Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

prezent na chrzest

Polecane posty

Witam, czy złote kolczyki to odpowiedni prezent na chrzciny od matki chrzestnej? czy polecacie coś innego? co jeszcze matka chrzestna powinna zakupić? nie orientuje sie w tym temacie, bradzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkhsisjghfusgus
ja mysle, ze kolczyki to dobry pomysl , bedzie miala pamiątke. z tego co wiem to szatke do chrztu tez kupuja chrzestni, no i jeszcze chyba świece, ale nie jestem pewna, najlepiej matki dziecka zapytaj, bo moze juz maja kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgoscgosc
zachęcam do kupienia czegośco będzie dziecku przypominało ten ważny dzień. Mój syn dostał piękną ikonę z Matką Boską od matki chrzestnej. Może tez być ryngraf- można zawiesić na łóżeczkiem (poświęcić oczywiście trzeba) albo krzyżyk z łańcuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuuuusta
według mnie fajnym pomysłem jest fotoksiążka ze zdjęciami z chrzcin, coś w tym stylu: http://fotobistro.pl/fotoksiazki . ja zrobiłam właśnie taką, wręczyłam ją już po chrzcinach rodzicom i bardzo im się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
Jednej chrześnicy kupiłam pamiątkę chrztu i wsadziłam tam pieniądze, a drugiej złoty medalik i łańcuszek. U mojego brata ma się urodzić drugie dziecko i przyszli chrzestni chcą kupić przechowywanie DNA maluszka, bo dowiedzieli się, że za granicą to jest popularne no i może pomóc później dziecku. Czy ktoś z Was słyszał o tym w PL? można gdzieś zostawić próbkę do przechowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsdgs
na chrzest mozna kupic pajacyk z pepko rozmiar 76,80,92itd. nawet sa takie po 3 pakowane widzialam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda..ada
haaha, pajacyk z Pepco:D no zajebisty prezent i jeszcze 3 w cenie 1 pewnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
szkoda moim zdaniem kasy na zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
kolczyki to można kupić na komunie a nie na chrzciny - moi zdaiem. To tez zalezy wszystko od kontaktów z rodzicami dziecka. Ja mojej chrześnicy -bratanicy - dałam pieniądze. Uważałam, że brat i ratowa je dobrze spożytkują na dziecko i sami wiedzą co jest mu potrzebne. Ale np. na innym chrzcie matka chrzestna kupiła dziekcu złoty łańcuszek oczywiście z dołączona cena 1100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, siostry ciotecznej corka dostala na chrzciny kolczyki, w sumie bardzo fajne, Swarovskiego w wersji dzieciej:) moja kumpela tez kupila dla chrześnicy kolczyki:) ja chrześniakowi kupiłam wypasiona mate edukacyjna i parę groszy w kopertę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×