Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam współczucia dla kobiet

Czy powinnam okazać współczucie tym kobietom!!!

Polecane posty

Gość nie mam współczucia dla kobiet

Np. moja znajoma spotykała się kilka miesięcy z żonatym facetem, kupował jej prezenciki, kwiaty, dawał pieniądze a potem zabrał się za jej 19letnia córke. I wiecie co zrobiła żona tego mężczyzna, wzieła swoje siostry i pobiły jedną i drugą. Byłam świadkiem. Koleżanka prosiła mnie bym zeznawała na policji i przed sądem jako świadek. Ja jej powiedziałam nie! Absolutnie, dostałyście to na co obie zasłużyłyście. Czy dobrze zrobiłam? Ja się tam nie mieszam a one przyszły do mieszkania tej żony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkussss
niezle masz towarzycho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEŚLI DOSTANIESZ WEZWANIE TO
musisz isć czy cchesz czy nie.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkussss
niezle masz towarzycho :D ale nie mam dla ciebie wspolczucia, sami wybieramy sobie znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że powinnaś przenieśc się do jednego z krajów islamskich - tam wymierzanie "sprawiedliwości" poprzez tak zwany "samosąd" - pobicie, oblanie kwasem, podpalenie czy morderstwo jest jak najbardziej na porządku dziennym za przewinienia związane ze zdradą lub nadużyciem lojalności, bądź nawet ośmieszeniem rodziny Polska, natomiast, wciąż jeszcze jest państwem prawa i pobicie, napaśc, okaleczenie są niezgodne z prawem i podlegają karze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam współczucia dla kobiet
Ale ja zeznam przeciwko swoim przyjaciółkom. Matce i córce, powiem prawde że one przyszły do mieszkania tej żony i zaatakowały ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" nie mam współczucia dla kobiet Ale ja zeznam przeciwko swoim przyjaciółkom. Matce i córce, powiem prawde że one przyszły do mieszkania tej żony i zaatakowały ją.""" Nic nie usprawiedliwia bicia. Natomiast Ty winna jesteś świadczenia prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" nie mam współczucia dla kobiet Ale ja zeznam przeciwko swoim przyjaciółkom. Matce i córce, powiem prawde że one przyszły do mieszkania tej żony i zaatakowały ją.""" Nic nie usprawiedliwia bicia. Natomiast Ty winna jesteś świadczenia prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×