Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm??

usg połówkowe a 4d

Polecane posty

Gość hmmm??

dziewczyny, mam mały dylemat. jestem w 20 tc, w pt mam usg połowkowe... Myslałam, że usg polowkowe a 4d to to samo, ostatnio lekarz mnie uswiadomil ze pomyliłam pojęcia... I tak sie zastanawiam czy isc tez na 4d? Z tego co wiem, to na po\lowkowym badają serduszko i sprawdzają kosci - prawda? Tak własciwie to czym się r\ózni usg po\lowkowe a 4 d? Oprocz jakosci w obrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic co ludzkie nie jest mi obc
dalej mylisz pojęcia... jest usg 2d,3d i 4d... 2d-takie jak masz robione w gabinecie 3d teraz połączone z 4d, zdjęcie w lepszej jakości a 4d to konkretnie filmik... ja miałam najpierw 3d/4d-tak wypadła wizyta bo zalecane jest między 22-26tc albo 24-28tc nie pamiętam jak mi lekarz mówił gdy się umawiałam, koszt jest różny ja zapłaciłam 150. Szczerze mówiąc to popostu fanaberia i super pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graffiti32
Niczym. Tylko jakosc - rodzice sobie moga popatrzec. lekarzowi to do szczescia nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm??
u mnie usg polowkowe 180 zl a 4d 280, 4d zaleca sie robic miedzy 20 a 25 tc wiec oba musialabym zrobic w tym jednym miesiacu i tak sie zastanawiam czy jest sens isc na 4d po usg polowkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm??
dzieki za wyjasnienia, 4d to poprostu filmik. Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic co ludzkie nie jest mi obc
z ceną dużo zależy od miasta :) ja chodze normalnie na NFZ więc nie wiem ile kosztuje połówkowe, tylko na 3d/4d byłam prywatnie. U mnie było dokładnie 6 dni różnicy, najpierw zrobiłam 3d/4d(środa) a potem połówkowe(następny wtorek). Ja nie żałuje, ale ja wydałam kase tylko na 3d/4d. Ale napewno nie rób później, ja mam fajne zdjęcia bo prawie całe dzieciątko widać a koleżanka robiła w 30tc i ma TYLKO zdjęcia główki i płci... nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm??
dzięki za info. ja caly czas chodze prywatnie i to do 2 specjalistow, kasy nie załuje ale teraz tyle rzeczy trzeba bedzie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm??
i do tego ponoc nie obejmie nas becikowe, co za sprawiedliwosc... Kredyt hipoteczny, rachunki, czemu tego nikt nie bierze pod uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×