Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna kawa bez mleka

Czy lekarz prowadzący ciąże odbiera poród także? pytanie do doświadczonych.

Polecane posty

Jakt to jest? Planuję ciążę i chcę poznać odpowiedź na kilka pytań: Czy wiele z Was miało tak, ze lekarz prowadzący ciążę odbierał także poród? Czy i Ile za to płaciłyście? Czy proponowałyście to lekarzowi wprost i pytałyście o cenę? Jak to wygląda? W jaki sposób wybrać lekarza godnego zaufania? Czym się kierować na co zwracać uwagę? Czy warto rozpocząć chodzić do niego jeszcze przed zajściem w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poród odbiera
położna. Można ją sobie opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pojedziesz do szpitala, w którym pracuje twój lekarz prowadzący to duza szansa, ze odbierze poród. musi byc na dyżurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dogadac sie z lekarzem. U mnie 1 poród odbierał ten sam lekarz a drugi kto inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A myślisz, że
lekarz przyjdzie do Ciebie wtedy kiedy będzie miał dyżur i 3 nowe pacjentki z izby przyjęc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od szpitala i lekarza. Ogólnie, to poród siłami natury odbiera położna, cięcie wiadomo robi lekarz. Zdecydowanie polecam wybór takiego lekarza, który pracuje też w szpitalu, nigdy nie wiadomo, co się będzie działo w ciąży, a zaufany lekarz w szpitalu jest bezcenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród odbiera położna. Chyba, że się coś dzieje to wtedy przychodzi lekarz. Możesz sobie opłacić położną prywatną i wtedy Ona też przyjeżdża do porodu. W tym szpitalu gdzie ja rodziłam było dwóch lekarzy (w tym ordynator), że jak rodziła Ich pacjentka to byli pod telefonem i przyjeżdżali do porodu. Wiem, że jest już coraz więcej takich lekarzy, że tak jakby w pakiecie to mają. Prowadzą ciążę to i przyjeżdżają do porodu. Musisz popytać w swojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niektorych szpitalach
mozna zaplacic za konkretnego lekarza przy porodzie(np.szpital na madalińskiego w wawie)polozna oczywiscie tez.cennik uslug na stronie szpitala. ja chodzilam do ordynatora i powiedzialam wprost,ze zalezy mi na tym zeby to on wykonal ciecie(cc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też cesarskie cięcie wykonywała moja lekarka prowadząca. Umówiła się ze mną, że zadzwonię dzień przed Jej dyżurem jak nie zacznę rodzić. Przyjęła mnie na oddział i w dzień swojego dyżuru zrobiła mi normalnie cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!ZA MIESIAC RODZE I CHCIALABYM SIE PORADZIC CZY LEPIEJ MIEC SWOJĄ POŁOŻNĄ PRZY PORODZIE, CZY LEKARZA PROWADZĄCEGO, KTÓRY POWIEDZIAŁ MI NA WIZYCIE ZE UMOWIMY SIE NA PORÓD JAK BEDZIE MIAL DYŻUR.TERAZ NIE WIEM KOGO WYBRAC, ZEBY TEN POROD SZYBKO I BEZBOLESNIE POSZEDŁ.PROSZĘ O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem ?
że niby jak ? ze niby bezboleśnie ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu podaja gaz rozweselajacy, poza tym polozna mowila ze tez aja srodki znieczulajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim prowadzacym lekarzem byl lekarz pracujacy w szpitalu , nie mial dyzuru ale na cc przyjechal . wiec wszystko zalezy od lekarza i szpitala. takze w trakcie porodu sn przyszedl i zlecil podanie gazu rozweselajacego ;) , pojechal do domu, inny zdecydowal o cc wiec wrocil bo zadzwonili po niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy zawsze płaci się za poród jeśli jest przy nim lekarz prowadzący? chodzę do lekarza prywatnie i pracuje on także w szpitalu w którym zdecydowałam się rodzić, ale nie umawiałam sie z nim na poród. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogród odbiera i prowadzi polozna. Zawsze na dyżurze jest jakiś lekarz, ale jeśli nie ma komplikacji to zjawia się na końcówce. Jeśli to będzie akurat twój prowadzący to pewnie zajrzy w trakcie sprawdzić czy wszystko ok. On za ten dyżur i wszystkie porody jakie mają na nim miejsce ma już zapłacone przez szpital wiec nie musisz mu się dorzucac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze się z nim w gabinecie umówiszczęśliwego ze jeśli poród będzie nie na jego dyżurze to on za jakąś określoną kwotę przyjedzie i będzie nad tobą czuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×