Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LaMooda

SPRZEDAŻ I ZAKUPY na LaModa

Polecane posty

Gość gość
Wielka pomyłka, kupiłam buty na tym portalu, zapłaciłam przez Payu, i czekam na buty, a Pani od której kuipłam buty, mówi, ze lamoda jej podał inny adres do wysyłki. Na moje pytanie o sytuację, lamoda odpowiada...transakcja nie powiodła sie, bez słowa wyjaśnienia. Jak się nie powiodła to dlaczego mi przyjęli pieniądze?? a potem piszą ze mogę kasę wykorzystać u nich i coś sobie kupić. ZAMKNĘŁAM KONTO NA TYM ' modowym PORTALU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasę można wypłacić na konto bankowe, jakbyś przeczytała regulamin to być wiedziała. pewnie też już nie skorzystam ale umiem czytać ze zrozumieniem i pieniądze odzyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam ponieważ zamówiłam buty za 150 zl, minely 3 miesiące i nie ma pieniędzy i nie ma butów i zero kontaktu z la moda. a pieniądze nie wplyneły do osoby która sprzedawali buty na dodatek okazalo się ze nie ma ich na stanie a la moda ich nie usunęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal to jakaś porażka. Zakupiłam sukienkę, płacąc od razu w chwili zakupu na konto. Mija prawie miesiąc a ja nie mam żadnej informacji od sprzedającego. Pisze maile interweniując ale bezskutecznie. Ani pieniędzy ani sukienki! Dlaczego nikt nie zajmie się taką nieuczciwą sprzedażą, dlaczego ludzie oferujący towar nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. W takim wypadku każdy z nas może wystawić super ciuszki "niby" sprzedając, zgarniając kase nie wysyłając towaru. Przecież na tym portalu nikt się nie zajmuje klientem. Porażka! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LModa to porażka - kupilam sukienkę, zapłaciłam od razu - natychmiast awaria - na drugi dzień informacja, że nie było synchronizacji ze sprzedawcą (magazyn sklepu) i rozmiaru nie ma. Zwrot kosztów na konto portalowe - wpisuję konto na przelew zwrotny na konto osobiste - mijają 2 tygodnie - pieniędzy nie ma - pisze maila - "interweniuję w księgowosci". CZEKAM... NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy znacie jeszcze jakieś inne portale gdzie mozna wystawiać swoje przedmioty i płacić prowizjęod sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście z kasą nie miałam u nich problemu. Przestrzegali terminów podanych w regulaminie. Ale od prawie 2 miesięcy mam kilka rzeczy w nieaktywnych, a czas aktywacji lub odrzucenia miał trwać 24h. Żadnej informacji z ich strony czy zdjęcia są nie w porządku czy coś. Pisałam do nich w tej sprawie i jak się pewnie domyślacie zero odpowiedzi. Zupełnie jakby tam nikt nie pracował, a wszystko wykonywał jakiś powalony automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , uważam , że zakupy w la moda to porażka i to wielkiej miary. Jestem kupujacą i jeszcze nigdy nie zdazyło mi sie to , zeby za zwrocony towar czakać ponad 3 miesiące Nawet na maile nie racza odpowiadać a kasy jak nie było tak nie ma . zakupy zrobilam 23 maja , odesłałam je 24 maja , dzis jest 6 sierpnia i nic . To SKANDAL Chyba napisze tam gdzie trzeba....A JA PROPONUJE UWAŻAĆ NA LA MODA . Pozdrawiam wszystkich czytajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal to jedna ściema wam powiem i złodziejstwo.kupiłam tam parę rzeczy i nigdy ich nie dostałam choć zapłaciłam za nie;(;(I o ja proszę wszystkich co zostali oszukani aby zgłaszali to na policję bo ja już to zrobiłam i was o to proszę!!!może razem coś nam się uda zrobić w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal to jedna ściema wam powiem i złodziejstwo.kupiłam tam parę rzeczy i nigdy ich nie dostałam choć zapłaciłam za nie;(;(I o ja proszę wszystkich co zostali oszukani aby zgłaszali to na policję bo ja już to zrobiłam i was o to proszę!!!może razem coś nam się uda zrobić w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portal niewiarygodny, zamówiłam i nie dostałam towaru, dodzwonić się nie można, na e-maile nie odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksa
