Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

ja tez pije za malo, ale jak mam duzo plynu w zoladku to zaraz mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazymama ja tez dzis wstalam z malym brzuchem...wieczorem sie robi taka pileczka...a co do schiz to ja ostatnio sie przestraszylam.ze mam ospe...bo mi wyszlo jakis jilka krostek na rekach i nie wiem dlaczego sobie ospe uroilam...strasznie sie zestresowalam a krostki na drugi dzien zniknely...maz sie ze mnie smial...innych schiz nie mam teraz sie troche martwie tym przeziebieniem... Ja na razie przytylam tez tylko 2,5 kg...ale.lekarz mi nic nie powiedzial wiec chyba jeszcze nie jest zle... Xxxx U mnie dzis pogoda do niczego...jak zwykle weekend to musi padac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka...tez musze sie zmuszac do picia wody bo tak naprawde nie mam ochoty...ale mi neurolog zalecil na te moje bole glowy...wiec wciskam w siebie.. Xxxx Nus...jak mialam mdlosci to tez w zasadzie kazdy plyn w zoladku jeszcze je potegowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przeczytalam na takim portalu siostra ania(polecam mnostwo ciekawych artykulow) ze najlepiej w ciazy pic muszynianke bo ma duzo magnezu i staropolanke bo tez ma wiecej czegos pozytecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia: ja mdlosci mam nadal, ale biore leki wiec moge normalnie funkcjonowac. Choc wczoraj wymiotowalam po samej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.U mnie dzisiaj piekna pogoda ale duchota masakryczna.Jutro nastepna komunia i tak co weekend cos ciagle w biegu nawet nie ma chwili zeby odpoczac.Moj maluszek jest naprawde wytrzymaly na takie obroty jak ja mam ostatnio.Widze ze nie ja tylko mam schizy to chyba normalne ciagle sobie cos wrecam.To ze pozno mam usg polowkowe jak dla mnie ze maluch sie malo rusza itd ehhh brzuch to mam galanty wiec z tym to nie mam sie co martwic moze za duzy jest hehehehe bo wyglada jakbym byla w jakims 7 a nie 5:)Tak to czuje sie nawet dobrze czasami mi twardnieje brzuch ale lekarz mi powiedzial ze czas najwyzszy zwolnic tempo ale u mnie sie nie da.Milego weekendu dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj dzień bez słoneczka a szkoda . za chwilkę jedziemy do moich rodziców na działkę na grila , a jutro do szwagra tez na grila . fajny weekend sie zapowiada . oczywiście za kierowce robie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki :-* Ja wczoraj caly dzien w biegu a wieczorem strach bo brzuch twardy jak kamien i bol straszny. jakies 20 minut lezalam i az lzy plynely taki bol i to nisko tuz na spojeniem lonowym. Dzis od rana cisnienie 190/135 i czuje sie paskudnie.... Brzuch pobolewa... Mam nadzieje ze u Was lepiej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Z brzuszkiem tez mam tak że rano wstaje i jest prawie niewidoczny a wieczorem wychodzi i jest jak balon. Mam tez często wzdęcia i musze sie pilnowac i uważać co jem. Mam dziś masakryczny spadek mocy. Poprostu zasypiam na stojąco. Pijecie kawe w ciąży? Co do snów to też mam jakieś schizujące. Jakis czas temu sniło mi sie ze miałam krwotok, potem ze zdradzam męża ! I to z księdzem. Masakra a rano sie z tego smieje ;) Ide sie kimnąć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas goraco ale wiaterek przyjemny wieje. Tez jestesmy u rodzicow na grillu. Wczoraj brzuch mi sie stawial co chwile doslownie, wzielam lacznie 4 luteiny i nospe i dzisiaj jest lepiej ale tez odpoczuwam i nic nie robie wiec to ma znaczenie.niestety rzadko czuje maluszka. malawronka, ja pewnie tez dostane te leki co ty bierzesz. xxxxxxxxxxxxxx dlaczego przejmujecie sie brakiem brzuszkow? ja w 1 ciazy dlugo nie mialam brzucha ale sie