Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vivat

pozytywny test ciazowy - kiedy wam wyszedl?

Polecane posty

Gość pełna nadzieiiiiiiiiiii
Mi test pozytywny wyszedł w 25dc, na 4 pełne dni przed planowanym okresem. Dodam, że robiłam go po południu, choć powinnam rano, zwłaszcza że było to przed planowaną miesiączką - wyszła mi bardzo słaba druga kreseczka. Następnego dnia z rannego moczu była już mocniejsza, choć i tak nie dorównywała swoją barwą tej kreseczce z pola kontrolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja mam cykle 29 dniowe. Nie wytrzymalam i zrobilam test dzisiaj - 27 dc- negatywny. Mozliwe ze jeszcze za wczesnie na test? :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm fajnie by bylo.. Ale chyba czas przestac sobie robic nadzieje. Kilkanascie cykli i bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwie kreski 4 dni przed spodziewanym okresem. Jedna kreska co prawda bledsza, ale byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćia
A mi wyszly dwa testy pozytywne tydzien po spodziewanej miesiaczce.w przeciagu nastepnego tygodnia dostalam okresu.strasznie mnie brzuch bolal.i po okresie juz test negatywny.pewnie cos z hormonami mam powalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 dc. Dość wcześnie . Zagnieżdzenie miało miejsce ok 12dnia. Owulka ok 13 więc ok 2 dni po implantacji już miałam pozytywy,które robiłam wieczorem Oczywiście kreski były słabsze niż kontrolna ,ale z biegiem czasu robiły się ciemniejsze. Wyszły od razu. Byłam mega szczęśliwa ,nawet nie spodziewałam się ,że wyjdą bo pierwszy test robiłam z ciekawości. Drugi by potwierdzić wynik i tak o to okres spóźnia się już kilka dni a mi jest coraz bardziej niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
W drugiej ciazy test wyszedl mi juz w 23 dc a z mezem kochalosmy sie 8,10 i 12 dc. Kreska wyszla wtedy bardzo slaba. Teraz jestem w 21 dc kochalismy sie w 10 dc i cos czuje ze po raz 3 bede mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero w 40dc robiłam i wyszły dwie grube kreski. Szkoda kasy na testowanie co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
U mnie dzis w 21 dc jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi test wyszedł pozytywny w 25 dc, 11 dni po stosunku, ale kreska była mega blada, na super czułym teście, a takie równe krechy to po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Ja oczywiscie w goracej wodzie kapana nie dpczytalam ze ten test ktory robilam jezeli robi sie przed dniem spodziewanej @ to yrzeba go zrobic z porannego moczu... no ale dobra mam jeszcze 2. Jak ten jutro rano znowu wyjdzie negatywny to poczekam do czwartku bo wtedy powinnam dostac @ My z mezem sie specjalnie nie staramy. Mamy pol roczna corke i 3 latke i tak stwierdzilismy ze jakby sie teraz udalo to fajnie ale jak nie wyjdzie to zaczynam brac tabsy i odkladamy ta decyzje na za... moze na nigdy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Test z porannego moczu negatywny. Zostalo 6 dni do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jw. ja robi łam z porannego moczu test bobo dwa dni przed@ blada druga kreska ,na innym teście z apteki tylko jedna kreska bobo test w opakowaniu 2 testy strumieniowy i płytkowy, mi wyszedł ten o czułości 25ml/u blada druga kreska ,potem kolejego dnia czyli 1 dzień przed@ mocniejsza kreska- testy robiłam z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owu 16dc, pozytywny test 29dc :) robiony wieczorem :) 3 dni przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Dziewczyny cofam poprzedni wpis. Po 4 godzinach!!!!!!! Na tescie wyszla driga kreska ale tak slaba ze az nie bylam pewna czy nie mam zwidow. Zrobilam drugi. Poszlam na spacer zrobilam po drodze bete. Wracam znowu mi sie wydaje ze widze "cien cienia". Wyniki bety dzis poznym wieczorem lub jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meganka,masz 3- latkę oraz 6-miesięczne dziecko i tak szybko decydujecie się na kolejne? Niech twój organizm odpocznie zregeneruje się rodziłaś zupełnie niedawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie meganki, które mogą taśmowo. są takie jak ja, że jedna ciąża to dla organizmu wyczyn życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Dziewczyny oczywiscie co 5 min patrze czy juz sa wyniki beta ale narazie nic. Ja to chyba jestem z tych co moga rodzic co rok bo o ile ciaza to pod koniec meczarnia to sam porod i potem opieka nad dziecmi nie jest w moim przypadku absolutnie niczym trudnym czy ciezkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Beta wyszla 5.58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie po planowanym okresie. 6 tydzień obecnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeganka84
Beta powyzej 5 swiadczy o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Z mężem zaczęliśmy się starać o dziecko, kochaliśmy się dzień przed owulacją, z czego do owulacji (chyba) doszło bo zawsze mam bóle owulacyjne, (chyba dlatego, że nie stosuje pomiaru temperatur itp. aczkolwiek śluz płodny był). Wczoraj (10.04.17) powinnam dostać okres, od kilku dni pobolewa mnie w dole brzucha, piersi zawsze bolały przed okresem, teraz cisza. Choć wczoraj wieczorem miałam dziwny ból piersi, a dosłownie to samych sutków, jakby rwący, ciężko było mi chodzić po schodach. Oprócz tego, żadnych mdłości, może większe zmęczenie niż dotychczas. Ale... oczywiście JA NIECIERPLIWA, zrobiłam wczoraj test NEGATYWNY, nie był on z moczu porannego, ale ja głupia x10000000 dziś dalej zrobiłam, dalej nie z moczu porannego i dalej NEGATYWNY :( Sama już nie wiem czy wmawiam sobie te wszystkie objawy, ale czuję, że zafasolkowałam i mąż nie strzelał ślepakami (:P), czy któraś z Was też tak miała? Testy na początku wychodziły negatywne, ale jednak ciąża była? Proszę Was o odpowiedź bo zeświruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIECIERPLIWA testy czasem moga nie wyjść a kobieta jest w ciąży :) Rozmawiałam z ginekolog . Najlepiej zrobić badanie krwi i wyjdzie wszystko jak na dłoni . A po za tym nie udało się raz może się udać następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja87
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi czy jest szansa na zajście w ciążę kiedy test owulacyjny byl pozytywny w 16 dc i było przytulanko z mężem przed owulka, w dzień owulki i w następny po owulce. Dziś jest 29 dc rano test negatywny a cykle mam 30-31 dni. Piersi mam nabrzmiale i bolace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja mialam owulacje w 19dc (kupowalam paski). Cykle mam 36 dniowe. 32 dc zrobilam test i byl negatywne 37 dc juz dwie kreski , z tym ze jedna bledsza. Na nadtepny dzien beta 148 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja87
A czy to możliwe żeby test pokazywal 16 dnia cyklu owulacje a następnego dnia na teście druga kreska jasniejsza czyli już po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja87
Mam za sobą 3 poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja87
Nie miałam żadnego plamienia w trakcie cyklu nawet tego świadczącego o zagniezdzeniu się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×