Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LaMooda

SPRZEDAŻ I ZAKUPY na LaModa

Polecane posty

Gość LaModa
Szanowna Pani, niestety nie jesteśmy w stanie podać jednego adresu do wysyłki zwrotów, ponieważ zrzeszamy wielu sprzedających, sklepów, butików i projektantów - każdy z nich posiada własne magazyny, w różnych częściach kraju. Kurier, po zaznaczeniu chęci zwrotu na panelu klienta, powinien zjawić się w umówionym terminie. Faktycznie, czasem zdarza się, że nie dociera - niestety nie do końca mamy na to wpływ, często jest to "czynnik ludzki". W takiej sytuacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta LaModa: 22 699 90 60 (pn-pt, godz. 9:00-17:00) i zgłoszenie problemu. Nasz konsultant poinformuje firmę kurierską o niezgłoszeniu się kuriera oraz umówi go ponownie. Proszę się również nie obawiać się o to, że "pozostanie Pani z towarem" - termin 14 dni roboczych na zwrot to termin, w którym należy zgłosić chęć zwrotu (w przypadku LaModa - poprzez kliknięcie tej opcji w systemie, co zostało już przez Panią wykonane). Czekamy na kontakt i pozdrawiamy serdecznie. Zespół LaModa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam no udało mi się zwrócić towar, kurier dojechał i odebrał obie sukienki, kasę za zwroty otrzymałam szybko więc wygląda, że wszystko jest ok. Jedyny minus, ale to dotyczy kurierów, że oni się nie kontaktują kiedy przyjadą...byłam w pracy jak kurier przyjechał, na szczęście mąż był w domu, dzwoni do mnie i pyta jakie sukienki i weź teraz facetowi wytłumacz kolory sukienek:) ale udało się. Zastanawiam się teraz nad zamówieniem butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaModa
Zapraszamy serdecznie, mamy duży wybór wiosennych, skórzanych czółenek, balerin i szpilek, aktualnie w promocji :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na LaModa kupuję regularnie i nigdy nie miałam problemów. Rzeczy są dobre jakościowo (przynajmniej te, które posiadam np. sukienki od jomu czy marcinca), rozmiarowo też wszystko fajnie pasuje. Wysyłka zgodna z podanym terminem realizacji zamówienia. Mają bardzo duży wybór i przede wszystkim....ceny, ceny, ceny <3 Jesli śledzi się stronę to można trafić na naprawdę fajne promocje. Ostatnio na przykład wyłapałam torebkę Michaela Korsa prawie połowę taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elapela
Lamoda ma bardzo duży wybór ubran, butow i torebek. Ja najbardziej lubie kupowac tam sukienki - mam juz jedna od jomu i monashe. W sumie to jeszcze niedawno nie znałam tych marek, ale raz trafiłam przypadkiem wlasnie na lamode i sie zakochalam. Polskie marki sa naprawdę ok, na lm jest ich naprawdę sporo. Ceny super, można kupić kieckę nawet za 50 zł (np. dresową, taką bardziej na co dzień). Mają też droższe rzeczy - markowe, np. torebki Korsa tylko trzeba trafić na promocję, bo tak normalnie to sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaa_mm
kupuję na lamodziei to całkiem często. Nie zdarzyły mi sie jeszcze żadne problemy ani z zamówieniami ani z kasą (raz dokonywałam zwrotu). Towar porządny, jak mam pytania np. co do rozmiaru sprzedający odpisuje bez problemu. No i ceny to zdecydowany atut tego portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raz zwrot był dość problematyczny. Ale ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaManola_22
Faktycznie, polityka zwrotów jest trochę inna niż w większości sklepów. Jak ktoś nie orientuje się jak to wygląda to faktycznie może mieć problemy. Ale zawsze można o tym przeczytać w FAQu na stronie albo zadzownić do Bok-u i zapytać. Ja tak zrobiłam i po poistruowaniu przez Panią na infolinii nie miałam żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_atenA
Zdarzało mi się kupować na lamodzie, kiedyś było gorzej z realizacją zamówień, ale od jakiegoś czasu mega się rozwinęli, mają lepsza ofertę, nie ma problmneów z zamówieniami. przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaryna
na lamodzie kupuję najczęściej ubrania i buty, w końcu tutaj można trafić na fajne okazje, a w sklepie stacjonarnym można zapomnieć o jakichkolwiek rabatach. Jedyne co oferują galerie handlowe to wyprzedaże mid season. A na lamoda już teraz można kupić taniej . Przymierzam się do zakupu podkładu . czy ktoś zamawiał tam kosmetyki? widze, że mają dosc dlugi termin dostawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa_01222
ja kupowałam podkład estee lauder na lamoda i poza długim terminem realizacji dostawy (chyba kilkanaście dni) wszystko było ok. podkład oryginalny, zapakowany, z długą datą wazności no i taniej niż gdzie indziej w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę stronę Modomio.pl gdzie też są rozsądne ceny i teraz fajne,ciekawe kolekcje na lato,zawsze znajdę coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×