Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielbicielka kanapek ....

jakie sa wasze ulubione polaczenia wedlina + ser??

Polecane posty

Gość wielbicielka kanapek ....

moje: indyk + brie (lub camembert) salami (lub inne suche wedliny) + mozarella szynka + zolty ser z dziurami typu "szwarjar" ;) wolowina + havarti lub prevelone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
wędzony łosoś+serek biały z czosnkiem lub hrzanem-moze byc almette lub jakis inny biały ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak słony.
ser zółty + krakowska/zywiecka podsuszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjj
Mortadela + topiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie wystarczy ogólne połączenie sera i wędliny (nie ma znaczenia jakie konkretnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to mogłabym poprzestać na samym serze, kocham ser we wszystkich jego wydaniach im bardziej wyrazisty smak i im lepiej doprawiony tym dla mnie lepiej, no i muszę powiedzieć, że doskonale się sprawdzają jako przekąska w czasie spotkań ze znajomymi. Deska serów Merci Chef i wino i wieczór jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym merci g000wnem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm raczej się nad tym jakoś specjalnie nie zastanawiałam, w sumie to ja bardziej lubię sery, mogłabym z tej wędliny zrezygnować. Poza tym tez wśród serów Merci Chef można znaleźć sporo ciekawych smaków, pewnie też dlatego one mi się nie prędko znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio polubiłam wędliny marki Twoje Smaki, która znajdziecie w PoloMarkecie. Naprawde bardzo lubią ich kabanosy, białą kiełbaskę. Polecam Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lubię robić zakupy w PoloMarkecie. To jest tak naprawdę mój ulubiony sklep jesli chodzi o zakupy spozywcze ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!! WON ze spamem góóówno srajetu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho, szmatlawe reklamy PoloG... ? Naprawde myslicie, ze ktos sie na to nabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ceny to na pewno w Polo Markecie jest o wiele taniej niż w Biedrze. Dlatego sama wybieram najczesciej ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ceny to na pewno w Polo Markecie jest o wiele taniej niż w Biedrze. Dlatego sama wybieram najczesciej ten sklep. I polecałabym Wam teraz jeszcze skorzystać z oferty polokarty http://www.polomarket.pl/polokarta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem szefem kuchni w burger pubie, po roku pracy wyczerpuja sie pomysly na nowe "wynalazki" a wymyslac musze wszystko sam. Do wtorku musze cos wymyslec, moze podacie jakies swoje propozycje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masło i pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzywa + warzywa +warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię w ogóle jeszc i nieważne co z czym byle się nażrec do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starbaks
Ulubione połączenia czego? Na kanapce? Ja uwielbiam kanapki z pasztetem podlaskim i z ogórkiem kiszonym albo z pomidorem. Zawsze kupuję taki pasztet http://drosed.com.pl/produkt/pasztet-podlaski-drobiowy/ To jest mój ulubiony i żaden nie potrafi mi go zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×