Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

nie moge pisac tu i na forum tez nie moge sie zarejestrowac. co sie dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C sie dzieje, ze nie można wejść ani tu ani zarejestrować sie na forum? Walczę już kilkakrotnie od kilku dni cholery idzie dostać :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśććć
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja tez so tej pory glownie "podczytywalam" :) jestem w 19 tyg skoro dziewczyny sie przeniosly to moze ujawni sie wiecej "utajonych" forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się porobiło, na tym forum ostatni wpis jaki widzę jest w wczoraj z 13:47, a nowe forum to też dla mojego komputera jakaś masakra. Nie dość, że nie chce mi się nigdy ta strona otworzyć, to jak już się otworzy to nie mogę się zalogować. Jak klikam zaloguj to się dzieją dziwne rzeczy, jest napisane że brak połaczenia z siecią a potem próbuje łączyć z jakimś bezprzewodowym internetem. Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dopiero jak napisałam posta to pojawiły się wszystkie stare. Co za bzdura, to jak ja mogę pisać z kimkolwiek jak nie widzę komu co napisać:( dziewczyny które się przeniosły, nie zaglądacie tu już? może poszukajmy jakiegoś innego portalu, wiele z Was pisało, że zna takie, bo udzielało się na nich w poprzednich ciażach. Bo wydaje mi sie, że z tym forum Emki co druga z nas ma problem... witajcie nowe mamy-jak widzicie kiedyś postów było kilkadziesiąt na dzień - teraz zaledwie kilka. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też bardziej podczytuję niż się udzielam, to moja pierwsza ciąża więc korzystam, czytając porady doświadczonych Mam:) Szkoda, że dziewczyny chyba się przeniosły. Niestety też mam problem z zalogowaniem się na nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również obstaję za przeniesieniem się na inne forum. W mozilli mi się temat otworzył a wciąż mi pokazuje że taki uzytkownik nie istnieje WTF????? nawet na przypomnienie hasła nie mogę wejść bo niby też jest nie zgrane, a chyba wiem co podawałam ;((( no cóż ..... trudno sie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zaczac starac sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!! Po pierwsze, to mam grypę żołądkową. Przechlapane. Byłam u lekarza i powiedział mi, że nie jest groźna dla maleństwa, bo atakuje ten wirus ukłąd pokarmowy. Po drugie miałam połówkowe. Chłopaczek, tak jak myślałam. Zdrowiutki, tańcujący u mamusi w brzusiu :) No name 123 - gratulacje. Razem rodzimy chłopaków ;) Jowita1986 - Ja przed zajściem w ciążę brałam plastry anty. Odstawiłam je i przez następny rok miałam miesiączki... co 2 miesiące ;/Po tej akcji postanowiłam, ze już nigdy nie będę brała żadnych anty. Mam nadzieję, że szybko zajdziesz w ciążę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam maila ze moje konto na tym nowym forum zostalo usuniete.... i wiecej informacji od administratora... trudno , wiec zostaję tutaj - mam nadzieje że znajdzie sie grupa ktora tu bedzie pisać pozdr dla wszystkich i milego długiego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie już wybrane imiona ?? My mamy z tym problem, nic a nic mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowita1986ja niestety Ci nie pomogę bo nigdy nie bralam ani tabletek ani plastrów antykoncepcyjnych... JulkaZ my już wybralismy imiona dla dzieci jeszcze przed zajsciem w ciąże po 3 dla chlopczyka i dziewczynki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka my mamy to samo - nic mi się nie podoba, może nas olśni bo na razie córka jest bezimienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita - ja dość długo brałam tabletki przed pierwszą ciążą i mi gin powiedziała zeby zrobić minimum miesięczną przerwę, po dwóch miesiacach byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też tacy lekarze którzy zalecają starania od razu po odstawieniu, często wtedy płodność jest zwiększona, ja wolałam choć troche poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marabell
Czesc dziewczyny, ja tak jak wiele innych dziewczyn podczytywalam forum ale od samego poczatku, szkoda ze dziewczyny sie przeniosly, wlasnie dlatego postanowilam napisac. Termin 17 pazdziernik, pierwsza ciaza, chlopak. Jowita, ja bralam tabletki anty przez 5 lat prawie bez przerwy, gin powiedzial ze od razu mozemy sie starac, no i w drugim miesiacu zaszlam w ciaze. Pozdrawiam i mam nadzieje ze z dziewczyn, ktore sie ujawnily i zostaly bedziemy mialy mila grupke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka86
