Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebka

Przedszkole "Słoneczne Wzgórze" w Nowej Hucie - zna ktoś?

Polecane posty

Gość Sebka

Witam, potrzebuję pilnie zapisać dziecko do przedszkola - znalazłam niedaleko miejsca zamieszkania Prywatne przedszkole "Słoneczne Wzgórze" na os. Kazimierzowskim. Pani dyrektor po wstępnej rozmowie zgodziła się przyjąć dziecko, ale nie znam żadnych opinii o tym przedszkolu, więc może jest jakaś mama, która podzieli się opinią o tym przedszkolu? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Dzięki Ważka za cenną uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Dzięki Ważka za cenną uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huefhhjfhj
Przedszkole brzmi nieźle ale odiedle odstrasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
SoniaRose dziękuje za link, już wcześniej tam szukałam, ale niestety nic tam nie ma o tym przedszkolu. Może jednak ktoś coś słyszał, lub ma tam dziecko? Dodam, że mała ma 21 miesięcy, więc to mały szkrab, który nie dostał się do żłobka, a ja jeżeli chcę utrzymać pracę, muszę do niej wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
przedszkola nie znam, zajrzałam na stronkę. Nie jestem ekspertem, ale jestem w temacie "obkuta" i powiem Ci tak, - 90 procent sukcesu to nie zabawki, jedzenie, wygląd sal, tylko panie opiekunki. jakie są, czy są osobami ciepłymi, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. pani oprowadzila cię, pokazala sale itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
jest adaptacja jak widzę, jest podział na grupy, twoje dziecko będzie jednym z najmłodszych osób, z tego co widze bo są od 2 lat przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kąpałam się ze swoją córką
Spróbuj podejść w czasie kiedy rodzice odbierają swoje maluchy z przedszkola i zapytaj wprost o opinię! Ja tak robiłam. Na pewno jakaś mama powie ci jakie są panie, czy jest zadowolona , w końcu trochę to przedszkole kosztuje więc każdy jak będzie miał jakieś ale to ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
GonieSz jestem umówiona na przyszły tydzień na "oględziny". Rozmawiałam telefonicznie, ale Pani zrobiła na mnie dobre wrażenie - co prawda słowne, ale jestem w trudnej sytuacji, więc dobre i to! huefhhjfhj no cóż zrobić - sama mieszkam w pobliżu! A przedszkole zajmuje lokal po dawnej knajpie "Ideal", jednak istnieje już któryś rok z kolei, więc jestem pełna nadziei, że jest tam wszystko w porządku! Brałam również pod uwagę Prywatny żłobek "Baraneczka" na Okulickiego, ale koszt 800 zł + wyżywienie, więc same widzicie jaka różnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
No fakt mała będzie najmłodsza, ale co zrobić! na samą myśl kroi mi się serce ;-( Cenna rada - popytam wśród rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
Sebka ja jestem w temacie bo swego czasu jak myslalam ze synek pojdzie do zlobka to wroce do pracy, ale zostalam w domu jednak, powiem ci tak w tym ktore wybralas ceny sa baardzo przystepne, naprawde. A na okulickiego Baraneczka....moja mama tam weszla i mowila ze kicha! sama widzialam jedną z opiekunek, taka dość wiekowa osoba, szorstka, nie spodobala mi sie w ogole, dzieci bawily sie na placu a ona nawijała z drugą babką bez większego zainteresowania nad tamtymi maluszkami ;-/ moja mama mowila ze tam jest niezbyt ladnie, ciemno itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
popytaj rodzicow, pewnie, ale musisz wiedzie,c ze rodzice maja tez różne wymagania, np ja wybralam przedszkole i zrezygnowalam z "kopyta" no bo przeczytalam kilka zlych opinii..ale kiedys szlam, i wstapilam z synkiem i to byl strzal w dziesiatke, bo sie zakochalismy w tym przedszkolu oboje ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
