Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

gigi maluszki nasze maja jeszcze dużo czasu na ustawienie sie prawidłowo . moj synek w 30 tygodniu przekręcił sie główką do góry i bałam sie ze bede miała CC ale zdążył sie przekręcić główką na dół . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx od 3 dni juz czuje moje maleństwo . wcześniej też coś czułam ale nie mam pewności co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z Jakubem i Kuba to jest tak ze Kuba zostalo uznane za osobne imie nie zdrobnieni od Jakuba ;-) Mam brata Jakuba a synus bedzie Kuba wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nus, bedzie dobrze; nie przejmuj sie; ja bym sie skonsultowala z innym lekarzem (niekoniecznie polskim) i dowiedz sie kiedy najpozniej mozna zrobic amnio, moze okaze sie ze wcale nie trzeba jestes mloda, nie masz obciazem genetycznych- moim zdaniem ten wynik to blad pomiarow ja mialam robione 3 usg na przeziernosc karkowa w 3 roznych placowkach i w kzdej mialam inny wynik (od 1,6 do 2,3mm) xxxxxxxxxxxxxxxxx malawronka, moja cora od poczatku byla ulozona glowka w dol wiec wiedzialam ze porod bedzie sn; szczerze mowiac teraz wolalabym miec cesarke, bo porod byl ciezki i bolesny; a potem przez miesiac nie moglam siedziec bo mialam duzo szwow (bylam nacinana) xxxxxxxxxxxxxxxxx dziewczyny, przytylam juz 5 kg! a wcale duzo nie jem, gubią mnie słodycze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma ma córkę Olę (nie Aleksandrę) i tak jest w dokumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nuś to na pewno jakas pomylka nie lam sie dziewczyno tylko jak najszybciej skontaktuj sie z innym lekaezem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny sa na promocji teraz chusteczki nawilzajace pampers 6 paczek za 24,99 w Auchan . Ja juz powoli przygotowuje się bo pozniej kupic wszystko na raz to duzo kasy a chusteczek i pieluch to dużo idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz 3 kg do przodu i nawet nie wiem kiedy przytyłam :) ale to rajca ze słodycze gubia a ja tez mogłabym jeść słodkie i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz, ja nie jestem za wysoka , mam 165 cm wiec kazdy kilogram szybko widac; w pierwszej ciazy przytylam 12 kg i teraz wolalabym nie przekroczyc tej granicy xxxxxxxxxxxxxxxxxx Ewka, ja jeszcze nie robie zadnych zakupow dla dziecka, straszliwie boje sie zapeszyc; no moze pieluchy kupie jak trafie jakas ekstra promocje; wyprawdke bede robic ok 34/36 tc; jesli nie zdaze bo np bede wtedy w szpitalu to zrobie zakupy na allegro, a gdyby dzidzius sie urodzil wczesniej to na biede bede na poczatku uzywac rzeczy po corce (mimo ze ma byc chlopak) xxxxxxxxxxxxxx kurde ale naszla mnie ochota na nutelle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka ja też coś czuję od 3 dni wieczorem szczególnie jak się położę, wyciszę i skoncentruję :) Zaraz jadę do lekarza, już się nie mogę doczekać aż zobaczę moje maleństwo...:) Ja mam coś dzisiaj niskie ciśnienie 92/63 przed chwilą mierzyłam...W sumie zawsze miałam niskie ale aż tak to nigdy...zobaczymy co ginka powie! Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam niskie cisnienie; teraz w ciazy mam 90/60 w porywach do 100/60:) da sie z tym zyc:) ale w upaly trzeba uwazac bo mozna zaslabnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie wrocilam od lekarza wyniki mam bardzo dobre z dzidzia tez i faktycznie druga corcia bardzo sie cieszymy z mezem a co do kilogramow nawet sie nie wypowiadam bo tez ok 10 na plusie ale co tam zeby dzidzius sie urodzil i bylo ok to sie bede o kilogramy martwic pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretka garbo
nus, nie martw się. będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja stracilam brzuch. Zniknal :-/ Niewiem czy maly tak sie schowal ale brzuch mam prawie plaski a widzialyscie jaki mialam wielki. I z godziny na godzine mniejszy.... Niewiem kurcze co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu podczytuję Wasz wątek październikowy. Jeśli pozwolicie to chętnie dołączę do Waszego grona. To moja pierwsza ciąża, a termin mam na 18 października. Wiem,że na wyprawkę jeszcze za wcześnie, jednak spędza mi sen z powiek wózek i fotelik. Już zupełnie nie wiem czym mam się kierować przy wyborze. Wózek, który sobie upatrzyłam (Jedo Fyn 4ds) nagle okazał się być na 93 miejscu w rankingu tych bezpiecznych, o foteliku zupełnie nie mam pojęcia. Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dobrych wynikow badan, ja mam anemie i pojedyncze bakterie w moczu- to taki moj urok , cale zycie sie z tym mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak, moze nie masz wzdec, albo dziecko inaczej sie ulozylo, nie martw sie xxxxxxxxxx Krakowianka, ja mam wozek jedo fyn 4ds i sobie chwale- co ma bezpieczenstwo do wozka? nie rozumiem? fotelik dla maluszka mam maxi cosi, nastepny tez mam tej firmy, a obecnie trzeci juz firmy sunshine vega- wszystkie te foteliki sa najbezpieczniejsze w swoich klasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJKA848 bardzo gratuluje udanej wizyty i ciesze się że z dzidzia wszytko ok;) Nus27 Bardzo współczuje Ci tych stresów, które przechodzisz ale mam nadzieje, że wszytko się wyjaśni i będzie dobrze. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.Zazdroszcze wam ze macie czas zeby posiedziec i popisac sobie na wzajem mi brakuje dnia ale myslami jestem z wami i kiedy mam chwilke to zawsze zagladam i staram sie byc na biezaco.Byłam wczoraj na wizycie wyniki ok ale polowkowe dopiero zrobi mi w polowie czerwca szkoda ze tyle jeszcze musze czekac no ale jak mus to mus.Ja tez 5 mam juz do przodu nie wiem to jak dalej bedzie.Wyprawke zaczne robic jak juz sie dowiem co nosze pod serduszkiem chociarz pieluchy chusteczki i takie rzeczy mozna by bylo pomalu zaczac kupowac zawsze kasowo to sie rozlozy a nie na hura:)Gratuluje udanych wizyt i tym co juz znaja plec.Ja tez wczesnie ruchy poczulam a teraz jakby troche mniej ale widze ze u wiekszosci tak sie dzieje wiec nie panikuje.W sumie to w ciagu dnia nawet nie mam kiedy podrapac sie po tylku nie mowiac juz usiasc na spokojnie i poczuc maluszka najlepiej to zawsze wieczorkiem jak juz sie poloze na spokojnie. Nus glowa do gory ja uwazam ze chyba ktos sie tam pomylil idz do innego lekarza i zobaczysz trzymam kciuki i trzymaj sie cieplo. Milego dnia dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka848 Gratulacje :) ja takie dokładne usg mam za 2 tyg i nie wiem jak wytrzymam tak długo :) Anilorak spoko dzidzia pewnie buszuje przy kregosłupie tez tak czasami mam na wieczór pewnie brzuszek wyjdzie xxxxxxxxxxxxxxxxxx A mi dzidzia uciska na przepone i niestety ale po przebudzeniu strasznie brakuje mi tchu mam wrazenie ze sie dusze ale lekarz powiedział ze niestety ale nic sie z tym nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotelikow samochodowych to nie zgodze sie z Gabi 82 ze maxi cosi sa najbezpieczniejsze są dobre ale nie najlepsze duzo lepsze sa Recaro, Cybex czy Romer ale tez nie naleza do tanich jednak jeżeli ktos duzo jezdzi samochodem nie powinien oszczędzac na foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka...slydzalam ze te jedo sa dobre...ja np wybralam sobie mutsy a fotelik tez maxi cosi... Xxxx Co do wyprawki to ja powoli juz zbieram rzeczy bo wiem ze coreczka...co do zapeszania to dla mnie zabobon faktycznie w I trymestrze strach ale pozniej...ja to bardziej mysle zeby wczesniej wszystko kupic bo nie wiem co mnie jeszcze czeka w tej ciazy a jak bede musiala nie daj boze lezec plackiem to co wtedy zrobie?poza tym watpie ze w 8-9 miesiacu bede miala chcec latac po sklepach...ale kazdego wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to obejrzałam Wasze brzuszki, dzieciątka i brzuszkowe skarby - wszystkie wyglądacie już ciążowo a niektóre z nas tu narzekały, że brzucha nie widać :-P są mniejsze i większe ale ja widzę, że każdy jest ciążowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mam tenrmin na 14 października. od wczoraj mam założony pessar, bo skracała mi się szyjka. trochę mnie uwiera, ktoś też to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuś27: nie zanudzasz nas, to naturalne, że szukasz wsparcia, je jestem całym sercem z Tobą i wierzę, że to co oni Ci przekazali to pomyłka :-* Może to głupie ale mi by przez myśl przeszło, że może pomylili wyniki albo po prostu źle zrobili? gigi82: głową w dól - jeszcze mają dużo czasu :-) PŁEĆ - ja niestety jestem za bardzo ciekawa by nie wiedzieć do końca jaka to płeć :-))))) nie zależy mi konkretnie na chłopcu czy dziewczynce ale chcę wiedzieć ;-)) WAGA a ja znów schudłam przez ostatnie dni -2kg :-/ ajka848: dokładnie wagę zgubisz po porodzie, teraz najważniejsze by dzidziuś był zdrowy i nic mu nie brakowało - ja się zaczynam martwić czy wystarczająco "jedzenia" dostarczam mojej kruszynce :-/ AnilorakAksweisz: może to tylko złudzenie? Krakowianka_jedna: witaj w naszym gronie :-)) co do wózków nie patrzę na żadne rankingi, fotelik to już inna sprawa.... ale nie doradzę bo sama dla córki nie mam z najwyższej półki GABI__82: ja wpadłam w niedokrwistość pod koniec ciąży i moje dziecko też miało małą niedokrwistośc przez kilka miesięcy życia - jedz dużo warzyw zawierających żelazo AJKA848: super, że przyniosłaś z wizyty dobre wieści Gosia... ja mam neta w komórczaku i dzięki temu mogę choć na chwilę co jakiś czas zaglądać - bo z kompa już nie miałabym takiej możliwości he he w pracy też nie zawsze mam czas i możliwość ..... ale miło, że choć od czasu o czasu uda Ci się tu wpaść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja misia już daje znać o sobie od 14tc - najpierw delikatne łaskotanie wewnątrz brzucha, potem coraz większe, teraz też łaskotki ale już takie konkretne, czuję w którym miejscu ma kończyny i wydaje mi się, ze za niedługo będą już kopniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×