Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość Grzanka z grila a a
No debil 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanka z grila a a
Na co czekasz ?że będę ci popychać ten durny temat ?masz atak manii że sam piszesz z sobą ?zwariował 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanka z grila a a
slodka wypiertalaj spać ale szybko ;)a ty cicho 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanka z grila a a
pomasuj se ciula ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanka z grila a a
Kim ?Nim ??hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvbcb
nbnbnbnb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj się dowiedziałem
że Vejron jest pedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pchaj pchaj
a ja, że pomarańcze maja wypierdaaalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córa Koryntu, słynnego
Navigatora Zenona van Foszke, wiernego kompana, przyjaciela załogi. Ojciec często zabierał mnie na okręt, tam go po raz pierwszy ujrzałam, tam go poznałam. Wysoki, młody, przystojny, silny, cały w mundurze, kiedy patrzył na mnie, czułam, że Zeus rozbiera moje ciało, wzrokiem rezerwując striptiz w nocnym klubie. ;) Rozpalał mnie, jak ogień paróweczkę na grillu, najmniejszym spojrzeniem. Miał bujne włosy, oczy błyszczące jak diamenty, barczysty, wyrzeźbiony, nie raz w toalecie strzelałam z palca pod foto jego krocza ;) :D Ojciec widział, że córusi ciepło w majtkach na widok kompana z załogi ;) Byłam jego oczkiem w głowie, misią A, misią B, misią C, misią konface :D Miałam wszystko jak przystało na córusię tatusia, facetami obracałam jak chciałam, rozkochiwałam i pa, całusków sto dwa ;) 😘 Dopóki nie trafiłam na niego, tego jedynego, wyjątkowego męskiego członka załogi ;) Kiedy go po raz pierwszy wymacałam, pomasowałam, wzięłam do ust 😘 poczułam się prawdziwa kobietą. ;) Z wyrachowanej suki, stałam się jego suczką proszącą na kolankach o jego bolca w pipke, ostre dymanko od tylu, i cieplutki nabiał do ust ;) :D 😘 Po skończonym bzykaniu czułam się jakby sam Bóg zszedł na ziemie, zająć się moją łechtaczką, pipką. Był troskliwy, romantyczny, opiekuńczy, silny, męski, zdecydowany, facet w każdym calu, tak poznałam naszego Kapitana. Kobiety on jest Bogiem, zrobić mu dobrze, to jedyny słuszny wybór na drodze do życiowego szczęścia. Która tego nie uczyni, nie zazna szczęścia, a jej pipka szybko będzie wysychała :D Ciepła van Foszke, córa rozbójnik z Koryntu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Kapitanie przybajerowałeś :P Nie myślałem, że jesteś miękki choojek, ale że masz takie arbuzy, tyle talentu w majtach, żeby urabiać takie lochy, nie spodziewałem się :D Trafiłem chyba pod dobre pokłady ;) Dobra doopa leci na dobre wzniesienie w kroku, one strzelają reflektorami po jajtzach, zaglądając do portfela jak są głodne :P Musisz pamiętać kapitanie,wprawiona lodziara nie zapomni o Twoim portfelu w portkach :D W męskich gaciach są dwie rzeczy które ją interesują, Twój kutas i portfel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spać nie potrafię :(((((((((((
kto mnie przytuli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spać nie potrafię :(((((((((((
😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
Córeczka tatusia famme fatale.... coś mi świta, jest tu taka jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×