Ja nie mam dobrych doświadczeń. Zwróciłam zakupiony artyków zgodnie z procedurą i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Radzę uważać kupującym - dla mnie to zwykłe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra i jeszcze raz masakra pierwszy raz upiłam torebke automatycznie za nią płacąc ,czekałam 3 tyg po 2 miesiącach oddali mi pieniądze i szkoda wielka ,że nie przelałam ich na konto ,skusiłam się na kupno drugiej rzeczy i znowu historia się powtarza czekam 3 tydzień i nic,zero kontaktu ze przedającym ani widu ani słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam do zaoferowania najnowszy trend w kosmetologi jakim jest Serum Zlota. Stosuje się go do zabiegów upiększania, zloto zmniajsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, ponadto nawilża skórę i eliminuje przebarwienia. Wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. http://razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam towar na tej stronie i w ogole go nie przyslali, z portalem nie ma zadnego kontaktu, na maile nie odpowiadaja, tel podane na stronie mam pełna skrzynke. Szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNO WIELKIE OSZUSTWO! Kupiłam na la Moda bluzę 23 listopada 2014r. W mailu informującym, że dokonałam zakupu był podany termin wysyłki najpóźniej do 3 grudnia. Dziś jest 15 grudnia i towaru nadal nie ma. Podobnie jak i inni , ja nie mogę dodzwonić się na ich BOK, a na maila nie odpowiadają. OSZUŚCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sprzedającym. Zainteresowałem się tym portalem, ale jak zobaczyłem wysokość prowizji do zwatpliłem. Allegro pobiera 6% a ten portal 17% netto, czyli brutto 21%. I to jeszcze pobierają od kosztów wysyłki. Na to mogą sobie pozwolić tylko wielkie marki, które kupują towar za grosze i sprzedają z 400% albo i większą marżą. Ja przykładowo wystawiam suknie za 600 zł i prowizje dla La Moda 130 zł. Hehe. Nieźli są. A tak na boku jeśli ktoś znajdzie coś fajnego, to radzę tego samego poszukać na sklepie marcowym, na pewno będzie to tańsze. Pozdrawiam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam bluzę 22.03 dostałam emaila,że wysyłka najpóźniej 8.04 wolne żarty,gdybym zamówiła u producenta za 3 dni bluza byłaby u mnie,dobrze,że coś mnie tknęło i zamówiłam przesyłkę za pobraniem,taka sprzedaż to porażka i kontakt zerowy Poinformuję jak dalej potoczy się ta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełG
Zdecydowanie odradzam rejestrację na portalu lamoda.pl. LaModa "udostępnia" bazę mailową swoich Klientów niestety usunięcie subskrypcji oraz usunięcie konta nic nie daje. Kontakt z obsługą praktycznie niemożliwy w celu usunięcia maila z baz danych parnerów portalu lamoda. Ponad rok czasu ciągłej segregacji mailów. Ponadto od niedawna w wyniku błędu systemu spam LAMODA udostępnia parnetrom moje prywatne hasło jako login ... co skutkuje tytułami typu: Witaj "haslo" jak się masz. Odradzam rejestrację właściwego maila mimo ostrzeżeń w regulaminie późniejsze usunięcie newslettera będzie niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kupującym..teoretycznie bo towar do mnie nie dotarł ani żadna informacja dlaczego. Dopiero po ponad tygodniu oczekiwania i moim emailowym zapytaniu okazało się,że transakcję odrzucono z powodu braku towaru i pieniądze mam na koncie La Moda. Poza tym wpierano mi,że na 100% dostałam informację na email o odrzuceniu transakcji, czego