Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana bezrobotna

Wysyłacie CV mailowo czy zawozicie osobiście????????????????

Polecane posty

Dodatkowo myślę, że moja chęć do pracy darmowej jest niczym w porównaniu do Twojej dobroduszności - auta za darmo???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może frani. ze swojej przyszłej pensji zbudujesz pensjonat dla chorych dzieci? Albo szkółe dla szczególnie uzdolnionej młodzieży. A może sfinansujesz dom dziecka, dom godnej starości lub choćby schronisko dla zwierząt? A może potrafisz zarobić tam na dobrą szkołę choćby dla swoich własnych dzieci? Na godną opiekę zdrowotną dla rodziców? No śmiało! Na co planujesz wykorzystać swoją pensję? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTUJĘ: " frani. A ile masz lat? Pytam bo jestem po 40 i od pół roku wysyłam cv." Czy to przypadkiem nie świadczy że szukasz pracy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Nigdy nie szukałem pracy kturą mugłbym sięchwalić kolegom ,ale jeżeli miałbym coś robić to zawsze chcę mieć odpowiednie zarobki za wykonywaną pracę .ale często się tak zdaza w moim przypadku że wczoraj za to co robiłem zarobiłem sporo kasy a dziś np jak będzie taka konieczność to za to samo mogę dostać grosze ! Ja się jednak nie załamuje bo wiem że firma nigdy nie upadnie i tylko odemnie zależy czy i jak długo będę pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannnnn
autorko, to jeszcze zalezy na jakie stanowisko aplikujesz chyba. Choć Jak zgromadzisz sporo meili mozesz sprobowac wyslac meile przez ukryta kopie. 1 na x odpisze i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając 40 lat - jak sama napisałaś - uważam że czas się nauczyć brać odpowiedzialnośc za swoje życie we własne ręcę. Czyż nie prawda? Ty natomiast szukasz kogoś, kto ci przygotuje ciepły i wygodny stołek, kupi kawkę, zapłaci koleżankom, z którymi można będzie pogadać przez 8 godzi dziennie i na sam koniec zapłaci ze 3-4 tysiaka, byś z tego wszystkiego chiała skorzystać! I ty jeszcze wyjeżdżasz do mnie z oskarżeniami o konsumpcjonizm????? Nie wstyd ci tak kotka ogonkiem odwracać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysylaj na ogolnego maila bo nie dotrze postaraj się wziac maile do ludzi odpowiedzialnych za zarządzanie każdym dzialem lub do kadr jesli maja. Zabulisz troche za telefon, no ale chociaż wiesz, ze dotrze. W ogole to najlepiej jakbys dzwoniła i pytala bezposrednio w działach lub kadrach czy byliby zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN- aż dziw bierze, że taki ęteligent nie zarabia zawsze:D, no ale do tego czasami przydaje się umiejętność poprawnej pisowni. Nie mam zwyczaju kpienia z kalectwa ale dla niektórych litości barak. SAPIENTI SAT - W tej wypowiedzi znajdziesz więcej wskazówek:D główkuj, jesteś blisko:D 10:59 frani. Dzięki za porady . Nie mam zwyczaju wysyłać aplikacji bez listu motywacyjnego, chyba, że nie ma ku temu możliwości. Jednak mimo wszystko właściwe kompetencje można udowodnić podczas rozmowy. Papier wszystko przyjmie i można wiele przesłodzić. Ubezpieczenia nie leżą w moich zainteresowaniach, więc szukam dalej. Na szczęście nie mam finansowego przymusu bo prowadzę z mężem firmę jednak chciałam wreszcie zrobić coś dla ducha anie kasy i niestety, prędzej zainwestuję we własną działalność i wykoszę konkurencję Oczywiście żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Tak się świetnie składa że u mnie w firmie będzie niedługo wakat --jeden młody pracownik chyba więcej nie przyjedzie na dyżur Kumpel do mnie właśnie dzwonił że będą mnie chcieli zciągnąć z wolnego . 