Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
mój też teraz poszedł sobie w motorze pogrzebać i mam wolne :D obiadek robię, dzisiaj kopytka mielone i buraczki :D na samą myśl mi ślinka cieknie :D dawno nie jadlam takich rzeczy :P a na wieczór mam ciasto rafaello :D takie bez pieczenia, bo mi szybka w piekarniku ostatnio pękła i jeszcze nie ogarnęłam nowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori a znasz kogo kto by chciał cie zgwałcić ? bi przygotowana rozumiem , że już jesteś od dłuższego czasu , i nikt się nie zgłosił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie rozumiem po się zabezpieczasz skoro mu oczy wydrapiesz, naet cię wtedy nie zobaczy :) więc po co ? dla lepszego samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
bilety do kina, do teatru - kulutra, mowi ci to cos ? uczeszczasz na warsztaty literackie a takie rzeczy cie nie interesuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
mnie też to ciekawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he : Żyli w pałacu hrabia z hrabinio, on zwał się Rodryg, ona Franceska, A w drugim domu za ich melino mieszkała sobie jedna Wiśniewska. Niewinne serce miała hrabinia I taką duszę piesko-niebiesko; A on był łajdak i straszna świnia I pitygrilił się z to Wiśniewsko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
poza tym, lori, Ty widzialas kiedys doroslego faceta? serio myslisz ze dalabys rade jakby sie taki silny facet na Ciebie rzucil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
nieeeeeeeeeeeeeeee lepiej tracić go na pisanie na tym forum :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
[zgłoś do usunięcia] uwaga! krevetka atakuje To gdzie te horrory oglądałaś? W domu na kompie? Pewnie pirackie, bo znając ciebie żal by ci było wydać kasę na oryginały xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx zglosze cie na policje. ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
ciekawe czy abonament RTV oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
zglosze ze piraty sciagasz kochanienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×