malinka321-witaj, fajnie, że jest ktoś z tym samym terminem co ja. Przykro mi, że do tej pory tyle złego Cię spotkało, mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze. U mnie to pierwsza ciąża. Mam troszkę problemów, bo już w czasie ciąży stwierdzono u mnie niedoczynnośc tarczycy, pojawiło się nadciśnienie i dodatkowo skraca mi się szyjka. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie mogę zalogowac sie na forum. Już tydzień to trwa... A tematy uciekają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata3974
Dziewczyny, a jakie imiona wybrałyście? My jeszcze nie znamy płci dziecka, bo bobas okazał się wstydliwy :-) Usg połówkowe mamy dopiero 14.06. Trochę późno. To już będzie drugi dzień 23 tc. W kazdym razie mamy problem z imieniem i dla dziewczynki i dla chłopca. A jak u Was? Bardzo jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już wybrane imię dla synka, już na początku ciąży. mężowi się niezbyt podoba, ale mu powiedziałam, ze nie ma wyboru, bo jego ma nazwisko. Ja jak na razie czytam jak zaoszczędzić na wyprawce dla dziecka, bo jestem w trakcie kompletowania. Wiele rzeczy kupuję używanych, np. podgrzewacz Aventa udało mi się kupić za 25 zł, laktator elektryczny Aventa za 150zł (nowy, opakowanie lekko uszkodzone), matę edukacyjną za 25 zł i leżaczek za 25 zł. Butelki Aventa kupiłam w promocji, 2x260 ml za 25 zł i 2x125 ml za 30 zł. Oczywiście nowe. Staram się kupować na wyprzedażach, no i część rzeczy używanych. Mamy dużo czasu, więc kupujemy systematycznie, jak otrzymujemy ekstra zastrzyk gotówki. Myślę, że to w miarę rozsądne. Jak na razie, razem z moimi ciuchami ciążowymi wydałam 600 zł. A Wy jak macie z wydatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata3974
Na tym forum jest jakiś problem z wyświetlaniem kolejnych stron. Zauważyłyście, że na pierwszej stronie, przy pierwszym poscie caly czas zmienia się data i godzina? To jest czas publikacji ostatniego postu - dziwnie niewidocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! a ja będę miała Dziewczynkę. Jeszcze nie myśleliśmy tak konkretnie o imionach ani nie poczyniliśmy zakupów dla Niemowlęcia, ale póki co latamy po lekarzach. w następnym tyg mam usg w tzw wojewódzkim mieście, chyba ma być dokładniejsze, zobaczymy.Ja też jakiś czas temu prztrułam się, co prawda nie była to grypa żołądkowa (chociaż kto wie) ale miałam też stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tak samo jak wiele dziewczyn ujawniam sie dopiero teraz, ale forum czytalam od samego poczatku. Zaczynam 21 tc, termin 17 pazdziernik. Mam nadzieje ze mimo iz wiekszosc dziewczyn sie przeniosla forum nadal bedzie wspomagalo inne dziewczyny i bedziemy miec mila grupke. Pozdrawiam. Jowita: ja brala tabletki any przez 5 lat, gin powiedzial ze nie musimu odczekiwac i udalo sie w drugim miesiacu od odstawienia. -:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, te posty pokazują się chyba dopiero wtedy, kiedy zapełni się cała strona (czyli po 30 wiadomościach). Nic innego mi do głowy nie przychodzi. To już tak będzie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ciekawe czy na forum tak pusto bo wszystkie się przeniosły na tamto nowe czy po prostu postów nie widać. Coś za długo trwa ten remont kafe... W ostatnich dniach jakiś wirus wredny totalnie mnie rozłożył, na nic nie miałam siły, dzisiaj jest na szczęście już lepiej. Mam tylko nadzieję, że nie zaszkodził mojemu Maleństswu. Jeśli chodzi o imię to też długo nic mogliśmy wymyśleć dla chłopca, od niedawna mówię na niego Dominik, może się przyjmie :-) Na temat tabletek anty nie poradzę, bo nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam w innym temacie, żeby w adresie strony zmnienić numer na końcu o 10 większy i przeładować stronę, pojawia się wtedy kolejne 10 postów. Trochę to dziwne, ale działa. Nie wiem tylko czy wtedy wszyscy je widzà czy tylko ten kto to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety działa tylko chwilowo, może faktycznie cała strona musi się zapełnić, trochę to denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli forum umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×