Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Milka1988
No właśnie mi się wydaje też, że oni w okolicy okołoterminowej :) już nie są tacy delikatni przy badaniach. Z resztą mój to wiedział co robi bo mówi "uwaga zaboli" :) Ale o tym, że będzie bolało dwa dni zapomniał dodać :) Dobrze, niech działa, tylko przez to plamienie i ból zrezygnowałam z naturalnej oksytocynki :) A jeszcze chcieliśmy się z mężem nacieszyć przytulaniem bo potem parę tygodni abstynencji i trzeba będzie sobie inaczej radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Mimi1987 - dokładnie miałam taką samą sytuację wczoraj!!!! :) Z tym, że ja wróciłam po badaniu zmęczona, obolała i nie miałam ochoty z nikim rozmawiać. Nie odbierałam więc telefonu od osoby, która wydzwania do mnie od kilku dni codziennie z pytaniem "i jak to juuuuuż?" Nie musze mówić, że średnio ją lubię. No i właśnie wczoraj dzwoniła z 10 razy w ciągu 2 godzin. Narobiła rabanu, że na pewno coś się dzieje. Zadzwoniła do mojego teścia z prośbą, żeby zadzonił do mojego męża bo się do mnie dodzwonić nie można i na pewno się coś dzieje, bo miałam być w szpitalu i pewnie się zaczęło. Och, ach :) Co za ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż cały czas mowi do brzucha " no Alan daje Ci czas do piątku ostatecznie do soboty bo Tatuś musi pępkowe zrobić" Zgodnie z tradycją trzeba je zrobić i niech Tatusie dadzą czadu ;) Bo jak mówią ( DZIECKO NIE OPITE, DZIECKO CHOROWITE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie pępkowe musi być. Mój mąż tak się upił , że o 23 goście położyli go do łózka , zamknęli drzwi i wyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Knw - oj też tak może być, nie mówię nie. Wszystko zależy też od połogu - a tu różne opinie, dla jednych jest gorszy niż poród, dla innych bezproblemowy. O to pępkowe to się każdy upomina jak tylko zobaczy mojego męża. I jest "ooooo a myślałem, że przyjechałeś sam z butelką syna opić" :) Hehehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę u mojego męża to pępkowe to będzie drugi wieczór kawalerski. Listę gości jak zobaczyłam to pewnie bedzie jak u knw1986 23.00 i mąż śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż już sobie planuje pepkowe-jak urodze w tygodniu to specjalnie weźmie wolne ze 3 dni żeby poopijac mała.Już nawet znalazł opiekę dla starszej córki żeby poimprezowac :) Ciekawe w jakim stanie zastane dom jak wrócę do domu?Mam nadzieję że w jednym kawałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do tej pory wszystko było super, zresztą dzisiaj też jest ok :) nasz maluch tez lubi harmider :) jak coś gra, ktoś coś mówi, dlatego jak się w nocy budzi,, włączam tv i chwila moment spi :P nie bede mu spiewać o 3 ran :D mąż by tego nie zniósł heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja połóg mam dość " przyjemny " , nie krwawię tak bardzo. Myślałam , że będzie gorzej. Od wczoraj chodzę w pasie poporodowym - rewelacja. Brzuszek smaruję kremem ujędrniającym. Rozstępów nie mam :) Ale każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i połóg. Na pieszczoty raczej nie mamy ochotę bo skupiamy się na Wiki teraz ona jest oczkiem świata :) Minie 6 tygodni idzie pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia ja też w nocy włączam tv i mała zasypia hihi. Chyba dlatego , że w ciąży chodziłam dużo na imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Fajnie ze Waszym dzieciaczkom nie przeszkadza hałas. Mama do tej pory mi opowiada jak usypiala mnie godzinę, już noga jej mdlala od bujania mnie w wozku i wystarczyło ze kichnela a ja juz w krzyk :) I wszystko od nowa :) Mam nadzieje ze synek we mnie nie pójdzie z tym :) To chłopaki sobie juz imprezy poplanowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knw1986 to podobnie jak ja, weselicha, panieńskie mały się wyskakał, nie żałowalam mu zabawy i muzyki :) wiec stąd moze i to przyzwyczajenie do halasu, juz w szpitalu byłam pełna podziwu, bo sąsiadki obok dziecko w nocy tak płakało, a nasz ani nie drgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ciekawe jak będzie u mnie bo ja tez z brzuszkiem zaliczylam pare wesel, wieczorow panienskich, urodzin, imienin itd itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undo
13.30 17stego pazdz urodził się sn Franek, o wadze 4700... O 9 tej oxy, o 11stej 5cm rozwarcia, od ok.12stej parte. Małe nacięcie, mały jest cudny i całkiem spory. Dacie rade bez znieczulenia, chociaż nie powiem chwilami miałam dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo no nareszcie ruszyło się ;) Gratuluję duży chłopak i widać że i z taką wagą można urodzić sn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
