Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ariettka

Czy imię Kamila jest w Polsce popularne?

Polecane posty

Gość Ariettka

Jak w temacie. Jak wam się to imię kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszędzie. . .
szczerze? Okropne ale to Ci ma się podobać:-)a jakieś inne propozycje masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskdjkjdd
Bardzo ładne imię. Zawsze mi się podobało. Mam też siostrzenicę Kamillę (mieszka w Niemczech) i przesłodka dziewczynka. Miałam też dwie koleżanki w podstawówce i bardzo miło je wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie się bardzo podoba
U nas obecnie są na tobie Wiktorie, Nadie, Julie i tego typu .....Wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie się bardzo podoba
Miało być na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghgjugg
mi sie nie podoba to imie, ale to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne, dałabym
tak na imię córce jakbym ją miała ale już dla chłopca kamil brzmi okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie cię podoba
Camila a polska Kamila choć ładne to jednak nie to co ta pierwsza wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiju7hy6gtfrdes
Znam dwie Kamile, czyli imię występuję, ale jakieś popularne nie jest.W sumie to imię by mi się nie podobało, ale obie dziewczyny lubię, więc pozytywnie mi się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtrhthyththt
brzydkie imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiah
ładne imię :) Brzydkie to są Amelie, Anie, Kasie , Wiktorie, Julki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imię jak imię i napewno
lepsze od Julii i Amelii bo na te to zbiera na rzygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariettka
Dzięki , właśnie tak pytam bo tak ma na imię moja tesciowa i uważa że to najbrzydsze imię jakie może być i każe na siebie mówić drugim imieniem (Katarzyna) więc tak z ciekawości pytam co ludzie o tym sądzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to mnie Kamila
się sto razy bardziej podoba od Katarzyny :D. Wszystko jak widać rzecz gustu ale powiem tak że padały tu na kafe nie raz imiona (bardzo popularne) bardzo brzydkie a ludzie je chwalili bo popularne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariettka
Mnie się to imię podoba i nie miałabym problemu by nazwać tak córkę , tyle że mam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam w Niemczech i
tak dałam na imię swojej córce. Jedna ma na imię Camilla a druga Marion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ponad 30 lat życia poznałam 3 Kamile- wszystkie to fajne babki. Imię mało dziś popularne (rzeczone wyżej panie są mniej więcej w moim wieku) ale mi się podoba, może po trosze dlatego że kojarzy mi się z sympatycznymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ponad 30 lat życia poznałam 3 Kamile- wszystkie to fajne babki. Imię mało dziś popularne (rzeczone wyżej panie są mniej więcej w moim wieku) ale mi się podoba, może po trosze dlatego że kojarzy mi się z sympatycznymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka z okienka
To moje imie i bardzo je lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam wyzej
co rzygasz -mozesz to robic w intymnosci...??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam w Niemczech i
Mnie też to imię się zawsze podobało i choć rzadkie (nie wiem czy to nie zaleta w porównaniu z tymi które się słyszy co krok) to bardzo miło i delikatnie brzmi . U nas w Niemczech na rumianek mówi się własnie Kamille więc samo imię kojarzy się z delikatnym kwiatem. Mam też ciocię Kamilę i fantastyczna równa babka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariettka
No właśnie teściowa też fajna kobieta , w innym wypadku nie pokwapiłabym się nawet żeby jej udowadniać że ładne ma imię :). U nas tradycja pozwala by mówić teściowej po imieniu a Kamila bardziej do niej pasuje tylko że ona niechętna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To imię mojej bratowej i
samo imię mi się podoba a bratową lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamarama18
Ja mam na imię Kamila ale wszyscy mówią do mnie Kasia bo moja siostra ma tak na imię i jesteśmy bardzo do siebie podobne chociaż jest ode mnie starsza o 16 lat . Ogólnie to imię mi się nie podoba i raczej nie nie jest popularne w Polsce. Ja miałam nazywać się Agatka ale w ostatniej chwili moja mama zmieniła na Kamilla dla mnie jak już lepsze jest przez 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam na imię Kamilla (przez 2 l). Osobiście nie lubię swojego imienia ale w szkole byłam jedyna Kamilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAMILA ŻONA DEBILA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja mam na imnie Kamila i je kocham nie jest jakieś częste ale napewno każdy o nim słyszał może jakiś cudownych zdrobnień to niema  kamcia, kamiś, kamila, kama, kamisia itp ja nielubie imion bardzo dzicinnych gdy rodzic daje imie to chce żeby było słodzutke i jak daje np Zuzia to dla mnie najbrzydsze imnie jak rodzic nazywa Zuzia ok ale w dorosłości tak do niej nie powiedzą a powiedzą Zuzanna a kto chce żeby znajomi mówili Zuzanna już prędzej Zuza ale to słabe a jak do ciebie powiedzą. Np. Sylwia, Kamila to ok a absurd jak w dokumentach jest Zuzia i tak samo Hania itp lub Madzia to jest okropne jak Zuzia i Hania     to takie modne imienia a tak morzna dziecko skrzywdzić pozdrawiak Kamila to idealne imnie i Sylwia to też cudowne chce m ieć tak ma bieżmowanie ale czy jest święta Sylwia HIHI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Kamila napisał:

Ja mam na imnie Kamila i je kocham nie jest jakieś częste ale napewno każdy o nim słyszał może jakiś cudownych zdrobnień to niema  kamcia, kamiś, kamila, kama, kamisia itp ja nielubie imion bardzo dzicinnych gdy rodzic daje imie to chce żeby było słodzutke i jak daje np Zuzia to dla mnie najbrzydsze imnie jak rodzic nazywa Zuzia ok ale w dorosłości tak do niej nie powiedzą a powiedzą Zuzanna a kto chce żeby znajomi mówili Zuzanna już prędzej Zuza ale to słabe a jak do ciebie powiedzą. Np. Sylwia, Kamila to ok a absurd jak w dokumentach jest Zuzia i tak samo Hania itp lub Madzia to jest okropne jak Zuzia i Hania     to takie modne imienia a tak morzna dziecko skrzywdzić pozdrawiak Kamila to idealne imnie i Sylwia to też cudowne chce m ieć tak ma bieżmowanie ale czy jest święta Sylwia HIHI 

ahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kamila napisał:

Ja mam na imnie Kamila i je kocham nie jest jakieś częste ale napewno każdy o nim słyszał może jakiś cudownych zdrobnień to niema  kamcia, kamiś, kamila, kama, kamisia itp ja nielubie imion bardzo dzicinnych gdy rodzic daje imie to chce żeby było słodzutke i jak daje np Zuzia to dla mnie najbrzydsze imnie jak rodzic nazywa Zuzia ok ale w dorosłości tak do niej nie powiedzą a powiedzą Zuzanna a kto chce żeby znajomi mówili Zuzanna już prędzej Zuza ale to słabe a jak do ciebie powiedzą. Np. Sylwia, Kamila to ok a absurd jak w dokumentach jest Zuzia i tak samo Hania itp lub Madzia to jest okropne jak Zuzia i Hania     to takie modne imienia a tak morzna dziecko skrzywdzić pozdrawiak Kamila to idealne imnie i Sylwia to też cudowne chce m ieć tak ma bieżmowanie ale czy jest święta Sylwia HIHI 

A może sią zapoznasz z zasadami interpunkcji, bo takiej słownej biegunki nie da się czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak jest, ale nie wiem dlaczego.  Gorzej jeszcze, ze Kamil rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×