Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w wielkim szoku...

Dziewczyny bede miec czworaczki!!!

Polecane posty

Gość jestem w wielkim szoku...

Mam 26 lat, maz 30. Staralismy o dziecko 3 lata. Gdy sie w koncu udalo okazalo sie ze beda blizniaki. Bylismy przeszczesliwi! Wlasnie wrocilam z usg polowkowego. Nie moge dojsc do siebie po tym co uslyszalam.....bija 4 serduszka!!!!!!! Jestesmy przerazeni! Jak do tego moglo dojsc! nie bralam tabletek anty, w rodzinie nie ma ciaz mnogich, totalne zaskoczenie;) W weekend powiemy rodzicom i tesciom, pewnie nam nie uwierza dopoki nie zobacza zdjec usg;) Musialam sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro 3 lata sie staraliscie
to pewnie bralas jakies inne leki? Moja koleżanka tydzień temu urodziła trojaczki, właśnie przez leki które pomogły jej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to super....
Gratuluje, dużo szczęcia i wytrfałości ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje i powodzenia! zazdroszcze poczwornego szczescia ale i podziwiam i zycze wytrwalosci !:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje:):):)
szczesciara:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell to badziew, szybko sie wy
pewnie brała clo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxshsk
gratuluję:) takie rzeczy zdarzają się naprawdę rzadko więc można powiedzieć że przytrafił ci się cud, nie martw się na zapas musisz teraz dbać o siebie i te 4 serduszka:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w wielkim szoku...
bralam clostilbegyt przez pol roku....myslicie ze to przez to?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro 3 lata sie staraliscie
No to już masz wytłumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albabetaomega
tak, to bardzo możliwe, że to przez clo. Organizm produkował więcej komórek jajowych, ale że az tyle zostało zapłodnionych to gratuluję:) Ja przy clo też miałam po 4-5 pęcherzyków (monitorowane cykle), ale nie wszystkie były dojrzałe. Uważaj na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko też jestem mamą
4 bliźniaków aktualnie mają po 2 latka mogę Ci pogratulować ale i współczuć jednocześnie.Wszystkie są kochane nad życie,ale ciężko było jak cholera teraz też nie jest super,ale nie tak jak na początku.Jeżeli będziesz miała dużo kasy i kogoś do pomocy to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje a swoja droga ja bym byla przerazona bo wiem ile mialam pracy przy jednym dziecku powodzenia i spokojnego ciazowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarannn
o ja piernicze. ja mam bliźniaki, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo gratuluję i mam nadzieję, że po porodzie będziesz miała w kimś dużą pomoc bo obawiam się, że sama pomoc męża nie wystarczy. Ja mam prawie 6miesięczna córcie i mimo, że jest w miarę grzeczna to jednak jest przy niej troszke pracy a gdzie przy czwórce brzdąców! Żadna z moich znajomych nawet bliźniąt nie miała a gdzie czworaczki! Matko wszystko razy cztery, marudzenie, zabkowanie, raczkowanie a jak zaczną chodzić to dopiero będzie ubaw:) Życzę dużo cierpliwości, wytrwałości no i musisz dużo bardziej dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dziewczyno gratuluje-ale wierze ze jesteś przerażona. Babcie będą musiały przyłączyć się do opieki nad czwóreczką bo sama sobie nie poradzisz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w wielkim szoku..
wczesniej mialam 3 usg, w 8, 12 i 16 tyg ale bylo widac tylko 2 serduszka. Babcie obie na pewno pomoga. Ja zwariuje....na przemian placze i sie smieje, nie moge uwierzyc w to co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
ty wyżej- co to jest wytrFalosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
matko- obys szczęśliwie donosiła ta ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinn900
Ja bym sobie w łeb strzeliła, co za tragedia...kompletnie życia nie ma przy tylu dzieciach na raz...tylko pieluchy, nieprzespane noce nie wspomnę,że trzeba mieć masę pieniędzy by te dzieci miały godne dzieciństwo... kondolencje Ci składam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) mam znajomą co ma czworaczki :) 2 parki :) tylko jej mama ciagle pomaga,dzieci maja ok 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjk12345
gratuluje i wspolczuje, mam nadzieje ze masz warunki i kase bo miloscia dzieci nie wyzywisz i nie ubierzesz niestety w tym poj ebanym kraju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthryh
O rrany, bardzo współczuję. Ale dobrze że się udało, tylko dobijajcie się o pomoc bo będziecie jej potrzebowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sciemaaaa
w 8, 12 i 16 tyg to na usg widac nie tylko serduszka ale cale plody.krecisz jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×