Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała firma

Nowe faktury? - na razie brak zmian

Polecane posty

Gość Mała firma

Witajcie! Mam pytanie dotyczące zmian w wystawianiu faktur. Księgowa przekazałam mi wskazówki wraz z szablonem jak nowa faktura powinna wyglądać (brak daty wystawienia; tytuł Faktura, ale bez określenia VAT, brak sformułowań Oryginał/Kopia - i to chyba wszystko). Dostosowałam się, ale dziś otrzymałam faktury z dużych sklepów (TPSA, Merlin) - tam... bez zmian ;) Jak to jest? Czy osoby, które posiadają własne firmy mogą odpowiedzieć czy już dostosowały się do wymogów? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka na igły
Zgodnie z nowymi zmianami faktura powinna zawierać w nazwie samo FAKTURA, ale uwaga- jak bedzie napisane FAKTURA VAT to nie bedzie to błędem. Dodatkowo na nowej fakturze musi byc pełna nazwa odbiorcy bez stosowania skrótów a także jeśli to możliwe dokładna data wykonania usługi/wydania towaru. Z tego co wiem, można podać tylko miesiąc i rok wykonania dla usług ciągłych. Ale pewna nie jestem... czytałam tak jednym okiem a drugim kafaterie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała firma
No właśnie: coś ta wiemy, a styczeń już się dawno zaczął :o Nie podoba mi się to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×