Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porada za free

TUTAJ WKLEJAMY ĆWICZENIA FITNESS (filmiki)

Polecane posty

Gość porada za free

hciałabym spalić tkankę tłuszczową z brzucha, ud, potrzebuje zestawu ćwiczeń na spalenie tłuszczu a nie wyrobienie sobie mięśni wczoraj zaczęłam pierwszy dzień treningu od tych ćwiczeń: http://www.youtube.com/watch?v=jBIqC_WtirM fajnie się ćwiczy z filmikiem, czuję się jak na sali fitness, to daje mi motywację wklejajcie swoje ulubione filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
Witaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
podobają mi się te ćwiczenia sadowskiej, dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
i super że te filmiki mają prawie godzinę, to tak jak trening na sali ja do tej pory znajdowałam krótkie 15 minutowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę znaleźć jakiś sposób, żeby Szok Treningi Ewki na płytach mieć ;) Lubię krótkie i intensywne ćwiczenia, bo jest czas na jeszcze coś innego ;D Dlatego robię Szok Trening z Beatą Sadowską i potem na ramiona ;) I jeszcze np. hula hop lub rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
ile razy w tyg cwiczysz? opo ile minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę do drugi dzień te dłuższe ćwiczenia. 1 dzień Skalpel, drugi Szok Trening i ramiona. Na razie w ten sposób, jak poczuję, że nie widzę efektów to wezmę się za coś innego :) Mam taki zapas płyt z ćwiczeniami, że na cały rok mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
ten szok trening to można z chomika ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za free
dzięki lilian że mnie nakierunkowałaś, rzuciłaś hasło sadowska wcześniej chodziłam jedynie na basen (jedyne ćwiczenia) kiedyś taniec a teraz chce się przyłożyć na ćwiczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej hasło "Ewa Chodakowska" :) Sadowska była tylko gościnnie na jednej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakieś fajne ćwiczenia na chomiku? Koniecznie z lektorem. Szukam i nie wiele tam mogę znaleźć, oprócz Mel B i Tamilee Webb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakieś fajne ćwiczenia na chomiku? Koniecznie z lektorem. Szukam i nie wiele tam mogę znaleźć, oprócz Mel B i Tamilee Webb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla4
wklepcie w YT "fitness blender". ponad 300 filmikow nagranych przez młode małżenstwo zafascynowane sportem. kocham ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×