Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadzieja z krakowa jestem

MAM JUZ 30 LAT I PRZEGRALAM ZYCIE BO NIE MAM PRACY I DOSWIADCZENIA...POMOZCIE MI

Polecane posty

Gość beznadzieja z krakowa jestem

Blagam pisze do was bo mam mysli samobojcze i jestem sama z moim problemem mam depresje i fobie spoleczna i pracowalam tylko rok w swoim zyciu niestety a juz mam 30 lat...nie ma gorszego dna na swiecie chyba oprocz mnie kazdy w moim wieku pracuje juz od lat a ja w tym wieku mam tylko tyle: jestem magistrem pracy socjalnej i technikiem hotelarstwa oraz technikiem ekonomistą (liceum ekonomiczne skonczylam) nie cierpie rachunkowosci i tej calej ekonomii i wybralam zle liceum z powodu mych kolezanek ...dzis zaluje.. poten zrobilam zamiast studiow technika nastepnego bo juz wtedy mialam nerwice i balam sie wyjechacna studia.. i potem studia praca socjalna.. blagam pomozcie mi uwierzyc w siebie bo leze calymi dniami w domu i placze.. wiem ze nie znajde pracy w krakowie gdzie mieszkam...:(i to jest najgorsze.. bo nie mam doswiadczenia nie pisze cv bo nie mam co napisac.. przeciez nie sklamie ze bylam za granica.. nie wiem co mam robic ?kase mam moj chlopak i on nas utrzymuje ale ja nie wiem co dalej bo juz jestem za stara by mnie ktos przyjal bez doswiadczenia a moje marzenie to PRACA...nawet fizyczna ale praca.. najwieksze marzenie to pracowal ale boje sie nawet zaczynac bo wiem z gory ze przegram bo mam juz 30 lat i nie mam co wpisac w cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
klam kobieto w cv bo cie nikt nie wezmie najwyzej podasz nr znajomej zzagranicy a ona wszystko powie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkloerre
nie wiem co można poradzić zatrudnij się do jakiejś zwykłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia misia...
napisz, że się zajmowałaś chorą ciocią aż do jej śmierci (w końcu ciocia dużo dla ciebie zrobiła, była jak matka a dom opieki kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal.muskala
25 procent ludzi w wieku produkcyjnym ma zaburzenia psychiczne, nie jesteś sama, pociesz się tą myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś leniem patentowanym
Co Ty rodziny żadnej nie masz, żeby Cię do pionu postawili? A chłopak - czy jemu taka sytuacja odpowiada? Ogarnij sie, forum Ci nie pomoże, powinnas iść do psychiatry jak masz takie problemy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie straszzzz
ty leniu !!!! jak ty mozesz zyc?? w krakowie jest dosc pracy DLA PRACOWNIKOW SOCJALNYCH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, w krakowie naprawde mozna znalezc fajna prace... moj kolega pracuje w korporacji taksówkarskiej: www.radiotaxi919.pl i chwali sobie tę pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×