3200 na początek i worki jak w samolocie Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie, że Ty SAPIENTI SAT tego wszystkiego nie robisz. Czujesz się lepiej wytykając komuś swoje własne wady, bo wtedy czujesz się wywyższony. A może tak popracować nad sobą. Wbrew Twoim sarkastycznym wypowiedziom stać mnie na pracę za darmo o ile mogę komuś pomóc. W dotychczasowej karierze zawodowej dokonałam już wszystkiego. Jestem zabezpieczona finansowo i przyszedł czas na spełnianie własnych ambicji, których nie mogłam spełniać dawniej gdyż ważna była dla mnie stabilizacja finansowa mojej rodziny. Osiągnęłam ten cel i teraz mogę zakładać hospicja czy inne. Wiem, że takim płytkim w myśleniu osobom to nie mieści się w głowie, ale mam nadzieję, że z czasem zrozumiesz, że życie nie polega tylko na braniu, a dawanie jest dużo przyjemniejsze. Spróbuj choć raz:) to moja dobra rada, a zobaczysz jakie to przyjemne. Może nieco egoistyczne bo daję także dla własnej przyjemności, ale skoro w ten sposób uszczęśliwiam innych, to dlaczego nie? Jesteś zwykłym pozerem SAPIENTI SAT i prze Tobie podobnych świat doznaje wiele zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
frani-enteligentem nie jestem chciałem tylko doradzić tej młorej osobie !! Wiem natomjast że ze starań nieraz nic nie wychodzi ,a zarobki ---jednego dnia jadę do wypadku jako rat medyczny w straży pożarnej i mam za to niewiele ,innym razem jadę jako zbieracz w firmie i mam więcej płacone za to samo i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tej wypowiedzi znajdziesz więcej wskazówek główkuj" Niema tam nic do główkowania! W języku potocznym te twoje wypowiedzi się nazywają pieprzenie kotka za pomocą młotka. Mówiąc nieco bardziej jasno - za rzekomym głebokim sensem ukrywasz własne zagubienie się. Ty nie masz prostej odpowiedzi na proste pytanie - po co ci praca? Jeśli po to żeby zarabiać pieniędzy to powiedz - a po co ci pieniądze? Czyżby chciałaś coś za nie kupić? A co z twoim anty-konsumpcjonizmem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W dotychczasowej karierze zawodowej dokonałam już wszystkiego. Jestem zabezpieczona finansowo i przyszedł czas na spełnianie własnych ambicji, których nie mogłam spełniać dawniej gdyż ważna była dla mnie stabilizacja finansowa mojej rodziny. " PROOOOOOOOSZĘ CIĘ!!! Jeśli tak swietnie się zabezpieczyłaś i tak świetnie radzisz sobie finansowo, to czemu szukasz roboty??? Jak możesz założyć hospicjum, to załóż go! Czemu tego nie zrobisz? Bo jak ja całkiem dobrze sobie radzę, to nie pieprzę głupoty, tylko konkretnie proponuję innym pomoc w nauczeniu się inteligentnego zarabiania. Buduję dom dla swoich bliskich, planuję otworzyć szkołę do szerzenia finansowej inteligencji. A ty co konkretnie zrobiłaś dla ludzi? Możesz czymś się pochwalić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
Koles ją się chętnie dowiem czym ty się zajmujesz? Zapewne jest to spektakularnie intratny biznes siedząc non stóp na kafe:D Kiedy bym tu nie weszła to zawsze ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapewne jest to spektakularnie intratny biznes" Co do spektakularności nie jestem pewien, ale że jest intratny - to nie ulega żadnej wątpliwości!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
Ta szola do sserzenia finansowej inteligencji to szkolenie jak wygrać auto w konkursie audiotele- z twojej stopki czy może konkursy zdrapki na mini sprzęt agd?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Sapienti- dziękuje za wypowiedż i dodam iż ktoś pisze tylko o swoich marzeniach itp chciała bym mieć stabilną sytuacje finansową chciała bym komuś pomuc itd.Bardzo łatwo jest oceniać innych być może znając życie tylko z tej ładniejszej strony Może nie jestem polonistą ale ręce mi się trzęsą jak czytam Nie jestem materialistą ,starcza mi na normalne życie i też mam problemy jak każdy (martwię się o zdrowie boje się kontaktu z krwią poszkodowanych w wypadkach a jeszcze bardziej kontaktu ze zwłokami w rozkładzie )ale nie nazekam bo ktoś to musi robić i akurat na mnie pa dło Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
Ludzie biznesu i rekiny biznesu nie siedzą na kafe! Bo najzwyczajniej w swiecie zajmują się biznsem a nie marnotrawieniem czasu ns kafe! Śmieszny jeestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta szola do sserzenia finansowej inteligencji to szkolenie jak wygrać auto w konkursie audiotele" HA-HA-HA... Bardzo śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ludzie biznesu i rekiny biznesu nie siedzą na kafe" Do rekinu biznesu mam jeszcze jednak daleko. A co do siedzenia na Kafe, to skąd wiesz że tak o sobie siedzę? Na Kafe udzielam się przy okazji. Ponadto, zbieram tu pewne informacje, które też potrzebne mi do biznesu. Tak więc, czas tu spędzony raczej nie uważałbym za stracony! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
