Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

dziewczyny zasada nie reagujemy na wpisy lorki, obojetnie jakbedzie bluzgala nie odpisujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lori wrzuciła
lori pokaż swoje nowe prace plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Więc tak, ja nie jestem osobą patrzącą na tzw. metki, ale uważam, że perfumy FM to nic fajnego. Tzn. nie mają tragicznych zapachów, a całkiem przyjemne, ale obok perfum to nie leżało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra - możesz zamówić u mnie jak najbardziej :D ja nie reklamuje, tylko dopiero zaczynam się tak bardziej angażować i interesuje mnie opinia innych bo ja się wciągnełam. Chytra jak chcesz to Ci zamówie , dojdzie do mnie a ja wyslę do Ciebie wysyłka taka do Ciebie to mi wyjdzie z 4-5 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tylko te co pisalamod mareczka jakobsika , taksie przyzwyczailam , ze juz inne mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Miałam spadać,ale lori działa jak magnes;-);-) ja tam jestem staroświecka i pogubiłam się w tych nowościach wiec raczej gustuje w eternity c.k. -Ale to maż kupuje bo mi szkoda kasy. A na codzień rożne,kiedyś psikałam sie pret a porter a że to już dziadziuś jest to szukam i znaleźć nie mogę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Laski za opinie , nie będę Wam przynudzać na ten temat, ja po prostu się wkręciłam. ;) co do lori dla mnie już posty od niej nie istnieją... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek spoko spoko gadaj gadaj:) lori nie istnieje dla nas udajmy ze nie widzimy jej wpisow znudzi jej sie i pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję próbować FM 173 bodajże, to rzekomo odpowiednik Hypnotic Poison Diora - niektórzy mówią, że przypomina mi do złudzenia. Otóż mi nie przypomina, zapach jest płaski, czuć przede wszystkim wanilię. Znika po 2h. Prawdziwe perfumy czuję przez kilka dni, a ich zapach rozwija się. Więc może tak, to nie są śmierdzidła, ale są raczej nietrwałe i zapach nie jest tak bogaty. Używając ich czuję, że coś ładnie pachnie, ale nie poprawiają mi humoru i nie czuję się "luksusowo" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba, te waniliowe to 173 i jest to właśnie podróba HP, ale na mnie się krótko trzymała. Trochę lepsza była podróba Armaniego 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z FM nic nie mialam wiec sie nie wypowiadam, ale ogolnie tylko moge stwierdzic, ze jestem fanka perfum oryginalnych, ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja tez wole raz wydac a pozadnie mialam te cale chanell nr5 moj mi kupil w zeszlym roku na urodziny , sliczne hue hue musze kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori, zrobimy co zechcemy, a Ty miałaś na zawsze zniknąć z Kafeterii Ja też wolę kupić... ale nie tyle droższe, co lepsze. Próbowałam CHanel nr 5 i 19, ale zdecydowanie nie podobają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Załuje,że nie poszłam na ta psychologie,miałabym zajebisty temat na magisterke -loreline i jej odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam robie wsumie wlasne perfumy a alg morskich , podsciolki lesnej , wodorosli,zgnilych stwardnialych muszelek i piasku morskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ja chanel no 5 nie mialam, bo moj uznal, ze ten zapach nie dla mnie:P ale na kazdym inaczej perfumy smierdza:classic_cool: Ja uwielbiam versace crystal noir i DG light blue co pisalam te pierwsze na zime, a te drugie na wiosne:) Procz tego mam jeszcze inne ale to sa te moje naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×