Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej.Jakos kiepsko sie czuje osatnio wczoraj to myslalam ze mi glowa peknie taki mialam bol pada u nas juz od trzech dni mam nadzieje ze to moje samopoczucie to przez ta pogode.Cos ostatnio ruchow nie czuje i juz sie denerwuje sama juz schizuje a usg dopiero w czerwce oszaleje do tej wizyty,Co do wyprawki to mam troche po corci ale zamierzam kompletowac jak juz si dowiem co bede mial to zaczne chodzic po sklepach i kupowac.Ciesze sie ze u was wszystko wporzadku.Ja pracuje nadal wszytsko na mojej glowie i chyba naprawde jestem juz przemeczona ale wyjezdzam do kazimierza na dlugi weekend to mam nadzieje ze troche odpoczne i nabiore sil.Emka wyslałam ci rejestracje.Milego dnia i weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale się nie mogę zarejestrować na tym nowym forum wpisuje wszystkie dane wciskam wyslij ale pokazuje mi że musisz wypełnic wszystkie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski cud, mój post ukazał się "pędzikeim" może ciągle pracują nad tym forum... może poczekajmy i nie zmieniajmy nic... przecież administrator strony musi coś z tym zrobić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest lista dziewczyn, które się zarejestrowały do tej pory (25.05.2013, godz. 10.40) i, które są przeze mnie zaakceptowane :) xxxxxxxxx Emka___ nuś27 Agnieszka_1990 Montgomery Aasiula28 Anilorak nadia3111 szatsa malawronka CrazyMamma Gosia... dorr123 xxxxxxxxxx Widzicie co się dzieje na kafe, dlatego jeśli troszkę opóźniam z odpowiedzią na Wasze wątpliwości czy problemy z logowaniem to właśnie dlatego, że nie widzę postów :o A poakceptuję Was na pewno wszystkie. Maila mam ciągle otwartego, ale jednak nie non stop jestem przy kopie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy masz akcepta. Chodź zobacz nowe forum :) Póki co i tak jesteśmy na dwóch, bo duuużo nas brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Emka ja nawet nie mogę wejść pod ten adres. Wyskakuje mi nieprawidłowy adres strony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbujecie przekopiować zamiast np. wchodzić przez link, albo ręcznie wpisać :( Oczywiście bez polskich znaków. Ciężko mi domyślić się co jest u Was nie tak, bo mnie się otwiera w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo np. wejść na samą stronę forumowisko.net i po prawej stronie mnie się na pierwszym miejscu wyświetla nasze forum, pod zakładką "najnowsze fora".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek daj mi swój mail i zrobimy tak, że ja Cię zarejestruję. Podam Ci hasło i sobie je zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pokazuje ze nie można wyswietlic tej strony a probowalam tez recznie i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka.weszlam i po prawj stronie miałam najnowsze tematy i nasz tez ale jak go kliknelam to...........nie można wyswietlic tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka_ 27
Hej. U nas pada, pochmurno, czyli - depresja!!! Byłam wczoraj w Lidlu, też wszytsko poprzebierane, nagle okazało się, że wszyscy na dzielnicy w ciazy :-P Ale mam 2 pary legginsów i koszulkę :-) Staniki były niestesty za małe. Mam pytanie do bardziej doświadczonych: Jakie staniki Wy najbardziej polecacie? Ile trzeba ich mieć? Jak bardzo Wam sie zwiększył rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze powstaje nowe forum czy ktoras moze mnie poinstruowac co mam po kolei zrobic zeby sie tam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka, czekam na potwierdzenie:) xxxxxxxx dziewczynki nie mam czasu z wami pisac bo cora mi sie rozchorowala, ma mega temperature od 2 dni i kaszel krtaniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny www na poczatek wpiszcie i już. A mi wyskakuje taki czerwony komunikat o jakimś wyłudzaniu informacji i się boję na to wejść....:/ aha byłam w Lidlu kupiłam gaciory i koszulke na ramiaczkach i granatowe dresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka wisuje na różne sposoby - wchodzę przez formumowisko i nic - strona nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Ja mialam lozeczko wyzej tam gdzie dziecko mialo glowke a i tak ulewalo..... Ja tez zaloguje sie na nowe forum ale w poniedzialek bo teraz nie mam dostepu do kompa a weekend w trasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu dziewczyny ale wy smieszne jestescie,robia kafeteria a wy juz bo kilku wpisow nie widac to sie przenosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×