Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Grace juz widze. Wczesniej kilku postow mi nie wyswietlalo :-\ Co do plci to tez bardzo chcialam miec chlopca ale jak tylko sie dowiedzialam ze jednak dziewczynka i jak zaczelam ogladac rzeczy dla tej plci to oszalalam z radosci hehe. Ale Tobie zycze bys miala upragnionego synka :-) a brzuch jak sama widzialas duzg a ruchow nadal nie czuje :'( a powinnan w drugiej ciazy.... Boje sie ze cos jest nie tak :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nad morze jeździmy w nocy- tak żeby mała spała dlatego pisałam Wam że foteliki maxi cosi są bardzo wygodne dla dziecka, bo moja córa przesypiała i w jednym i drugim kilka godzin podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chcialam miec syna a mam corke i teraz myslalam ze fajnie byloby miec druga corke, ale podobno bedzie chlopiec i juz go kocham nad zycie:) xxxxxxxxxxx po problemach w pierwszej ciazy płeć nie gra dla mnie zadnej roli; chce miec po prostu zdrowe donoszone dziecko, niczego wiecej nie pragnę xxxxxxxxxxxx parka daje więcej wrażeń hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi u nas nocą było jeszcze gorzej :-/ jak się przebudziła i jechaliśmy, a było ciemno to jeszcze większa histeria - ciężki przypadek z mojego dziecka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace życzę synka w takim razie :) Sama w pierwszej ciąży bardzo chciałam chłopca (aż wstyd przyznać, że nie dopuszczałam innej myśli) i teraz jest moim najukochańszym synusiem mamusi :) xxxxxx Pytanie do tych dziewczyn co mają już dzieci. Czy Wy potraficie postawić już znak równości między dzidzią w brzuchu a dzieckiem, które jest na świecie? Znak równości w sensie miłości? Bo przyznam szczerze, że ja nie. Bardzo chcę, żeby było zdrowe, śliczne i czuję radość na każdą gilgotkę w brzuchu, ale mimo wszystko jak patrzę na mojego synka to jest on dla mnie nadal jedyny, wyjątkowy i najcudowniejszy :) Mam nadzieję, że z porodem ten podział miłości przyjdzie naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktras z Was tez miala przypadek pomylki jesli chodzi o plec dziecka ? bo u mnie miala byc dziewczynka na 99% a urodzil sie syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name, no to rzeczywiscie macie problem z podrozowaniem xxxxxxxxxxxx moja córa wlasnie zasnela:) padła jak mucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka,ja mam tak samo.Malenstwo w brzusio jest dla mnie bardzo ważne i ja kocham od początku,ale moja starsza corcia jest jeszcze wyjatkowa i jedyna.ale myślę że jak po porodzie wrócę do domu to będę równo je traktować choć wiem że mniejsze będzie potrzebowalo więcej uwagi i aż się boję jak moja duzaaaaaa już corka zareaguje?wiem że mi dużo pomoze przy małej, już teraz mi pomaga.Mam tylko nadzieję że nie będzie się czuła odrzucona czy nie kochana.Dużo jej już teraz tłumacze.Ale jak to będzie? -Cóż zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka, mysle ze milosc do drugiego dziecka pojawi sie w momencie porodu, ale ciekawa jestem czy burza hormonow po porodzie nie wplynie na to ze (chwilowo) bedziemy bardziej kochaly swoje noworodki niz starszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name-brzuchol fajnyyy :) xxxxxxxxxx ja doslalam zdjecie moich chlopakow sprzed kilkunastu lat :) Zauwazcie ze wanienka jest rozowa :) wszystko mialam kupione rozowe bo miala byc dziewczynka :) Moj syn mial przygotowane lozeczko z rozowym baldachimem i rozowa posciela :) wszystko rozowe bylo hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi: to zależy czy ten noworodek będzie nam dawał mniej czy więcej popalić ;) Na tę chwilę nie wyobrażam sobie kochać kogoś mocniej niż mojego smyka. xxxxxxxx Tullipanna: moja koleżanka do porodu szła z przeświadczeniem, że będzie jej upragniony syn. Jest Maja ;) Teraz ma 4,5 roku więc jak widać i dziś zdarzają się pomyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz slyszalam o pomylce... Mial byc chlopczyk a urodzila sie dziewczynka... Ale 100% bedziemy mialy dopiero po porodzie:) Gdzies widzialam stwierdzenie ze dziewczynka nie jest wtedy jak nie widac ptaszka, tylko jak widac pipcie:) Mi lekarz pokazywal na usg i mam nadzieje ze nie bedzie pomylki:) Co do baw to ja mam ich mnostwo... Akurat 2 z moich kolezanek zostaly mamami po raz 2... no i wdze jak starsze dzieciaki to przezywaja... A malestwa staly sie oczkami w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie jutro o 10 rano (polskiego czasu o 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus27 trzymamy! No name - masz dość spory brzuch więc może masz tą grubą powłokę łożyska o której ktoś pisał i dlatego nie czujesz malenstwa. Nawet nie wiem czy dobrze nazwę napisałam;) Co do pomyłki - pewnie że się zdarzają. Ale postęp technologiczny jednak robi swoje teraz są dokładniejsze usg niż parę lat temu. Myślę że pomyłek będzie z roku na rok coraz mniej. Śmieszna historia z tym różowym łóżeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name a można wiedzieć co Was przyciąga do Tomaszowa Maz.? Ja tu mieszkam i nie ma tu ani morza ani gór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSSSSSS
