Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Witaj malbbik. Ja wlasnie dzisiaj przed spotkaniem z polozna po piatkowym usg polowkowym. Znowu dopadlo mnie jakies przeziebienie, tylko cos czuje ze teraz bardziej z zatok. Mam kilka pytan do poloznej, glownie o te bole i ruchy malucha. Mam nadzieje ze uda mi sie dzisiaj nagrac serduszko naszego syna bo moj M niestety pracuje. Ja do tej pory przytylam tez tylo 2 kg a zaczelam 20 tydzien. Moja dieta tez jest srednia, czasem jem cos zdrowego a czasem tak mnie napadnie na zelki i paczki, nie ma mocnych wtedy na mnie :-) Z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie jest latwo zachowac nerwy na wodzy, puszczamy za mocno wyobraznie. Chyba na to rady nie ma. Milego dnia pazdziernikowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malbikk :) Urodziłaś się tego samego dnia co mój mąż :) Ja mam termin na 16/10 ale mój mąż chciałby żebym "przetrzymała" bo chce miec prezent hehehe Robiłam dzisiaj porządki w szafie i zaczełam mierzyć niektóre letnie rzeczy... niestety w większość nie wchodzę mimo że przytyłam tylko 2 kg i mój brzuszek jest niewielki:( Jestem też strasznie blada... musze trochę na słonko się wystawić bo wyglądam strasznie nieseksownie ;) Trochę się boję tych zmian w moim ciele... widze że mam więcej tkanki tłuszczowej i cellulit mi jakośc się pokazuje, może to przez tą gospodarkę hormonalną... Wciąż chciałabym być atrakcyjna dla męża a tak się nie czuję ostatnio. Postanowiła, że zacznę się zdrowo odżywiać, czyli zero słodyczy i białego pieczwa no i trochę poćwiczę ... ciekawe czy wytrwam :) Maluszek mnie dzisiaj pięknie podkopuje od rana :):):) Odliczam dni do piątku bo mam wizytę kontrolną, tak bardzo by już chciała znać płeć :) U mnie po pochmurnym poranku wychodzi słonko, więc wybiorę się na spacerek! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez przytylam 2,5 kg...straram sie zdrowo odzywiac duzo warzyw owocow...duzo jem nabialu...sporadycznie wedliny bo to sama chemia...miesa tez nie za wiele...czasem mnie cos najdzie na slodkie to wcinam prince polo...albo kawalek loda...dzisiaj mnie strasznie wzielo na borowki...i wlasnie czekam az maz przyjdzie z pracy bo juzmi kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazymama...tez mi sie pojawil cellulit...ale dobrze ze nie mam rozsrepow...to gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malbikk. Ja tez bralam amozycykline w 11 tyg, pozniej w 20... Mialam usg genetyczne w 13, pozniej polowkowe w 20 tyg i wyglada na coreczka zdrowa i silna:) Ten antybiotyk jest z grupy B, czyli teoretycznie bezpieczny nawet w pierwszym trymestrze:) Pozatym wczorak kupilam poduche do spania, bo juz nocki dawaly mi niezle w kosc, bo brzuszek wielki:) No i wyobrazcie sobie ze z poducha jeszcze gorzej! Jest za wielka, za gruga i wogole jak dla mnie nie wygodna:/ Dzis pojade i oddam do sklepu, kupie tylko taka czesc ktora pomiedzy nogi sie wklada:) Co do wyprawki na necie jest mnostwo artykolow od czego zaczac zakupy, ile ,jak, po co ,dla czego:) heheh:) Ogolnie dla mnie to bardzo przyjemny czas, kupowanie wszystkiego i szykowanie pokoiku:) Mam nadzieje ze lekarz nie pomylil sie z plcia bo u mnie bedzie dominowal roz:) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia na rozstepy jeszcze masz czas:) Chociaz nie jest powiedziane ze wogole sie pojawia, wszystko zalezy od skory... Ja nie mialam ani jednego do 8 miesiaca, wytrwale sie smarowalam kremiami i cieszylam sie ze pomagaja, az pewnego dnia, jak brzuch mi sie opuscil to zobaczylam pelno rozstepow:/ Po porodzie troche je rozjasnilam specjalnym serum, no i sciskalam sie takim poporodowym pasem, ale jednak zostaly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytalam wlasnie ze te kremy na rozstepy to pic na wode...ze jak ktos ma sklonnosc to nic nie pomoze...a skore owszem mozna nawilzac ale za wiele nie pomoze:( Xxxx Tez sie nie moge doczekac jak zaczne wszystko kupowac...podpytalam juz kolezanek co przydatne...zeby nie przesadzic...choc ostatnio kupilam takie maluskie buciczki pewnie sie nie przydzadza ale nie moglam sie oprzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie co to znaczy że brzuch się stawia?jak to wygląda?co wtedy się czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i polowkowego nie bylo. A to dlatego ze jak powiedzialam o cisnieniu lekarz zrobil doplera zyl ktore doprowadzaja krew do macicy i po lewej stronie jest mala droznosc wiec jade do szpitala. U maluszka ok wazy 250 gr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wlasnie tez nie wiem co znaczy to stawianie? Twardnienie brzucha? Xxx Anilorak...cale szczescie ze poszlas do tego lekarza...pisalysmy ci ze to o wiele za wysokie...ale dobrze ze juz wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ja to określenie podłapałam od lekarza . robi sie momentalnie bardzoooo twardy brzuch i tak sie utrzymuje przez pare sekund do minuty około . a dzisiaj jeszcze do tego bolały mnie plecy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula a ja wrecz przeciwnie z ta poduszka -pokochalam ja od pierwszej nocy :) xxxxxxxxxxxx Ja tez sie nie moge doczekac nastepnego USG i poznania plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny życze wam z całego serca żeby Wasze maluszki pokazały co mają pomiędzy nóżkami a ja proszę o życzenia żeby ukrywał do samego końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze sprawdzil bo jak nic z tym sie teraz nie zrobi to maly przestanie sie rozwijac a ja moglam wyladowac w piachu. Dzis mierzyl cisnienie i bylo 158/80. A w badaniach krwi hemoglobina juz 10,3 i podwyzszone monocyty i bazofile. A ph moczu 8. Prawie wszystkie wyniki oflagowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny anilorak dobrze ze wszystko sie wyjasnilo !!! napewno wszystko dobrze sie skonczy. a u reszty ciesze sie, ze wszystko super. zagladam tu po kilka razy dziennie, ale jak widac tylko podczytuje i bardzo rzadko sie odzywam, bo nigdy nie mam pomyslu co napisac, mam nadzieje ze nie zostane za to wygnana :)! mysle, ze to dlatego , ze wiekszosc z Was jest odemnie duzo starza, ja mam 21 lat i czuje sie troche tutaj jak Wasza corka, a nie kobieta na równi... to chyba przez to , ze zostalam wychowana w szacunku do starszych i jakos tak glupio mi z Wami rozmawiac jak z kumpelami, bo czuje sie przy Was gówniara :D ja w piatek koncze 20 tydzien i zaczynam 21. wtedy tez ide do lekarza, na nfz . ja rowniez zycze wszystkim przyszlym mamom *ktore chca" by maluszki rozkraczyly nózki :) a malawronka Tobie tego NIE ZYCZE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulippanna ja wlasnie jestem bardzo zdziwiona bo wszystkie kolezanki ja chwala... Szkoda ale mowi sie truno:/ Xsylwia wydaje mi sie ze istotna jest tu roznica wieku... Po prostu wszystkie jestemy mamusiami:) I to jest wazne, a nie kilka lat w jedna czy w druga strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka-podziwiam cie że nie chcesz znac kogo nosisz pod serduszkiem!chyba jest mało takich osób,ale z drugiej strony też coś.fajnego!!! Dziś ja mierzylam sobie cisnienie i z kolei mam chyba za niskie bo 88/50.i to już po kawce rozpuszczalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka-podziwiam cie że nie chcesz znac kogo nosisz pod serduszkiem!chyba jest mało takich osób,ale z drugiej strony też coś.fajnego!!! Dziś ja mierzylam sobie cisnienie i z kolei mam chyba za niskie bo 88/50.i to już po kawce rozpuszczalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękuje :) pisz z nami czasem nie uciekaj a to ze masz 21 lat to fajnie masz inny punkt widzenia na wiele spraw . ja mam 29lat . to mamusia nie moge być Twoja co najwyżej starszą siostrą . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka bardzo nie chce wiedzieć . i troszke mnie denerwuje jak prawie codziennie słyszę pytanie co bedzie chłopczyk czy dziewczynka . ale staram sie spokojne odpowiedzieć ze ja nie chce wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xSylwia no to pojechałaś sobie z tym szacunkiem do "starszych" i byciem naszą córką. Musiałybyśmy chyba żyć w Indiach :o Ja sobie wypraszam :P Ja mam lat 29 (nie wiem kiedy to minęła, jak dla mnie to mam nadal 20), moja siostra 22 i w ogóle nie widzę różnicy. A już biorąc pod uwagę to, że też jesteś w ciąży to kompletnie nie kumam o co Ci chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia ja mam dla przykladu rowniez 21 lat ;-) 22 skoncze w polowie sierpnia ale czuje sie lepiej od kiedy mam sie z kim podzielic tym co mnie trapi lub cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadomo jeszcze leki dostane napewno i maja dodatkowe badania zrobic bo jak na ten tydzien ciazy nawet przy nadcisnieniu nie powinno byc to tak zaawansowane jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia...hehe...daj spokoj...ja mam 31 lat ale w ogole nie mysle o tym ktora z dziewczyn ile ma lat...tez sie czuje na 20...najwazniejsze ze mamy wspolny temat i dobrze sie dogadujemy...wiek jest niewazny:)wiec sie tym nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nas ma laczyc termin porodu ,dolegliwosci ciazowe, wybor wozkow,porodowki itp a nie wiek ! :) zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ale znam swoje szczęście i maleństwo pewnie pokaże mamusi na USG kolejnym czy córunia czy synuś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak a będziesz z nami w kontakcie jak będziesz w szpitalu ? na pewno bedzie wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×