Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Kochaneczko 8 marca dzień kochaneczek ;) Rum jeszcze szumi jak dobrze rozpalona fajka :D Chyba zacznę już dziś świętować ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczymy razem aerobik :P Ja od tyłu, Ty z przodu, wszystko popieprze smakiem chili :P ćwiczenie na początek dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
Facet wszedł do swojej ulubionej eleganckiej restauracji i ledwo usiadł przy stole, gdy zauważył piękną kobietę siedzącą stolik obok, całkiem samą. Zawołał kelnera i zamówił najdroższą butelkę wina, którą kazał dać tej kobiecie - myśląc oczywiście, że ona przyjmie prezent i będzie jego. Kelner wziął butelkę i podał kobiecie mówiąc, że to od dżentelmena obok. Kobieta popatrzyła na wino i postanowiła przesłać notkę facetowi: "Abym przyjęła tę butelkę, musisz mieć Mercedesa w garażu, milion dolców w banku i siedem cali w majtkach." Po chwili przyszła odpowiedź: "Dla Twojej wiadomości - posiadam Ferrari Testarossa, BMW 750 i Mercedesa 600S w garażu, ponad dwadzieścia milionów dolarów w banku, ale nawet dla tak pięknej kobiety jak Ty, nie obetnę sobie trzech cali. Oddawaj wino!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popchne se choc
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustator ciastek przy kawie
Dzień dobry ;) Do kawy ciastko ;) Do ciastka pocałunek ;) Po pocałunku nie odpowiadam za siebie ;) Pocałunek i kofeina działa na mnie pobudzająco ;) Jestem chory na nałogowe całowanie i spożywanie kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recepta na udany dzień
Buziak z rana 😘 Buziak do śniadania 😘 Buziak do pracy 😘 Buziak w trakcie pracy 😘 Buziak po pracy 😘 Buziak na obiad 😘 Buziak na deser 😘 Buziak na kolacje 😘 Buziak do łóżka 😘 Buziakujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubu
masz ty dobrze w glowie wez wsadz pomiedzy drzwi i przyklasnij uszami ty fajansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie, wroc do tawerny po cos wytrawnego... dzisiaj tu znowu przeslodziliscie :) przydaloby sie cos na zmiane smaku.... jakis sledzik pod wodeczke albo ogorek kiszony ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida, mnie tu nie było :P widać wiosna przyszła i sie motylki, pszczółki i marynarze parują :P ale jak prosisz, tak wymieniam sałatkę na śledzia i wino na wódkę :P dzisiaj po marynarsku się trzeba wstawić i pośpiewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiewac bardzo lubie.. muzyka mi przewaznie w tym nie przeszkadza... od ktorej szanty zaczynamy?... czy moze od sledzia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan śledzie bardzo lubi, pod ćwiartkę jak sam raz :P Jako byłemu korsarzowi, nie przystoi mi pić z popitką :P Nie będę też blokował szkła, po prostu ćwiartkę wleje do gardła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem jak mi po alkoholu cukier skoczy, odpali się łaknienie :P Dobrze byłoby abyś nie miała wiele na sobie, góra mini i stringi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siądź mi na kolanach w tej kreacji :P Podskoczysz czując na pośladkach moje harce :P W kajucie popływamy ;) noc długa, rejs daleki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan wczoraj wypił o jedną ćwiartkę za daleko :D Najważniejsze aby opróżniać butelki zostawiając na stole parzyste liczby szkła, lądując po zakończonych manewrach w piersiach kochaneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaneczko widzę, że rauty wyprawiasz pod gwiazdami :D Wskoczy kapitan do Twojego poru :D Wiosna idzie, kapitan trochę odmłodniał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×