Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mi smutno i nudno.......

50-latki

Polecane posty

Gość tak mi smutno i nudno.......
ha..i miałem racje, test się udał, takie jest ;POLAKÓW: myślenie.mam magisterkę w kieszeni. byliście dla mnie, ostatnim......hm..ogniwem, w łańcuchu , , -pokarmowym...i potwierdzeniem mojej tezy... to co dzieje się w naszym kraju, i kto nami włada, świadczy o naszej świadomości.nic dodać nic, ująć .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi smutno i nudno.......
ha..i miałem racje, test się udał, takie jest ;POLAKÓW: myślenie.mam magisterkę w kieszeni. byliście dla mnie, ostatnim......hm..ogniwem, w łańcuchu , , -pokarmowym...i potwierdzeniem mojej tezy... to co dzieje się w naszym kraju, i kto nami włada, świadczy o naszej świadomości.nic dodać nic, ująć .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty palancie
wiesz co? chyba nie jestes zbytnio inteligentny, przeciez ludzie wyczuli ten bluff od samego poczatki, na tym forum jest duzo doswiadczonych w dyskusjach ludzi i taki bluff to dla nich okazja zeby sie rozladowac i dobrze rozerwac a ty myslales ze co? ze ktos to wezmie na powaznie taki prostacki test, posiedz troche dluzej to moze sie od nas czegos nauczysz, co za burak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a magisterka to mozesz
imponowac kolegom na wsi bo tutaj co drugi ma wyzsze studia, palancie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuyuuiuiui
ale on ma wysze studia z czasow gdy uczelnie konczyli ludzie naprawde inteligentni, bo teraz to konczą DEBILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taki stary gosc moze dac 35latce , no nie oszukujmy sie to juz nie te lata...kochani spojrzcie w lustro i prawdzie w oczy ....seks sie skonczy i bedzie nianczenie ....a seks zbliza ludzi do siebie , taki staruszek niech szuka w swoim wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancjanka nielogo
Ha ha to Duszka temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikso
seks się kończy??? myliłabyś się, znam parę 80-latków którzy raz dziennie się sekszą, bo dziadzio mówi że on musi codziennie znajoma weszła do nich w dzień, stali przy stole i dziadziu sobie używał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80-latkowie i seks!!!!???? Mikso! ta twoja znajoma po tym co widziala musi natychmiast isc do psychiatry, po tym co widziala musi poddac sie natychmiast leczeniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikso
no dobra , ja to widziałam i to byli Włosi :D tam pracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
i ohydne, jak mozesz z tym zyc? :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
swoja droga to ci Wlosi to naprawde podejrzany narod, wpieprzaja codziennie makaron, salutuja Sieg Heil na meczach swoich druzyn, strzelaja do lodzi pelnych uchodzcow z Afryki i pieprza sie po 80-tce...dobrze, ze wrocilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byli kosmici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×