Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dorr - wysłałam Ci ankietę z maila październikówek, bo nie chciało mi się przelogowywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka, wiem gdzie jest ul. Dawida:) Ja mieszkałam przez 2 lata na Powstańców Śląskich:) w tzw. galeriowcu:) Piękne beztroskie czasy:) Ten miniony weekend też spędziłam z mężem i córą we Wrocku. Padało cały czas, ale to nie miało znaczenia. Złaziliśmy pół miasta:) Kocham Wrocław. co do wizyt lek., moja gin zawsze mnie bada palpacyjnie:) i mowi gdzie mam macicę. Usg polowkowe dopiero sobie wyznacze w przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :-) Asiulka87 i jak wizyta? VELOCE witaj Malika27 9 msc to dlugo :-( u nas dwa razy jak na razie sie tak uskarzała... GIGI82 oj ja po tym mialam okropne zaparcia a bralam w 9 msc bo wtedy mialam slabe wyniki. A polowkowe masz dzien po mnie :-) ciekawe czy pod sercem mamy chłopakow :-D Crazy mama ja w pierwszej ciazy chodzilam do szkoly rodzenia i wiele sie dowiedzialam, teraz nie mam czasu i opieki do corki. Dorr123 ja tez 18 tc i ruchow nie czuje a to druga ciaza ;-( budowe raczej mam normalna ale brzuch spory... Diana oj znam te mrowienie krocza u mnie pojawialy sie jak za dlugo siedzialam. Okropne uczucie :-| Jotka Twoj m jest pielegniarzem/lekarzem? Aasiula28 na kazdej wizycie mam usg i badanie dowcipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wiecej bede miala tych ankiet tym lepiej wiec mozecie dac znajomym. Bardzo dziekuje za wypelnienie. A ja sie przeprowadzam. Zalatwism sprawy z kredytem meldunkiem i wymiana dowodow oraz generalny remont a do tego ta praca magisterska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka to niedobrze. Mi w pierwszej ciazy gin tez nie badal i gdybym nie jezdzila prywatnie to bym sie nie dowiedziala ze na poczatku 8 msc mam juz rozwarcie :-\ Powinnysmy byc badane co miesiac... Co do maila to moze i ja do Was w koncu dolacze co Wy na to? Podacie mi nazwe maila? Chetnie postrasze Was swoim wielkim brzuchem i poogladam Wasze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorr 123 co do pracy magisterskiej rozumiem Cie doskonale tez staram się ją jak najszybciej skończyć, żeby obronić się w lipcu a nie w październiku bo potem będzie tylko trudniej;] No name 123 tak zgadza się mój m jest pielęgniarzem dlatego zawsze badania pobiera mi w domu i wiezie do pracy, taki plus, że nie muszę chodzić do przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze juz wymiekam z tym uczuciem przepelnienia, czuje sie jak balon i nie moge sie wyproznic :-( a od rana mam wrazenie że zwymiotuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu lekarze nie badaja dopochwowo przez cala ciaze, tzn oprocz pierwszej wizyty, az do 36 tyg. Ostatnio wlasnie wyczytalam ze te klucia w pochwie to moze byc skracajaca sie szyjka, a moj lekarz powiedzial ze to bzdura... na usg zobaczyl ze szyjka dluga i zmknieta i tyle... Mowi ze lepiej nie ruszac:) Nawet jak mialam infekcje w pierwszej ciazy to nie zagladal tylko kazal opisac jakie mam uplawy, itd... Co kraj to inne metody:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz powoli tez zabieram sie za robote... Musze posciel, kocyki, itp po synku wystawic na sprzedaz, buciki i kurtki tez, bo ubranka oddalam... Myslicie ze ktos kupuje takie uzywane rzeczy... sa prawie jak nowe, ale jednak z drugiej reki... A wy palnujecie z wyprawka czekac do porodu czy kompletujecie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka: a chodzisz prywatnie do ginekologa, który ma usg w gabinecie, czy do takiego co nie ma usg? Bo jak nie ma to jest to uzasadnione, że Cię bada :) W pierwszej ciąży chodziłam na NFZ i lekarz nie miał usg w gabinecie więc mnie badał na każdej wizycie. Teraz chodzę prywatnie i usg jest na tym etapie wystarczające :) xxxxxx no name: jak wyżej. Nie ma potrzeby badania (na tym etapie ciąży) jeśli jest robione usg. Później to wiadomo, że