tym nie przejmowalam xxxxxxxx co do picia to ja zawsze mialam z tym problem tzn nigdy nie chce mi sie pic, musze wmuszac w siebie plyny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak, twoje cisnienie jest zdecydowanie za wysokie, powinnas zglosic sie z tym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak bardzo wysokie cisnienie masz, jesli sie utrzyma pedz do lekarza w poniedzialek. Ja pije kawe jedna dziennie. W tygodniu, jak pracuje, rozpuszczalna z mlekiem na pobudke, a w weekend sypana czarna. Rozmawialam o tym z polozna i pozwolila. Jesli nie ma sie problemow z wysokim cisnieniem nie ma przeciwwskazan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam schizy, chociaz juz coraz mniej... No ale ja to ze wszystkim taka panikara jestem:/ Ja pije kawe przez cala ciaze... Rano jedna i czasami jak mnie po poludniu przycisnie to druga ale malutka :) U mnie tez cieplutko i mily dzien sie zapowiada:) Dziewczyny a ja mam jakies przeczucia dziwne ze wczesniej urodze... Nie wiem dlaczego... W sumie to juz w 37 tyg, czyli na poczatku wrzesnia bym mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus...masakra ze ty jeszcze masz te mdlosci...twoj organizm cie nie oszczedza...mam.nadzieje ze w koncu ci to przejdzie...nie bedzie cie meczyc do konca... Xxx Anilorak ty sie nie pomylilas z tym.cisnieniem?190/135?jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowa. U nas lato. Upał i duchota. Na spacerze myslalam ze padne... Bez wody nie da rady chodzic. My juz po obiadku. M zrobił dorsza, zapiekane ziemniaczki, surowke z kap. kiszonej i marchewki mniam. Wysokie ciśnienie i bole przucha bym skonsultowala z ginem... WY sie nie martwcie ze nie tyjecie, ja mam spory brzuch a na plusie nic nadal. Ja tam sie nie martwie waga nie bede musiala duzo zrzucac :-) bardziej mnie martwi brak ruchow, choc czasami mam wrazenie ze jak sie nie wsluchuje w siebie to albo jelita albo dzidzia lekko puka... Ale jak sie wsluchuje to nic nie czuje :-( a ja znow czekam na wyproznienie, 3 dzien nic i nie bardzo czuje ze mi sie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus siostra mojego m w obu ciazach wymiotowala do konca 6 msc, przytyla 7 kg. Bardzo Ci wspulczuje ze jeszcze Cie to meczy, dobrze ze po tych lekach Ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch tez mi twardnieje jak np.za duzo chodze lub za dlugo siedze, jak sie zdenerwuje tez mam kamien. Dzis moja cora od rana wyje marudzi masakra jaki mialczek, pogoda nie sprzyja mogloby popadac i pogrzmiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mój lekarz zabronił pić kawę nawet capucino pomimo że mam bardzo niskie ciśnienie...kupiłam sobie kawe bezkofeinową nascafe z czerwoną zakrętką i sobie ja piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie mi zaleciła picie kawy, ja nadal mam 90/60 ciśnienie. Ostatnio coś nie trawie jedzenia, tak mi ciężko na żołądku i mnie muli i potrafię po 10h zwymiotować niestrawionym, w ogóle nie kwaśnym jedzeniem, czy ktoś może słyszał o czymś takim? Martwię się, że to jakieś zaburzenie trawienia, może za mało kwasu albo jakiś enzymów, mam tak od 3 dni...wymiotuje ok 23-24 przed snem chyba wszystkim co zjadłam w ciągu dnia...Co do picia malawronka to ja też nie piję za dużo a ilość wód prawidłowa. Tzn staram się zmuszać ale jakoś za dużo nie piję...Ja nadal czuję się paskudnie, właśnie przez ciśnienie, wymioty i bóle głowy. Pocieszam się tylko tym, że mało przytyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak: 190/135 masz ciśnienie! Ja bym umarła chyba :o Nie mówiąc o tym, że byłabym już u lekarza. xxxxxxxx CrazyMama: daj spokój z tą tęsknotą za brzuchem ;) Ciesz się, że nie będziesz słoniem hehe. Mam