To czym się zajmujesz? Oprócz moderacji na kafe i ankiet?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To czym się zajmujesz?" Sorry, ale nieznajomym ludziom takich informacji nie udostępniam. Z tych bardziej otwartych mogę wymienić edukację finansową i promocję naturalnych technologii zdrowotnych. Edukacja polega na tym, ze pokazuję w jaki sposób można zarabiać nie chodząc do pracy (na przykład używając telefonu komórkowego) i ucze jak to zrobić w realu. Pomagam tym, kto się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć więcej i ewentualnie skorzystać, to musimy się poznać osobiście, porozmawiać, ustalic czego chcesz i jak mogę ci pomóc w osiąganiu tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie tutaj kombinują jak zanieść CV żeby nie wywalili go do kosza i może z nimi samimi chcieli porozmawiać, a w tym czasie ja mam system, gdzie możesz dzwonić z komórki za darmo, otrzymywać za to pieniądze i na dodatek za darmo otrzymać samochód, wymieniony w mojej stopcę. Dlatego dziwi mnie że tak wielu ludzi tworzy sobie problemy a potem bohatersko je pokonuje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
Po co to robisz? I dlaczego niby za darmo miałbyś mi pomoc? Przecież jestem obca i mnie nie znasz. Sorry to wszystko się kupy nie trxyma i zbyt pięknie brzmi, a ją z bajek wyroslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NN08
szacun i pozdrawiam a ty Sapienti srośtam cośtam po co ty człowieku tu z uporem maniaka się produkujesz? Odstraszasz tymi twoimi wpisami i one same są najlepszym odstraszaczem od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Sapienti Sat
Właśnie straciłam pracę w wyniku kryzysu. Wyslalam, a raczej zanioslam 1 cv na konkurs w pewnej instytucji, tylko dochodzę do wniosku że nie chce miec nad sobą szefa i robić na kogoś. Myślę nad czyms swoim, pomysł mam, jest to produkt niszowy, sama się tym intereduje i zglebiam temat. Tylko do mojrgo pomysłu potrzeba większych pieniędzy by uruchomiic produkcję. Potrzeba wsparcia, dotacji unijnej. Myślę nad tym, ale w twoje zglebianie tematu za free nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po co to robisz? I dlaczego niby za darmo miałbyś mi pomoc? Przecież jestem obca i mnie nie znasz." Ku temu jest kilka powodów. Niektóre z nich są wyjątkowe niezrozumiałe dla ludzi, którzy nie dotknęli sukcesu finansowego. I w sumie nic w tym dziwnego, bo w tym jest równiwż mój interes. Ja też z tego mam korzyści i nie ty mnie je dajesz tylko system! Po pierwsze jest zasada, że za wszystko trzeba zapłacić, za sukces również. Przy czym im większy sukces tym większa zapłata. Ja pewne sukcesy mam i moja płata za nie, to pomoc innym. Ten punkt realizuję między innymi na Kafe. Po drugie - pewne rzeczy nie idzie zrobić w pojedynkę, potrzebny jest zespół ludzi o podobnym sposobie myślenia. Pomagając innym uzupełniam swój zespół. I po trzecie - obrazowo mówiąc, być na szczycie w samotności jest strasznie nudne. Tylko na początku jest fajnie kiedy ty już nie musisz iść do pracy a twoje wszyscy znajomi i przyjaciele zasuwają od rana do nocy przez okrągły rok. Chciałbym mieć wokół siebie więcej ludzi, którzy jak ja mają czas dla siebie i środki żeby czuć się komfortowo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstraszasz tymi twoimi wpisami " Nie odstraszam, tylko filtruję! Jak ktoś ma pewne rzeczy w głowie ułożone, to nie tylko się nie wystraszy, a wręcz odwrotnie - bardzo się zainteresuje. A pozostali mogą sobie się straszyć. Takich nie szukam i mogę w spokoju poczekać aż dojrzeją! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę nad tym, ale w twoje zglebianie tematu za free nie wierze" To nie jest kwestia wiary! Wierzyć to trzeba w Boga. A tutaj można po prostu sprawdzić! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×