i wizyty będą częstsze i pewnie w 8 i 9 miesiącu będzie badanie. PS: nie przewiduje rozwierania się szyjki ;) Ani przed ani nawet po terminie hehe. Moja jest chyba wstydliwa i się nie rozwiera hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka u mnie tez tylko remonty :/ w lazience trzeba odmalowac i sprzety wymienic a sypiaalnie to cala przerobic by maluch sie z nami zmiescil ;) Xxx Noname ja tez sie podpinam pod prosbe o maila ;] Cxx Dorrr ja magisterke dopiero zaczynam pisac a sie okazalo ze temat mam nie do ogarniecia i jestem w czarnej d... :/ musze jakis nowy wymyslic a to trudne :( chyba ze ktoras z was u siebie w firmie ma dzial Controllingu ???;) moze cudem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name musisz podać swojego maila żeby otrzymać na niego login i hasło. Dziewczyny czy ja się zrobiłam histeryczka w tej ciąży? Wczoraj pisałam Wam o moich perypetiach z mężem a dziś kolejna historia która mnie zszokowala i spowodowała że prawie się rozryczalam. Otóż: Mój mąż ma niepełnosprawnego ojca. W każdy wtorek jeździ do niego po pracy posiedzieć z nim, ponieważ teściowa w ten dzień jeździ do pracy nie ma jej 16-22. Teść nie jest w stanie wegetatywnym porusza się o kuli i ma sparaliżowana rękę. Opieka polega na dotrzmaniu towarzystwa ew zrobieniu herbaty. Ja jutro mam urodziny, wydawało mi się oczywiste że tego dnia dotrzyma MI towarzystwa a nie ojcu. Tym bardziej że jestem w ciąży i muszę siedzieć w domu bo mam "leżące" L4. Ale właśnie się dowiedziałam że mąż jak gdyby nigdy nic jedzie do taty i wróci jak zwykle 22.30. Czy słusznie jest mi przykro? Nie wiem co sie z nim dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też chcę zobaczyć brzuszki!!! morenką@poczta.onet.eu Wyślę wam mój... mały ale co tam :) Dzisiaj mam nerwa bo chciałam kupić jakieś rzeczy co by się na rosnący brzuch na dawały a w tych sieciówkach to taka lipa że szkoda wzroku i sił na chodzenie po sklepie. Na Allegro jest trochę ciuchów, ale ja wolałabym zmierzyć... bo zdarzyła mi się kupić już za małą bluzę i za duże buty... ja jeszcze niczego dla dzidzi nie mam bo czeka mnie remont mieszkania i dopiero jak zrobimy pokoik dla juniora to zacznę wyprawkę kompletować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula od ciebie nie dostałam ankiety, na razie dostałam tylko od grace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja chodzę do ginekologa, który nie ma usg w gabinecie. Na usg chodzę do innej przychodni, więc może rzeczywiście dlatego bada mnie na każdej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze jutro w pracy, teraz pisze z komory. Dziewczyny ja umre, jak mi niedobrze, chce mi sie wymiotowac i na wc ale ani jedno ani drugie nie idzie :-( pekne dzis. Miala kiedys tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noname prawir codziennie tak mam ;( a nakgorsze jest to ze niewiadomo co cie chwyci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu wcięło mi post pewnie zaraz wyskoczą dwa na raz. Aasiula nie dostałam twojej ankiety dostałam tylko od grace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze urodziny ma sie co roku, ale gdyby moj maz zrobiłby tak to nie miałabym nic przeciwko to jego ojciec. Zawsze moj maz mowi do mnie a co bys ty zrobiła gdyby twoja mama czy tato potrzebował pomocy. Urodziny mozna zrobic na drugi dzien :) jakies wyjscie jest :) głowa do gory ,ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby to okropne :-( a drugi trymestr mial byc fajny :-( pierwsza ciaze o wiele lepiej znosiłam :-( czy z chłopcami jest gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name sa takie tabletki na zaparcia... Tu daja po porodzie... bierzesz jedna i po 5 min biegniesz do lazienki... Zadzwon moze do lekarza i zapytaj o to... wiem ze mozna w ciazy je brac, ale nie wiem jaka jest polska nazwa... ale w aptece na pewno cos Ci poleca... po co sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×