Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miki mak miki myk

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość
Jestem po dwóch zabiegach na nogi i jednym na bikini w Laser DeLux. Efekty super. Polecam i chętnie podzielę się zniżką 20%. Piszcie na skrza_cik@poczta.onet.pl Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA skonczylam serie 6 zabiegow w laser delux juz jakis czas temu. Efekty super. Pewnie za jakis czas potrzebny bedzie zabieg przypominajacy - tak mi polecano w salonie. Chetnie podziele sie informacjami i znizka na pierwszy zabieg w deluxie - obojetnie ktory salon :) moj email polinnee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun Rules
Jeżeli mieszkacie w Toruniu lub okolicach to polecam wam udać się do gabinetu kosmetologicznego http://www.depilacjatorun.pl Przeprowadzają tam profesjonalne zabiegi depilacji laserowej oraz inne zabiegi kosmetologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka
Witaj, Agnieszko, zabieg depilacji laserowej jest prosty i bezpieczny tu masz film o depilacji laserowej https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest najważniejsza radzę poczytać o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 123
Dziewczyny! Mam ogromny problem z nogami. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Czy któraś z Was miała robiona depilację laserową Palomarem Vectusem, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 30
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od wielu lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Najpierw kupowałam gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 21
Znajoma miała depilację laserem, o ile zapamiętałam, to szukała gabinetu z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zaskoczona. Sama byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Już po pierwszej sesji widać było efekty działania lasera. To to był najlepszy wybór. Depilacja nie wiązała się z bólem. Super skutek. Jeśli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to wszystkim mówię - tak warto. www.importal.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 88
To może się wam przydać natknęłam się na interesującą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po różnych miast. Działa bardzo prosto. Musicie tylko wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć salon z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 24
Zobaczcie co znalazłam super stronę o różnych rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Zaszokowało mnie, że istnieje tak dużo metod depilowania. Od zawsze używałam jednorazowych maszynek. Bardzo zaciekawiła mnie laserowa depilacja. nie wiem jaki jest wpływ lasera od depilacji na tatuaże , ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dobierają laser pod osobę i pod skórę w Beauty Skin - https://www.beautyskin.com.pl/. Moje ulubione miejsce jeśli chodzi o gabinety urody od dłuższego czasu. Po pierwsze pracują na najlepszej klasy sprzęcie, po drugie wiedzą jak z niego korzystać żeby efekt był trwały i faktycznie estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera7

W tej chwili najlepszy laser to vectus , także o ten pytajcie w salonach. W Warszawie polecam salon Mariposa na ul. Twardej. Maja tam właśnie najnowocześniejszy laser,  obsługa bardzo miła i cały zabieg również  jest bardzo komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelaa6

To prawda laser vectus ponoc jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o depilację laserową. Dużą zaletą jest też to ciepło jest wyczuwalne podczas zabiegu minimalnie, bo laser jest zaopatrzony w chłodzenie kontaktowe. Ja przeszłam taki zabieg w klinice medycyny estetycznej, efekty świetne, dlatego polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskakot4

Mogłabyś napisać, gdzie wykonałaś depilację laserową, jestem z Warszawy i szukam dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelaa6

Klinika medycyny estetycznej elite, zabieg robiłam na Kabatach u Pani Emilii, także pytaj o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Moim zdaniem depilacja laserowa to dość kosztowny i mało skuteczny zabieg. Niestety u mnie po laserze efekt był nietrwały i i tak wrociłam do kremów do depilacji. Stosuję Bielende Vanity soft touch i przyznam szczerze, że raczej na laser nie pójde już szybko, bo krem się sprawdza i nie mam podrażnień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na epilację umówiłam się do Beauty Skin i mogę ich tylko polecać. Pełen profesjonalizm i precyzja. Potrafią tutaj rzeczywiście tak pozbyć włosów żeby nic nie bolało. Jeśli chodzi o laser dla osób które naprawdę nie lubią bólu i odczuwają dyskomfort choćby z malutkiego ukłucia to polecę laser Motus, super delikatny ale skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Zdecydowałam się na zabiegi pach, nóg, bikini laserem Light Sheer. Jestem zachwycona 🙂 Polecam, serdecznie zabiegi w Laser Delux w Bielsko - Białej. wietne Panie kosmetolog 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka

Jak depilacja to tylko w Estetice na Sławkowskiej. Pracują tam świetnie babeczki z ogromnym doświdczeniem i z laserem diodowym co po przestudiowaniu ofert jest najlepsze przy depilacji laserowej. Mogę polecić z czystym sumieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora

Ja chodziłam na zabiegi laserem LightSheer Duet do Vici Clinic na św. Sebastiana. Zawsze umawiałam się do przemiłej pani Kasi 🙂 a z efektów jestem bardzo zadowolona i na pewno bym powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

jak depilacja laserowa to tylko w Estetice,zabiegi robiłam ok 7 lat temu i dalej gładko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muślinnka

U mnie depilacja laserowa dała super efekt, jestem bardzo zadowolona, a wykonywałam w salonie w Warszawie www.depicare.pl Każdy kto ma ciemne włosy wie jaki to jest problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

ja też w estetice na Sławkowskiej robię depilację, jestem już po trzecim zabiegu i widzę efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Dziewczyny, a jaki laser jest najlepszy jeżeli chodzi o depilacje? bo czytam i są różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaa

Ostatni zabieg depilacji laserowej w Estetica był świetny ! Profesjonalny, wykwalifikowany personel, miła atmosfera a zabieg wbrew wszystkim obawom kompletnie bezbolesny. Polecam z całego serca wszystkim przyjaciółkom i rodzinie. Na pewno w przyszłości odwiedzę salon, aby zapoznać się z szerszą ofertą zabiegową ! Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra

Hej, do depilacji laserowej najskuteczniejszy jest laser diodowy light sheer po 4-ch zabiegach łydki gładziutkie!!zabiegi robiłam w Krakowie w Estetice na Sławkowskiej i polecam bo tak super szybkich efektów się nie spodziewałam 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny który z tych laserów to laser diodowy? Interesuje mnie zapisanie się do gabinetu, w którym koniecznie mają laser diodowy. Light sheer czy vectus? Interesuje mnie zapisanie się do gabinetu, w ktorym mają jedynie laser diodowy. Interesują mnie opinie osob, które są już po kilku etapach i są w stanie stwierdzić jaki laser najlepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×