Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Ja ostatnio miałam hemoglobinę 11,4, wcześniej 11,8 , mam brać biofer 2x dziennie. Zawsze miałam niską hemoglobinę, więc jakoś się nie przejmuje, za to tsh mam podwyższone i to mnie trochę martwi. Co do powiększania się piersi, to jakoś u mnie nie specjalnie rosną, owszem są większe, ale cały czas chodzę w tym samym rozmiarze co przed. Też kupuje na allegro rzeczy ciążowe, na początku jeansy, a teraz lniane i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Gratuluje mamusiaom co poznaly plec:) Ja wczoraj dostalam od kolezanki sukieneczke dla malutkiej:) Taka sliczna ze napatrzec sie nie moge:) Jak zaczne 6 miesiac to zabieram sie za przygotowania i zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi brałam już jak byłam z synkiem w ciąży . teraz szyjka mojemu lekarzowi sie nie podoba i stawia mi sie troszke brzuch i mam brać ten lek od 18 tygodnia pewnie do Końca . brałam go do 36 tygodnia z synkiem co 2 godziny a i tak urodziłam szybciej . mój organizm dobrze znosi ten lek bo nie potrzebowałam isoptin brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda_26...
Czy orientujecie się czy często zdarza się nacięcie krocza przy drugim porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski niedlugo w lidlu ma byc ciazowa moda. Getry spodnie bielizna :-) Sophid no to fajnie ze wizyta udana. 18 cm wow :-) Diana gratuluje dziewczynki. Gabi ladne imie. Tez bralam to imie pod uwage ale mojemu m sie nie podobalo. Twierdzil ze imie dla starej baby :-( a mi Gabriela sie podoba i juz :-) Syntezja szpital :-( jak chcesz podziel sie z nami co sie dzialo... Najwazniejsze ze wszystko juz ok :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj ja coś nie czuję kopniaczków :( ale widzę, że wiele z Was tak ma :) Jeden dzień fika jak kangur, a na drugi siedzi sobie cichutko... Upolowałam w lumpkach dwie bluzki :) A kiedy w Lidlu ta odzież??? Muszę przyfilować;) Kurczę u mnie pada, a tak miałam ochotę na kaszaneczkę z ogniska.. no cóż musimy się obejśc smakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas za to pieknie za oknem. Dopiero wrocilam do domu caly dzien na dworze. Przynajmniej skora slonca dostala i juz nie jest biala tylko rozowa ;-) Co do wynikow porownalam z poprzednim i hemoglobina spada caly czas dzis znow mialam pobrana krew w poniedzialek pojade po wynik i zobaczymy jak tym razem bedzie.W poniedzialek tez wyczekiwane polowkowe ;-) I zaczyna sie akcja ciaza w lidlu ;-) Tez polece sprawdzic cotam dla nas maja ;-) Co do ubranek o ktorych wspominacie ostatnio ja tylko ogladam po wizycie mam zamiar zaczac kompletowac wyprawke zobaczymy co z tego bedzie. Kupilam sobie dzis sliczny wisiorek taki drobiazg a cieszy ;-) Choc to moze wplyw slonka... A maluszek fika drugi dzien tak mocno ze maz sie smieje bo przez brzuch widzial ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z usg. U malucha wszystko w porzadku. Uparciuch zalozyl nogi na glowe i nie chcial dac sie zmierzyc. Ale wedlug innych wymiarow wszystko wedlug norm. No i bedzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatsa gratulacje synka . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx wiecie ze ja nadal chodze w spodniach z przed ciazy . ciekawi mnie do kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szasta gratulacje! Ja wlasnie wrocilam ze skepu, niby tylko spozywka a zmeczona jestem niemilosiernie... i brzuch twardy... klade zaraz synka spac i sama tez odpoczne:) Malawronka tp przybajmniek kasy na ciazowe nie musisz wydawac:) Znam dziewczyne co cala ciaze przechodzila w swoich ubranich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie pokazal jak napisalam kolejnego:/ Niezle opznienie dzisiaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie wierze że tak bedzie do końca z synkiem przytyłam 18kilo a urodziłam miesiąc szybciej . dlatego zakupy ciążowe nieuniknione . :) ale jestem zadowolona ze teraz wolniej tyje . xxxxxxxxxxxx ja miałam taki jeden dzień że czesto twardniał mi brzuch z 7 razy w ciągu dnia . juz planowałam jechać do szpitala . ale wzięłam no-spe i luteinę i sie uspokoiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje dziewczyny. Mialam stresa nie do sie ukryc, zawsze sa jakoes obawy. Ale syno faktycznie akrobata, na usg w 12 tyg tak fikal ze ciazko bylo zmierzyc przeziernosc karkowa. Dzisiaj za to zarzucil nogi za glowe i pozycji nie chcial zmienic. Pani od usg stwierdzila ze chwali sie jajkami ;-) Ruchy od 3 dni uspokoily sie, ale juz po dzisiejszym usg znowu zaczal swoje tance. Charakterny po ojcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam mega wielki katar ale to chyba nie szkodzi dzidziusiowi?bo troche sie denerwuje..nigdy nie mialam kataru w maju w ogole rzadko kiedy choruje..ze tez mnie akurat cos dopadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatsa ja też jestem w18tyg.i 6 dniu ciąży. Jutro pełne 19 tyg. 23 maja mam wizytę... malawronka ja też chodze jeszcze w jeansach sprzed ciąży...przytylam na razie 2 kg ale z pewnością się rozmacham poźniej jak przy pierwszej ciązy 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie. Witam nowe mamusie. xxxx