Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

oj tam,oj tam;- nie no poczekaj z tym porodem troche jeszcze prezentu nie kupilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Jaka karta graficzna,jaka dzwiekowa,jaki procesor,jaki dysk twardy,jaka bateria,jaki naped,przydatność pierdolow typu wi-fi,czy bluetooch ... No lori-dawaj,wykaż sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalec na ryj nie duzy ekran musze byc bo jak siedze do pozna to slepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje mi nic innego, jak wytoczyć ciężkie działo. Dla specjalnych klientek, specjalny towar. Tu może cię zaspokoić tylko ASUS 18 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 Padalec na ryj nie duzy ekran musze byc bo jak siedze do pozna to slepne - słyszałem, że brytyjscy naukowcy udowodnili, że ślepnie się od masturbowania, a nie od wielkości ekranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Lori-odnieś sie do mojej wypowiedzi wyżej. Co znaczy wyrażenie ' w jakiej cenie graniczysz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
KLASUJA SIE JAKO PIERWSZE Z NAJLEPSZYCH - kurwa,lori- ja ma 3tyg do terminu,nie rozśmieszaj mnie,bo nie uśmiecha mi sie ciulać na porodówke dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec na ryj ja slepne od malego ekranu, nie chce uzywac lupy do niego by czytac wybiore chyba ten Samsung NP900X4C-A02SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,oj tam;-) KLASUJA SIE JAKO PIERWSZE Z NAJLEPSZYCH - k**wa,lori- ja ma 3tyg do terminu,nie rozśmieszaj mnie,bo nie uśmiecha mi sie ciulać na porodówke dzisiaj. - jak ci wody odejdą, to w weekend nie ma lekarzy. szczególnie anestezjologa :D Lepiej wyslij męża do sklepu po 5 litrowy baniak wody ze znaczkiem dla dzieci. Na przykład Primavera :P (mam nadzieję, że mi coś zapłaca za reklamę ich wody :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Lori,my tu nie mamy papierka na stylistke,wypad swoj temat załoźyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi jednak ten samsung? Dobry wybor jak cos. Ja sobie ostatnio kupilam Mcbooka air ale i tak wole mojego starego lapka:D Jakos sie do tamtego nie moge przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dovi 15' za 5 tys? Czy ty głowę z cipką miejscami pozamieniałaś? 17" Możesz mieć za 3 500 zł. Po co ci 8 gb RAM? Tylko Windows 64 Bity taką pamięc obsługuje i Linux. Windows 32 bitowy obsługuje do 3 GB RAM. Karta grafiki to żart, a nie karta grafiki. Typowa baba wybiera gówno i najdroższe :D Puścić kobiety na zakupy :D Procesor też do dupy. I5 ale z niższej półki. Przepłacasz za dysk SSD, cienkość i w sumie nie wiem za co jeszcze. Chyba, za to, że nowość. Nic ci nie dadzą inne parametry przy słabej grafice i słabym procesorze. Nie pchaj się w windows 8, bo się przejedziesz jak na Viście. To dziurawe gówno, które nie pracuje poprawnie i wymaga setek łat. nie wiadomo, czy się przyjmie. Nigdy nie bierz najnowszego Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×