i Artur. Bardzo dobra konferansjerka i świetnie dobrana muzyka. To co nas przekonało na samym starcie to fakt, że Panowie nie grają disco polo ufff.... To nie jest prawda-jak twierdzą niektórzy-, że disco polo musi być i że wszyscy je lubią choć się nie przyznają... Ci Panowie to wiedzą Dobór muzyki był bardzo dobry, zróżnicowany. Panowie reagowali na potrzeby gości, wyczuwali nastroje. Poza tym mogliśmy wybrać swoją playliste utworów , na którym nam zależało. Wszystkie te utwory były dla nas przygotowane i były grane (mimo, że lista była długa i wybrana w dużej części w ostatniej chwili). Poza tym Panowie świetnie się prezentowali. Eleganccy, nienachalni.... Sam kontakt przed weselem w sprawie ustalenia szczegółów też był świetni. Panowie byli dyspozycyjni i otwarci. Bardzo polecam dla tych par, którym bardzo zależy na 100% pewności braku obciachu na weselu. Pozdrawiam Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisuję się do opinii na temat duetu "DJ w garniturze". Nasze przyjęcie było poprowadzone z klasą, a muzyka: rock'n'roll, stary taneczny pop i znane każdemu polskie przeboje, dobrane idealnie. Po wszystkim stwierdziliśmy z mężem, że chcielibyśmy jeszcze raz wziąć udział w tym weselu, tylko tym razem jako goście ;) Mimo braku disco-polo parkiet był zapełniony ludźmi, obyło się również bez pijackich, kompromitujących zabaw. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyn20082016
Z całego serca polecamy http://djwgarniturze.pl/. Wraz z mężem jesteśmy pełni uznania dla ich profesjonalizmu i elastyczności. Dziękuję Panowie za niezapomnianą noc i najlepszą muzykę. Jarek i Artur zdobyli nasze zaufanie już na pierwszym spotkaniu, uważnie słuchali naszych sugestii i zrealizowali je zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykazali się również dużą inicjatywą i kreatywnością. Z łatwością nawiązali kontakt z naszymi gośćmi czego efektem była najpiękniejsza noc w Naszym życiu, cały czas prezentowali się profesjonalnie. Polecam ten team jako godnych zaufania profesjonalistów! Dziękujemy Martyna i Piotr 20.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynPiter
Z całego serca polecamy http://djwgarniturze.pl/. Wraz z mężem jesteśmy pełni uznania dla ich profesjonalizmu i elastyczności. Dziękuję Panowie za niezapomnianą noc i najlepszą muzykę. Jarek i Artur zdobyli nasze zaufanie już na pierwszym spotkaniu, uważnie słuchali naszych sugestii i zrealizowali je zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykazali się również dużą inicjatywą i kreatywnością. Z łatwością nawiązali kontakt z naszymi gośćmi czego efektem była najpiękniejsza noc w Naszym życiu, cały czas prezentowali się profesjonalnie. Polecam ten team jako godnych zaufania profesjonalistów! Dziękujemy Martyna i Piotr 20.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecamy duet "DJ w Garniturze"! Panowie zadbali o niesamowitą atmosferę naszego przyjęcia weselnego. Dobrany repertuar oraz zabawy weselne pozwoliły nam oraz naszym gościom doskonale bawić się w tym wyjątkowym dniu. Wszystko ze smakiem, nikt na pewno nie poczuł się zmieszany. Co ważne, ustalenia poczynione na spotkaniach przed przyjęciem znalazły pełne odzwierciedlenie w trakcie samej imprezy. Panowie zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół, nie narzucali swojego zdania. Od obecnych gości weselnych słyszeliśmy wiele pochlebnych opinii zarówno na temat organizacji jak i repertuaru. Nawet osoby namiętnie słuchające disco polo i wręcz nie wyobrażające sobie wesela bez tego rodzaju muzyki szalały na parkiecie. A to daje do myślenia! ;) Profesjonalizm pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze nie macie dj-a to warto skontaktować się z agencją muzyczną http://artmargot.pl/ Potrafią znaleźć kogoś nawet na ostatnią chwilę, tak u nas było a dj okazał się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podrzucam Wam namiary na dj Błażeja - http://djblazej.pl/ . Na weselach gra świetnie. Spotkałam go na dwóch imprezach i za każdym razem impreza była przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka_818
Byłam ostatnio na weselu u znajomych i grała tam para dj'ów, muszę przyznać, że byłam zaskoczona ponieważ żadna osoba nie siedziała przy stole - wszyscy na parkiecie. Jeden z tych dj'ów jest wodzirejem i fajnie/kreatywnie poderwał ludzi do zabawy. Nie było żenujących zabaw jak to ma miejsce na niektórych imprezach ale te były na prawdę przemyślane i z dobrym smakiem. Kontakt do nich. Kuba - 603 257 180, mail: djcuebik@gmail.com, strona www: http://eventspromusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA2
Korzystaliśmy z tego forum przy wyborze DJa, więc także dorzucamy swoje wyrazy uznania dla DJ(a) w garniturze - świetna zabawa, goście zachwyceni. Gorąco polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega polecam ekipę www.stylowewesela.pl ! Bardzo zabawny i sympatyczny prowadzący w duecie z DJ'em, a do tego u nas był re-we-la-cyj-ny saksofonista! Zakładał takie ciemne okulary i wchodziłz saksofonem między ludzi niczym jakiś Ray Charles. Mega. Do tego MC ma takie gadane, że pękaliśmy ze śmiechu! Fajna stylówka i dobrze dobrana muzyka. Polecam Stylowe Wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaa1
Na weselu mojej przyjaciółki grał DJ Maciek Wilkanowski, w życiu nie bawiłam się lepiej. Ma świetny kontakt z gośćmi dodatkowo muzyka którą gra wpasuje się w gust wszystkich obecnych na sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJa Daruu, nie zaplacimy za niego duzo pieniazkow, a przyniesie ze soba wiele sprzetu, ktory fajnie zaaranzuje parkiet. daje to super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×