ja dzis mialam strasznie ciezki dzien w pracy, bo tak mi sie spac chcialo mimo ze cala noc przespalam. Myslalam ze nie wytrzymam tych 8 godzin. A potem musialam isc kupic prezent dla siostry meza, bo ma dzis urodziny. Po zakupach od razu wstapilismy do solenizantki na torcik i tak caly dzien zlecial. przynajmniej sie odstresowalam i zapomnialam o moich smutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatsa- gratulacje syna :) Tobie robili polowkowe tak wczesnie ? Jak długo to trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg trwalo tym razem 20 minut. Kobieta sprawdzila wszystkie narzady, buzie, dlugosc konczyn, srednice brzuszka i glowy. Wstepnie usg mialam miec w przyszlym tygodniu czyli 19 tydz +6 dni, tyle ze ja jade w przyszla srode do Polski na 3 tygodnie. Polozna zdecydowala ze z moja budowa ciala wszystko bedzie juz widac dzisiaj czyli 18 tydz +6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szatsa. Czyli wszystko tu tez dokładnie sprawdzają :) ja w środę idę. Zabieram ze sobą mojego M. Wy tez zabieralyscie swoich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sprawdzono to dokladnie, zawsze mozna zapytac czy wszystko w porzadku. Sama musialam przysposobic sobie kilka terminow po angielsku bo jednak czlowiek niektorych medycznych nie zna. Wzielam mojego M. zreszta sam nalegal wjec innej opcji nie mialam :-) Ale mu oczy zaswiecily jak sie okazalo ze to syn. Musze wkoncu wyciagnac z szafy poduszke dla ciezarnych, wydawalo mi sie ze za duzo miejsca zajmuje w lozku i ja schowalam. Spie kiepsko wiec mysle ze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Któraś wczoraj napisała, że ciąża to powinien być cudowny stan a ona ma tylko schizy... ja mam tak samo :( Najpierw przez 3 miesiące wymiotowałam, a teraz jak jest lepiej ciągle się zamartwiam, a to wielkością brzucha, a to że dziecko od kilku godzin nie daje znać o sobie :( Dzisiaj wstałam z megadołem... brzuch prawie płaski, maluszek rano mnie nie kopnął na dzień dobry... To już 18 tc 5 dni, czy nie powinnam już w końcu zcząć wyglądać i czuć się jek kobieta w ciąży? Jeszcze wczoraj spotkałam swoją nauczycielkę z podstawówki i powiedziałam jej, że spodziewam się dziecka a ona na to "A nic po tobie nie widać, który to miesiąc?" no to mówię, że początek piątego, a ona "Poważnie?"i głupia mina... Myślałam, że mnie trafi :( Czy któraś z was też ma taki " niedosyt"??? A moża ja jestem niecierpliwa po prostu... Nadia3111, nie martw się katarem, ja w 11 tc przeszłam takie przeziębienie, że przez katar myślałam, że się wykończę, a potem jeszcze kaszel był :( Ale spoko, przeszło, a zdzidzią wszystko ok. Miłej soboty i napiszcia jak to z waszymi schizami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami budze sie z dobrym humorem i wiem ze wszystko jest w porzadku, nawet nie skupiam sie az tak zeby czuc ruchu malucha. Innym razem od samego switu jakies durne przeczucia, podejrzenia. Leze i czekam az maly sie poruszy, a on na zlosc nic. Tysiace mysli w glowie. Przytylam 2 kg wiec tez niewiele i kolejne zmartwienie, ze moze powinnam wiecej w siebie wciskac jedzenia. Brzuch mam ale moj M potrafi nieraz skomentowac ze maly cos na 5 miesiac. Az wkoncu pojawia sie mysl czy ja aby normalna jestem tak sie zamartwiajac :-) Wiec mysle ze kazda tak ma :-) Tez mialam na poczatku ciazy mega przeziebienie. Troche mnie brzuch ciagnal jak kichalam i wyczytalam gdzies zeby sie kulic podczas kichania, mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazymamma: ja tez mam maly brzuch, inne dziewczyny w tym samym tygodniu maja takie pileczki. Jak bylam teraz w szpitalu to tylko ja wygladalam jakbym znalazla sie w nieodpowiednim miejscu, bo malo co po mnie widac. xxxxx szatsa: ja mialam teraz szczegolowe USG przed amnio, ale i tak musze isc na to polowkowe za dwa tygodnie. U mnie trwalo to ok 40 minut. Tez wszystko mierzyli i sprawdzali. A maluch byl tak ruchliwy ze lekarka sie smiala ze nasze dziecko jest tak zajete soba ze ciagle musi cos robic. A i moj M zawsze jest ze mna na kazdej wizycie, bo stwierdzil ze to tez jego dziecko, a teraz taki dumny ze syna bedzie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do schiz to nie mam, ale sny to mam makabryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy mamma po mnie tez nie widać ze w ciąży jestem . ale spokojnie doczekamy sie brzuszków . ja nie zamartwiam sie jego brakiem . maluszek daje znać o sobie to czyli jest dobrze . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dziewczyny powinniśmy więcej pić w ciąży a ja nie mam ochoty nie chce mi sie wogóle pic . zmuszam sie do tego i dlatego mam za mało wód płodowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazymama-doczekasz się brzusia.Jedne dostają szybko inne później.Lada chwila jak ci wyskoczy to wtedy bedziesz przerażona.Zazwyczaj brzuszki wywalaja nagle. Nie tylko ty masz schizy.Ja tak samo -co chwilę czegoś szukam.Powiem ci że to nie dobrze,bo stresujesz malenstwo.Mój m jeszcze chwilę i wyłączy mi net bo ciągle doszukuje się czegoś.Ciesz się tym stanem a zobaczysz jaka fajna jest ta ciaza.A brzuszki?pamiętaj że każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×