undo - gratulacje !!!!! Jaki wielki chłopak! :) Niech sie zdrowo chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję undu! Musisz być twardą kobietą skoro urodziłaś takiego dużego chłopca i nie narzekasz. :-) Połóg u mnie przebiega fajnie. Jestem senna, ale już co raz trudniej wysiedzieć w domu. Zwłaszcza po zdjęciu szwów. Na razie tylko krótkie spacerki po osiedlu. Przytulanki z mężem to jeszcze długo będą tylko przytulanki :-D Chodzę już w spodniach sprzed ciąży, choć brzuszek jeszcze widać. Ważę o 6kg mniej niż na początku ciąży (przytyłam tylko 3 kg). Poród to ekspresowe odchudzanie :-) Rozstępów na brzuchu nie mam, ale piersi bardzo mi urosły i są mocno napięte więc tam mogą się pojawić. Jak myślicie, od kiedy możemy zacząć jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoras pisala i pasie poporodowym?? absolutnie nie Wolno go stosowac w czasie pologu tylko po!!! chyba ze chcecie sobie krzywde zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Undo gratulacje, ale chłopak duży:) podziwiam, bo ja ledwo 2800 popchnelam :P ja w ciązy przytyłam 8kg,poszło tylko w brzuch i cycki :D po porodzie od razu stawałam na wagę i zeszło wszystko,brzucha w ogole już nie widac, nawet pani dr się pytała czy to napewno ja rodziłam. spodnie w ciązy zmieniłam tylko na takie z gumką, co by nic nie uciskało. szafa się wiele nie zmienila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
undo,wow gratuluję,spory synek..Dzielna jesteś!!!Pocieszyłaś mnie,że jednak oksy działa!!!Jutro rano jadę na IP,zostanę tam aż do rozpakowania,mam nadzieję,ze już jutro zaczna coś robić aby przyspieszyć poród..trzymajcie kciuki dziewczyny..odezwę się jak już będę po wszystkim,A ja trzymam kciuki za wszystkie które czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Radmon - powodzenia!!!!!! Trzymamy kciuki! :) Mnie zastanawia temat rozstępów, musze na ten temat trochę poczytać. Mam spore na pośladkach i delikatne na piersiach a i zauważyłam ze na prawym boczku zrobił mi sie delikatny. Mam nadzieje ze da sie je jakos wygonic bo te na pośladkach maja mocny czerwony kolor. Przytyłam 15kg ale widać to tylko w piersiach i na brzuchu. Wiadomo ze ogólnie kobieta pod koniec wygląda na opuchnieta ale znowu u mnie nie ma jakieś tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo gratuluje. Super ze Twoj organizm tak swietnie wspolgral z porodem i wydalas na swiat dorodnego mężczyzne. To wazne ze nie ma sie zadnych niewspołmiernosci bo tak jak mowisz. porod w rzeczywistosci trwa chwile...tak wlasnie go relacjonujemy przyjaciolkom po paru miesiacach:) radmon. - zycze ci abys sie dogadala z oxy i urodzila w 1,5h! Milka ja z pierwszym synem dostalam na tydzien przed na okolo pępka pare czerwono-fioletowych kresek i sie wchłonely. zniknely totalnie wiec jest nadzieja tylko nawilzaj nawilzaj. Przy kazdej wizycie w lazience smarowac na koncach ciazy!! Ja obecnie bio oil katuje i spelnia wszystkie moje wymagania. Bylam dzis na usg kontrolnym i co..mlody wazy 3400! w tydzien przybral 400gram. to strasznie duzo tak w gruncie rzeczy... Lekarz mowi zeby rodzic a nie czekac no ale ja robie wszystko w tym kierunku nooooo;))) Powiedzial mi rowniez ze ostatnie jego pacjentki wszystkie grubo ponad 4000g urodzily dzieciaki, wiekszosc to cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Undo gratki :) duży chłopaszek. Ja dziś po wizycie i narazie na nic się nie zanosi, dobrze i nie dobrze. Pewnie jak większość z nas liczy że jak ciąża donoszona to a nóż się coś bujnie przed wyznaczonym dniem... Jedyne co to moja mała jest mała waży 3 kg tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 października 2:55 urodził się Piotruś waga 3800 długi 55 cm SN - teraz walczę ze straszliwym nawałem pokarmu :( napiszę potem :) gratuluję pozostałym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
2plus1 - gratuuuulacje! Same dobre wiadomości i jakie duze dzieci ! Wow :) Ps. Dziewczynki jeżeli któraś z Was korzysta z kompa to prośba o aktualizacje tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) milakulus................30.09...............Jakub.......... .............07.10 2) Danusia01986........02.10...............Kacperek............ . ...24.09 3) malbikk...................02.10...............Tomasz........ ..........25.09 4) Delicja21a.............. 02.10...............Blanka.....................14.10 5) Knw1986................03.10...............Wiktoria......... .........05.10 6) Michellinka.............07.10................Aleksander..... . ......06.10 7) cyan_10..................07.10................Dominika...... .........01.10 8) Larrwa....................08.10................Helenka...... ...........04.10 9) Przyszła mama.......08.10................Kaja.......................03.10 10) 2plus1...................08.10................Piotruś..................15.10 11) undo......................10.10................Franciszek.............17.10 12) Aam......................10.10................Krzyś........ .............09.10 13) madziulkao7.........10.10................Maja............... .......12.10 14) Tullippanna...........10.10................Lili............. .............03.10 15) radmon.................10.10.................Alan 16) dalyah...................10.10................Nataniel 17) pazdziernikowa....10.10.................Weronika............ . ..04.10 18) Fasolka2013.........10.10................Gabrysia........... ......12.10 19) lunaa88.................10.10................Maja 20) karolinalilly............10.10................Lilly 21) Gigi82……........... 13.10….…........Kacperek................11.10 22) karola2812............13.10............... Klaudia 23) Ana_86.................16.10.................Kaja 24) Milka1988.............17.10................Janek 25) myoosis91............17.10.................Ksawery 26) malinka321...........17.10.................Krzysiu.......... ........06.10 27)mamaMatyldy.......18.10.................Matylda....... ............08.10 28) lalolii.....................19.10.................Ewa 29) Mimi1987..............20.10.................Alan 30) nika8307...............21.10.................Jakub.......... ..........10.10 31) Wodna2................22.10..................Błażej....... ............09.10 32) JuLKoWa..............22.10.................Julian 33) babelek2013.........22.10.................Lena.............. .......13.10 34) Martusia1985........23.10.................Amelia 35) emileczka007........23.10.................Klaudia 36) michasiowa76.......23.10.................córeczka 37) pattip.....................24.10.................Mikołaj 38) sylwunia1011........24.10.................Ines 39) CzekamyNaVa......24.10.................Vanessa 40) Kroliczatko............25.10.................Julian 41) Tamarark ............ 25.10................. Lenka 42) Malika27 ..............25.10 ................Anna Maria 43) Ewelina1988.........26.10.................Alan 44) Ctr + Alt + .............28.10.................Julian 45) mamamagdal…....30.10.................Ewa i Ola..............02.10 46) JulkaZ...................30.10.................Gabrysia 47) kura samograj.......30.10.................Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** ☆Danusia01986........ Kacperek........24.09.........(SN )...........2.800/53cm ★malbikk................. .Tomasz...........25.09..... ...(CC)............3.400/54cm ★1123.......................Laura...............01.10.. ........(SN)...........2.830/49cm ★Cyan_10..................Dominika........01.10...... ..(CC) ...........3.400/52cm ★mamamagda...........Ewa................02.10.......... (CC)..........2.20046cm ................................... Ola.................02.10.........(CC)... ........2.300/47 cm ★Przyszla mama........Kaja...............03.10.........(CC)........... 3.650/56cm ☆Tulippanna...............Lili..................03.10 .. .....(SN)............3.350/xxcm ☆pazdziernikowa........Weronika.......04.10.........( SN) ...........3.360/54cm ★Larrwa......................Helenka.........04.10... .....(CC)........... 3.170/56 cm ☆Knw 1986.................Wiktoria.........05.10..........(SN). ......... 2.940/52cm ★Michellinka.......... .. .Aleksander.....06.10........(CC) ............3.200/54cm ☆malinka321...............Krzysiu..........06.10..... ...(SN).............3.800/57cm ★milakulus.................Jakub..............07.10.... ....(CC)............4.140/60 cm ★MamaMatyldy..........Matylda. ........08.10.........(CC )............2880/55cm ☆Wodna2....................Błażej............09.10. .......(SN).............3.500/53cm ☆Aam..........................Krzyś.............09.10. . .....(SN).............3.470/53cm ★nika8307..................Jakub.............10.10... .....(CC).............2.880/55cm ☆Gigi82.......................Kacper..........11.10. ........(SN).............3.680/56 cm ☆ madziulkao7...........Maja...............12.10..........(SN) ............3.346/52cm ☆Fasolka2013. ..........Gabrysia. .......12.10..........(SN ). ..........3.500/54cm ☆babelek2013.............Lena..............13.10........ .(SN).............3.080/50cm ★Delicja21a.................Blanka...........14.10..... ... (CC )...........3.300/56cm ☆2plus1.................Piotruś............15.10..........(SN)........3.800/55cm ☆Undo..............Franek................17.10...........(SN)........4.700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×