Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

prezent na chrzest

Polecane posty

Witam, czy złote kolczyki to odpowiedni prezent na chrzciny od matki chrzestnej? czy polecacie coś innego? co jeszcze matka chrzestna powinna zakupić? nie orientuje sie w tym temacie, bradzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem chrzestna
i dla swojej bratanicy w zeszłym roku własnie kupiłam złote kolczyki, i oprócz tego taką szatke do chrztu bo to podobno kupuje chrzestna. No i do tego taką ksiażeczkę "pamiątka chrztu" kasy nie chciałam dawać... niech ma coś trwałego a jak będzie duża to złoto zawsze może sprzedać ono chyba nigdy nie straci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzestna powinna kupić szatkę - przynajmniej u nas jest taki zwyczaj. My dla chrześniaka męża kupiliśmy kocyk z wyhaftowanym imieniem, napisem "Chrzest Święty" i datą. Zależało nam, żeby miał pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem chrzestna
w sklepach z dewocjonaliami - na pewno w twoim mieście takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MówMiTosia
To ja może napiszę co córka dostała :) Może komuś pomogę - złoty łańcuszek - kartki z życzeniami (robione ręcznie także) - bajkę personalizowaną z jej zdjęciami od bajkopisarze.pl - zestaw do jedzenia: kubeczki, sztućce, śliniaki itd. - album na zdjęcia - kilka książek z wierszykami dla dzieci Łańcuszek na razie leży, kartki kolekcjonujemy, bajka jest fantastyczna - córka ma już 2 lata i uwielbia, album już zapełnione zdjęciami do roczku, wierszyki jakiś czas się podobały ale już nuda :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooociekawe
Tosia, a na czym polegają te personalizowane bajki? Możesz mi rzucić jakiś link gdzie mogę o tym poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MówMiTosia
Rzuć sobie okiem na stronę https://www.bajkopisarze.pl/ Bajkopisarze przygotowują opowieści z różnych okazji: chrzciny, narodziny dziecka, urodziny (mają podział na dzieci w różnym wieku), święta itp. Inne bajki są dla chłopców i inne dla dziewczynek (nie chodzi o jakieś sztuczne podziały w rolach dziewczynek i chłopców tylko raczej o grafikę i odmianę użytych czasowników). Jak masz zdjęcia swojego dziecka i chcesz zamówić książkę to wchodzisz w zakładkę personalizuj i w aplikacji komponujesz zdjęcia do bajki - możesz sobie ją wtedy w całości przeczytać. Zamawiasz sobie druk i dostajesz też pdf. Córći bardzo się podobało to, że jest bohaterką książki, nawet myślała, że inne dzieci czytają o niej (myślała, że takie książki są normalnie w księgarni). Przejrzyj sobie stronkę i poczytaj :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja swojej chrześnicy kupiłam album z wygrawerowanym imieniem. Oczywiście wpadłam na ten pomysł kilka dni przed chrztem ale na całe szczęście zamówiłam go na siloo.pl a oni bardzo szybko zrealizowali moje zamówienie! Polecam bo jakość jest super i to taka fajna pamiątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×