nie martw się tym ze będzie najmłodsza, bo różnica nie będzie na pewno aż tak duża, kilka miesięcy, a w tym wieku dzieciaki uwielbiają starsze, bo im imponują także wiesz, nie martw się na zapas. no i pamietaj, ze duzo sie pewnie nauczy przy starszych, ps. ale jestes przygotowana na ewentualne częste choroby z początku? ;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Cieszę się, że tu napisałam :-) Dzięki za opinie - na pewno wezmę je pod uwagę! GonieSz tak jestem przygotowana (mam syna 7 letniego :-), więc wiem jak to wygląda). Moja mama zobligowała się, że w takich sytuacjach będzie do nas przyjeżdżała. Niestety nie może zawsze, bo opiekuje się moim niepełnosprawnym tatą, ale na kilka dni da radę! Mąż pracuje na zmiany, a ja wrócę na 6 godzin, więc nie ma jakiejś tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
No faktycznie ceny są spoko jak na prywatne!!! Pewnie mają dofinansowanie! Ja brałabym na razie ten pakiet podstawowy 300 zł + wyżywienie 8 zł za dzień. Więc w 500 zł powinnam się zmieścić! za syna jeszcze 2 lata temu w państwowym płaciłam 300! Mam nadzieję, że mała się szybko zaklimatyzuje i będzie dobrze! dzięki za słowa otuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonieSZ
nie ma za co, spokojnie, do przodu :-) a 6 godin to nie jest tak źle, wlasnie mialam pytac, a nie wolisz wrocic na pol etatu? czy ci sie nie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Nie mam innej opcji - tylko 6 godzin wchodzi w grę. Bo inaczej muszą poszukać kogoś innego, bo już nie wyrabiają. Także sytuacja patowa - albo wracam, albo ktoś przyjdzie za mnie:-/ lubię swoją pracę, więc muszę wybrać! I tak mała poszłaby od września do przedszkola (gdyby się dostała to państwowego), więc pocieszam się, że syn miał zaledwie o 5 miesięcy więcej gdy poszedł do przedszkola i dał radę! Więc ona też sobie poradzi :-) Zmykam już do spania - bo jutro trzeba być od rana na posterunku - ale jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Hej! Może dzisiaj jeszcze ktoś coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka
Może któraś mama jednak posyła tam dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medytka
Ja posyłam tam swoje dziecko. Aktualnie przedszkole się rozbudowuje. Polecam. Mój syn miłą tylko jednodniowy kryzys. Chdzi do przedszkola bardzo chętnie. Jak był chory, to xały czas wspominał a w przedszkolu to, a to, nauczył sie dzielić. Po dwóch tygodniach stał się o wiel bardziej samodzielny. Polecam. Naprawdę super przedszkole. Dodam, ze moj synek miał 27 miesiecy jak zaczał chodzić od przedszkola. No i chyba najbardziej cieszą go zajecia z angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ten żłobek na Okulickiego Baraneczka . Zostałam bardzo dobrze przyjęta , atmosfera też miła, żłobek zadbany . Widać że dzieci zadowolone , nie jest tanio ale warto ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tam kiedyś chodziło , ale zacząło bardzo chorować więc chciałam wypisać ale dyrektorka była nieugieta i musiałam płacić dalej choć mniej . Panie pracujące tam są przemiłe. mieszane uczucia mam ,teraz chodzi do panstwowego i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABSOLUTNIE !!!! NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemNaTak
Mój Syn chodzi tam do przedszkola, jak do tej pory jestem zadowolona z jednym zastrzeżeniem... młody miał gorączkę i wysypkę, przez cały pobyt w przedszkolu nikt się ze mną nie skontaktował dopiero przy odbieraniu małego dowiedziałam się o wszystkim...Jeśli chodzi o Panie, jestem zachwycona :) zwłaszcza u maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemNaTak
Syn miał 23mies. jak został zapisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mairys
mam w tym Przedszkolu synka i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni:):) Serdecznie polecam, świetna opieka, cudowne panie. Synek bardzo chętnie tam chodzi:) Nie wiem jak było z poprzedniczką ale jeśli chodzi o mnie to kiedy syn miał gorączkę zaraz do mnie zadzwoniła pielęgniarka z tego przedszkola żebym go odebrała. Wiem, że inne mamy też zawsze są o chorobie informowane. Naprawdę szczerze polecam to przedszkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterIIyx
Witam wszystkich. Ze względu na to, że córka dostała się do publicznego przedszkola szukam chętnych na miejsce dziecka. Oferta jest zachęcająca, wpisowe jest zapłacone. Zapraszam do kontaktu na maila. Biorę pod uwagę kolejność zgłoszeń Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×