Czy już myślicie o wyprawce do szpitala? Jeśli tak to trafiłam na promocję na fajny komplet szlafrok z koszulą http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, wlasnie jem platki i szykuje sie do pracy. NUŚ I JA TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! W Tomaszowie mam rodzine, ktora niedawno sie tam sprowadzila i mamy ich odwiedzic :-) u mnie pieknie ptaszki cwierkaja za oknem :-) milego dnia ps. GRACE obyś miala racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus....kciukasy zacisniete... Xxxx A mnie bierze chyba jakies przeziebienie bo od wczoraj strasznie mnie swedzi podniebienie bedzie mega katar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna mam pytanie na wielu USG usłyszałaś ze na 99% bedzie dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09.......dziewczynka ewka83............30........Gdynia..............02.10.... .....dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.......dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie............07.10.. ......nieznana gosieńka82........31........łódzkie...............08.1 0.......dziewczynka Larrwa.............24........Silesia................08.10 .......dziewczynka xsylwia.............21......Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10............nieznana Emka___...........29........śląskie................12 .10...........nieznana ajka848............29........Nowy Sącz...........13.10.......dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie.........13.10.... ..dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie.........13.10. .........chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie..............14.10... .........chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie...........16.10.......... nieznana EmZoom...........32..........śląskie..............16.10 ........dziewczynka No name..........27......pomorskie...............17.10......... ....chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10.........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10..........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. ........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 .........nieznana synestezja.......30......Bielsko-Białą..............23. 10......... nieznana mamusiaRAZYdwa..24....kujawsko-pomorskie....26.10........ nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk...............28.1 0..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........W-wa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana Tulipanna..........35.............UK...................09 .10.........nieznana Gosia...............31...........łodzkie...............1 6.10.........nieznana better.............29...........mazury................12. 10........nieznana Malawronka......29..........Wrocław..............26.10.. ........nieznana sophie8...........25..........Wrocław..............21.10 ...........nieznana iwka.a ............27..........lubelskie..............28.10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu śliczna pogoda . jak na razie sprzątam a synek ogląda swoja ulubiona bajkę Ekspres polarny . uwielbia ja . a mi sie marzy zimne piwko leżak i na słoneczko . i tak pół dnia bym chciała spędzić . ale piwko musi poczekać nio i pół dnia na Słońcu tez nie planuje spędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiszcie mnie prosze do tabelki bo mam jakis problem z tym...Montgomery 26 Wrocław/Berlin 25.10 dziewczynka DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie też piękna pogoda ale choróbsko mnie bierze :( mąż mnie zaraził bo kaszlał ostatnio.. i znowu pozostaje mi mleko z miodem i masłem :/ Maci jakieś sposoby na gardłowe problemy? xxxx Nus trzymam kciuki, mam nadzieje że wszystkie będzie dobrze.. xxxx Czy któraś może wpisać w tabelce że będę miała dziewczynkę? Bo mi wyskakuje ze to spam :( Pozdrawiam i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardłowe drapanie najlepszy jest sok z malin, ale taki domowej roboty(przygotowany tylko z owoców, bo te sklepowe mają wyciąg z liści, a to ma działanie skurczowe), oraz ciepła herbatka ze świeżym imbirem! xxxxxx Nus - myślami jesteśmy z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardłowe drapanie najlepszy jest sok z malin, ale taki domowej roboty(przygotowany tylko z owoców, bo te sklepowe mają wyciąg z liści, a to ma działanie skurczowe), oraz ciepła herbatka ze świeżym imbirem! xxxxxx Nus - myślami jesteśmy z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus- jestesmy z Toba wszystkie. xxxxxx Malawronka Juz od pierwszego USG zostalo powiedziane ze dziewczynka ,potem jeszcze zostalo potwierdzone dwa razy :) ale tak jak juz wspominalam to bylo kupe lat temu wiec i sprzety wtedy do d.... :) w nastepnej ciazy jak mi powiedzieli ze SYN to do porodu mialam nadzieje ze bedzie corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×