koleżankę, której najbliżsi znajomi dowiedzieli się o jej ciąży jak już urodziła! Nic nie było widać, a dziecko ponad 3 kilo. xxxxxxxx U mnie pogoda średnia, czyli taka jak lubię :) Lekkie Słoneczko, lekki wiaterek, nie za dużo stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie ja mam 21 tc i podobno tez powinnam już czuć ruchy dziecka, ale to jest moja pierwsza ciąża, i tak naprawdę nie mam pojęcia co powinnam poczuc, w sensie jakie to uczucie? Też jeszcze nie mam brzuszka, tylko takie coś, jak po dobrym obiedzie, torche biodra mi urosły no i piersi, nic poza tym, wagi też nie nabieram, ale wszystkie badania mam w normie, lekarz do dziecka nie ma zastrzeżeń, wszystko jest w normie. Za dwa tygodnia mam badania oraz wizytę. Niestety płci jeszcze nie znamy, bo pleckami leżał, moze teraz ładnie sie ustawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja picia też nie potrzebuję dużo. Czasami łapię się na tym, że oprócz porannego kakao nie wypiłam nic więcej. A tak w ogóle to czy Wy też tak dużo nabiału jecie? Przede wszystkim mleka? Bo ja dochodzę do litra dziennie :/ Kawę piję tylko na mieście ;) Ostatnio mrożoną z bitą śmietaną, gałką lodów i syropem czekoladowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak...cisnienie ktore kwalifikuje do stawienia sie na pogotowiu to ponad 140/90 a ty masz wyzsze...to grozi rzucawka...ja nie wiem jak ty przy takim cisnieniu jeszcze funkcjonujesz...to bardzo niebezpieczne... Xxxxx Montgomery...nie wiem co z tym tra wieniem...ale z.bolem glowy to ja tez mam problem bylam u neurologa powiedzial ze moga byc dwie glowne przyczyny niskie cisnienie i hormony...ja jeszcze slysze czasem w uchu swoj puls...ogolnie mam teraz wysoki bo siedze i mam 95 ale cisnienie niskie...jak jest ladna pogoda czuje sie o wiele lepiej... Xxxx Katar mnie wykancza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon...ja tez nie wiedzialam co powinnam poczuc ale jak juz poczulam to wiedzialam ze to jest to...a dzis mnie tak podkopywala ze czulam jak polozylam reke na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak: cisnienie masz zdecydowanie za wysokie. Ja bym skonsultowala z lekarzem. Odkad jestem w ciazy to mam nizsze cisnienie niz normalnie, moze dlatego mam mniej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name-jedz suszone sliwki,pomoga na 100% xxxxxxxxxx Anilorak-z tym cisnieniem to albo pomylka albo niedokladny cisnieniomierz albo lec do lekarza. xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja juz wyraznie od paru dni czuje ruchy. Wczesniej takie malo wyczuwalne. Dzisiaj zaczynam 18 tc. Zwlaszcza jak wieczorem sie poloze to malenstwo szaleje. W pon mam wizyte moze dowiem sie jaka bedzie plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon, Nadia3111 ma rację, to specyficzne uczucie. No i właśnie ja dzisiaj mam dzień kiedy moje maleństwo wogóle się nie porusza i doprowadza mnie tym to rozpaczy :( Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci: Czy to normalne, że n tym etapie ciąży czasem czuć dzidzię tak bardzo a czasem wogóle? Jeden dzień fika, drugi prawie wogóle jej nie czuję... :( Jeśli chodzi o kawę to mi gina mówiła, że mogę jedną słabą, ale mnie jakoś od kawy odrzuciło, zresztą od herbaty też... coś nie mogę gorącego oprócz mleka i kakao... piję za to też na siłę wodę smakową bo zwykła mi staje w gardle. Też zauważyłam, że mi się nie chce pić tak jak dawniej... ale zmuszam się bo też mam dość mało wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrazyMama: tak to normalne z tymi ruchami. Dopiero od 25 tygodnia ruchy powinny być względnie regularne - ok. 10 na godzinę... pisałam już o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×