Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Net ulg

Celiakia - jakie mialyscie objawy?

Polecane posty

Gość gość
Jakie przeciwciała badałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialem nietypowe objawy celiakii. problemy z cerą, wypadanie włosów, mniejszą ochotę na seks https://www.youtube.com/watch?v=eb3IbsYKFXw mielismy z dziewczyna problemy i na to zwalalem ale okazalo sie ze jak zrobilesm test dna na celiakie to wynik wskazal ze jestem chory a problemy zwiazane są z niedoborami witam ktore powoduje celiakia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poulenne1
dla alergików i osób z celiakią polecam tapiokę! dla dzieci sa kaszki z tapioką (Holle), dla starszych bezglutenowe słodycze, mąki, ciastka, jest w czym wybierać! życie z celiakią nie musi byc smutne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matjaska

mając celiakię polecam udac się do specjalistycznego dietetyka niż samemu próbować coś zmienić 😉 ja wybrałam Pania Beatę Ślebzak-Cebulę z Poznania, bo jest bardzo dobrym dietetykiem klinicznym i to ona ustaliła oraz przygotowała dla mnie odpowiednią dietę, która raz, że jest bardzo smaczna to dwa, nie szkodzi mojemu organizmowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

niestety też się borykam z tym problemem a moją pasją jest jedzenie i niestety mam taki charakter pracy, ze bardzo często wyjeżdzam w rózne kierunki świata, gdzie nie wszędzie ludzie słyszeli o diecie bezglutenowej i w ogole o celiakii. Mam wrażenie, ze to tylko w Polsce jest to tak istotny problem a potem gdyby nie ulgasim to moje trzewia eksplodują.. okropne choróbsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×