oczywiście nie było nawet w spamie. Portal nie blokuje zakupionych przedmiotów po zatwierdzeniu zakupu więc to dla mnie trochę jak gra w totolotka. Dam znać jak szybko przelali mi pieniądze na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pewnie nic nowego nie wniosę... Kupiłam, zapłaciłam i dwa tygodnie oczekiwania. W końcu wysłałam maila z pytaniem co z moim zamówieniem. Odp zwrotna, że sprzedający nie wywiązał się z umowy, że transakcja została anulowana i że pieniądze są na moim koncie lamoda. Jedyny plus - szybka odp i szybki zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaModa
Chcielibyśmy przeprosić wszystkich użytkowników, którzy mają złe doświadczenia dotyczące zakupów czy obsługi klienta na naszym portalu. Dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź z BOKu wynika z dużej liczby zapytań i telefonów do naszego biura. Dokładamy wszelkich starań, żeby załatwiać wszystkie sprawy na bieżąco, ale z góry przepraszamy za ewentualne utrudnienia. Natomiast długi okres oczekiwania na niektóre produkty zależy od sprzedającego. Przypominamy, że LaModa pośredniczy w sprzedaży, więc nie zajmujemy się osobiście wysyłaniem produktów. My monitorujemy wysyłki i dostarczenia przedmiotów do klientów i przypominamy o ewentualnych opóźnieniach. Z naszego biura wysyłane są jedynie rzeczy od naszych gwiazd. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby coś wyjaśnić do kontaktu (kontakt@lamoda.pl). Obiecujemy zając się każdą sprawą indywidualnie. pozdrawiamy, zespół LaModa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Kupiłam w lamoda 2 sukienki, zwróciłam w terminie, ale zwrotu pieniędzy nie ma. Pisałam maile do lamoda, dzwoniłam do firmy - sprzedawcy i ..nic. Kolejni oszuści w internecie. Nie polecam współpracy z tym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zakupy w lamoda to żenada, towar wysyłają po miesiącu. U mnie produkt po 1,5 miesiąca nie dotarł, zadzowniłam a oni ze w ogole tego towaru nie mają i łąskawie odeślą pieniądze !!! a na maila wysyłają newsletter że jest nowa promocja na te same rzeczy, a nawet ich nie mają od producenta ! po kilku negatywnych komentarzach dostałam odpowiedz błyskawiczą na maila że odeslą pieniądze !!! szkoda czasu na te zakupy bo i tak nie jest to jakas super oferta a ile problemów. Jak można w dzisiejszych czasach nie wyslac towaru po ponad miesiącu i nawet nie napisac maila z wyjasnieniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka dość często zamawia na lamoda i nie było tam takich problemów z wysyłką. Tzn. czekała trochę dłużej, ale została o tym poinformowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
ŻENADA ŻENADA ŻENADA ŻENADA ŻENADA !! ! ! ! Pracują tam ludzie niekompetentni i aroganccy. Kilkanaście razy prosiłem o kontakt , zazwyczaj odpowiedź była "za chwilę koleżanka zadzwoni" lub "proszę zadzwonić na infolinie 22-699-90..." oczywiście nikt numeru nie odbiera przez cały dzień wszystkie stanowiska zajęte. Kontakt jest dobry dopóki Lamoda chciała zachęcić do współpracy później to porażka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama niedawno kupiła coś na LaModa. Z tego co wiem to nie miała żadnych problemów z tym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam na LaModa 2 sukienki, doszły w terminie więc jest ok. Ale one mi nie odpowiadają i chciałam je zwrócić i tu zaczyna się koszmar....przeprowadziłam zwrot wg tego co napisali, że kurier do mnie się zgłosi i....nic, jedną sukienkę kupiłam wcześniej drugą później... i dalej czekam an kuriera a czas się kończy:( jaki problem, żeby podali adres gdzie mam to zwrócić? obawiam się, że zostanę z tym towarem:((( ktoś wie jak to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×