Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Słodka ;) 😘 hoże dziewczę 😍 wskakuj na mojego rumaka popędzimy patataj :D:P Wiosna niedługo, do lata będziemy przyspawani ;) 🌼 Pomidorku przez wiele, wiele lat żeglugi po morzach i oceanach, kim że to ja nie był :D Pobudka wachtę czas rozpocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka kokietką
Kapitanie zatańczę tyłeczkiem przed pańskim masztem 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa smutnp
Teraz już piszesz ze sobą :D jak przystało na starego ramola :D czyjego dobrą kopię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka kokietką
Kapitanie waniliowymi specjałami pana wysmaruję i schrupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa smutnp
Kocha Cię panie kapitanie 😘 Czekam na pański obiad w kuchni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze. lubię...🌼 mam urlop nasmażę ci racuchów i faworków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Milaczkom 🌼 😍 w tym wyjątkowym dla Was dniu, kapitan życzy spełnienia najskrytszych marzeń, radości życia, jeszcze większego rozkwitu uczuć ;) Kochających partnerów, nieocenionych rumaków w łóżku ;) Wszystkiego co najlepsze, od kapitana, dla Milaczków 😘 Kwiaty do kajut 🌼 🌼 🌼 🌼 całusy do ust 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kapitanie 👄 cmok z kwiatow robimy naszyjniki i hajda .... w plasy po pokladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska Luzia
👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam i dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida 😘 Jak hawajskie klimaty to i naszyjniki z kwiatów muszą być ;) 🌼 Harce po pokładzie...Niech Dzień Kobiet trwa cały rok ;) :D Madam wino i sałatkę grecką zaserwuję, w ten wyjątkowy dzień 😘 ;) Masaż pleców, nóg, stóp, kapitan dzisiaj jest do tańca, i rozdawania róż ;) Boska 😘 we włosy wepnę 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszałek polny klawiatury
Dostałem dzisiaj w michę od siostry i jej koleżanek :D Nie wypadało reagować, więc skryłem się za podwójną gardą :D Za całokształt się oberwało :D Wypomniały, to i owo :D Efekt? Mam plecy podziurawione 15 cm obcasami :O Oczy wydrapane :O Jaja nieomalże urwane :O Kwiaty, które dostały na dzień kobiet, kazały mi zjeść :D Witam wszystkich przegrańców :D Z opcją rochania przypadkowych kobiet :P Poobijane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leje Pani Mieczysława
:O 💤 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się przypałętała :O Ludzi bije po ulicach Noc po dniu, jak wiosna ciągająca duupowlaza zimie :D Obudź się kobieto z dziwnych rejonów :D Miałem jak zwykle być lekko zaczepny :P Jenak Twoje święto, nie wypada z buta ;) Bo nawet jak łga i rzyga to w końcu kobieta :P Nie zapomnij jednak dobrze pociągnąć, może nawet tulipana z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam Messi
Tego gola już nie strzelisz :D Nawet po kwiatka nie wpadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo Krystyna Ronaldo
Odezwała się :D Wszystko w porządku :D Dzięki nam mogłeś zaistnieć, poczuć się chociaż raz jak dziecko w cyrku :D Kwiatek był i kwiatek jest, tam gdzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj fason pomidorze :D Jeszcze mleczko rozlejesz i spodzienki zabrudzisz :D:P:D Siemanko dla wszystkich całusy dla Milaczków 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego weekendu Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam Milaczku 😘 🌼 Tobie również życzę miłego weekendu ;) Dużo słońca, radosnego odpoczynku, dobrego wina, w atmosferze pełnej kwiatów ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa spierrtolino :O Nie mieszaj w kapitańskie sprawy Messiego :P Swoje naharował, cztery złote piłki sprawiają, że baby trą tzipami po chodniku na sam widok jego samochodu :P A Ty tzo? Miękki chuujku, klasyczny bawidamek, popierrdujący pomarańczowymi plamami na białej pościeli 💤 Wszystko z wrażenia, że kapitan sprzątnął mu kolejny worek na sperme :D Nie załamuj się, trzymaj motz w jajtzach, wczoraj leszczyku było Twoje święto, następne za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuhahahaha :D:D
:D:D:D odezwał się twardziel który spędza ns Kafe weekendy :D:D co nsjlepsze szczyci się tym, że w sobotę zalicza tu wpisy o 24 ;D:D:D:D; buuuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×